Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

Не съм много убедена, че може да се нарече вид спорт, но все пак - наскоро започнах тренировки по тае-бо и съм много доволна! Раздвижване на макс, повишава ти тонуса и определено има добър ефект върху тялото. Като цяло, тренировките са доста интензивни и енергични - за един час правим общо към 5 мин почивка... :P

Преди съм тренирала баскетбол и бягане, но след като се отказах и от двете, преди повече от 3-4 години, ми остана само навикът да тичам в Морската, когато имам време. Наскоро реших да разнообразя начинът да се поддържам във форма и измислих този. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

карам колело това ми е превозното средство около 2о км на ден и ми е адски кеф с мп тройката на ушите доказано е че спорта освобождава ендорфини хормони на щастието как да не ми е кеф?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От една седмица правя коремни преси всеки ден.Засега правя само 15-егати търтея дето съм станала!Искам да докажа на себе си(а май и на други хора),че мога да пия всеки ден биричка и да имам плосък корем-щото според един момък от форума на ФитнесБГ-дори и 300 да правя всеки ден,пак няма да има ефект,ако не оставя бирата.Ей,как се оставя такова нещо! Ай,отивам пак да се гърча-дано да ги направя 20 днес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано спортувам доста неща.Футбол,баскет,волейбол,колоездене(Особено това лято.) тенис на маса и parkour.Само ако има хора и времето е хубаво винаги е яко. :grimace::clap::) :)

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно се занимавам с футбол,в свободното време и тренирам тялото плочки,бицепс и прочие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Muai thai - 8години ,сега се преместих малко кик бокс за разнообразие ,а след няколко месеца мисля да влизам в ММА при професионалистите ;):angry: Също bodybuilding ;)

Редактирано от SilentScream (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като ученичка сериозно спортувах лека-атлетика,бях много добра на 800м сега си тичкам от време на време в парка,правя редовно и гимнастика.... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обожаавам спорта Публикувано изображение тренирам хип-хоп танци, баскетбол, бягане ... въобщее обичам движението :)

Редактирано от gracia92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подводен риболов, бадминтон и тичам почти всеки ден най-малко по 40 минути. Да се спортува е страхотно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи сега

1.Баскет бол (заряза ни treniora)

2.Футбол (так ни заряза трениора)

3.Футбол в училищния оддбор но сега май и него ще бугнат

4.В училище по физическо трени аме Волейбол

5.Хандбол ама от доста време насам не сме тренирали щотот "дрънах" госпойата с топката по главата Публикувано изображение

6.Туризам но тея от НСА ни зарязах.

аз във извън учебно заниматие уча комютърни езици (нз дали се брои за спорт)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв спорт спортуватее?Ако спортувате!

Според вас по-добре професионално ли да спортувате или за удоволствие?Вие ок кой тип сте?

ами кой ви е любимият спорт?За какво мечтаете свързано с спорта?

Гребане с Лъжици и Креватна Гимнастика. Публикувано изображение

Само професионално, разбира се.

Любим спорт-Ленински съботник. Мечтая да съм негър, да стана боксьор и да приема ислямът. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За спорт? Вижте подписите ми. А иначе: голф ;)

Какъв спорт спортуватее?Ако спортувате!

Според вас по-добре професионално ли да спортувате или за удоволствие?Вие ок кой тип сте?

ами кой ви е любимият спорт?За какво мечтаете свързано с спорта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стрийт или баскет до припадък, след което обилно приемане на Н20 + кисело мляко и дюнери. А в скучните дни скейт, графити и спане. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходя си на фитнес всеки ден , няма празници , за мен тренировката е закон всеки ден ! Съветвам тези , които се занимават с културизам да не вземат анаболи и други добавки ! Мога да ви изброя безброй причини , за които ще се откажете от тях ! Само се тровите , аз съм си натурален и за 4 месеца съм се развил много добре за 1 месец качих 7-8 килограма без Креатин . Мерак ми е да се занимавам с кик бох , но в моя град няма трениори. Няколко пречини да не взимате добавки : 1.Един човек от 10-15 години беше взимал химии и всякакви други.Полудя от тях,влезе в психо болницата (РАДНЕВО) и излезна на скоро. 2.Приятелят на кака ми беше изпробвал всичко върху себе си.Когато караше колата му се виеше свят неможеше да вижда. 3.Някой които познавам , след 2-3 години дадоха на болницата повече пари отколкото са дали за добавки , да си оправят дробовете. 4.Някои инструктори твърдят , че не е вредно (ГОВОРЯТ ТАКА ДА ВИ ВЗИМАТ ПАРИТЕ). 5.Даже казаха по новините , че от тях може да хванете рак.( НЕ СЪМ СИГУРЕН ОЩЕ КАКВО БЯХА КАЗАЛИ). 6.Един анабол се беше съблякал в залата и цялото му тяло беше в петна големи едри кафяви петна.(Доста е грозно според мене) 7.САМИТЕ СЕ ТРОВИТЕ 8.НАТУРАЛНОТО СИ Е ПО ХУБАВО ЗА 5 ГОДИНИ АКО СИ СЕРИОЗЕН ЯКА ТРЕНИРОВКА И ЯКО ЯДЕНЕ ЩЕ КАЖАТ , ЧЕ ВЗИМАТЕ ХИМИИ , ИЛИ ПЪК 1-2 ГОДИНИ. 9.ЕСТЕСТВЕННОТО СИ Е ПО ЗДРАВО МОЙ ПОЗНАТ СПРЯ ХИМИЯТА И СЕГА ДИГА ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО С НЕЯ ! 10.ОСТАВА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ , А ИЗКУСТВЕННОТО КАТО СПРЕШ ДА ТРЕНИРАШ ВИСВАШ МУСКУЛИТЕТИ ЩЕ СЕ ПРЕВАРНАТ ОТНОВО В МАСА ЩЕ СТАНЕШ ЕДНО ШКЕМБЕ ЦЯЛО ! 11.И НАЙ-ВАЖНОТО ЩЕ ИЗГУБИТЕ МЪЖЕСТВЕННОСТА СИ , НЯМА ДА МОЖЕТЕ ДА СИ ГО ВДИГНЕТЕ ( ЗА ИЗВИНЕНИЕ ) ТОВА Е ОТ МЕН :P:lol6: Нямам тарпение да дойде лятото да започна да плувам отново.

Редактирано от gilden (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От малка си харесвам баскетбола :shy11: Обичам също така и тенис на маса :ph34r: Спортувам редовно! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може моето занимание да се нарече спортуване,то спортът при мен е каране на велоалгометър.Всеки ден изминавам по няколко километра.

Редактирано от Тамио (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много обичам спорта . Разбирасе практикувам фитнес (аз обичам дам у казвам бодибилдинг както си е ) Всеки ден ден за ден си ходя по хубави програми качествена зала във Видин , все още не съм пил нищо и се развивам що годе добре . Както казва gilden чистото си е най-хубаво . По бавно НО КАЧЕСТВЕНО, евала пич... Хубаво си е 5 дни в седмицата всяка мускулна група отделно + 2 дена почивка Иначе гледам всякакъв спорт Футбол,Баскетбол,Волйбол,Тенис,Формула 1,Бокс и мноого от олимпийските спортове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходя си на фитнес всеки ден , няма празници , за мен тренировката е закон всеки ден ! Съветвам тези , които се занимават с културизам да не вземат анаболи и други добавки ! Мога да ви изброя безброй причини , за които ще се откажете от тях ! Само се тровите , аз съм си натурален и за 4 месеца съм се развил много добре за 1 месец качих 7-8 килограма без Креатин . Мерак ми е да се занимавам с кик бох , но в моя град няма трениори.

Няколко пречини да не взимате добавки :

1.Един човек от 10-15 години беше взимал химии и всякакви други.Полудя от тях,влезе в психо болницата (РАДНЕВО) и излезна на скоро.

2.Приятелят на кака ми беше изпробвал всичко върху себе си.Когато караше колата му се виеше свят неможеше да вижда.

3.Някой които познавам , след 2-3 години дадоха на болницата повече пари отколкото са дали за добавки , да си оправят дробовете.

4.Някои инструктори твърдят , че не е вредно (ГОВОРЯТ ТАКА ДА ВИ ВЗИМАТ ПАРИТЕ).

5.Даже казаха по новините , че от тях може да хванете рак.( НЕ СЪМ СИГУРЕН ОЩЕ КАКВО БЯХА КАЗАЛИ).

6.Един анабол се беше съблякал в залата и цялото му тяло беше в петна големи едри кафяви петна.(Доста е грозно според мене)

7.САМИТЕ СЕ ТРОВИТЕ

8.НАТУРАЛНОТО СИ Е ПО ХУБАВО ЗА 5 ГОДИНИ АКО СИ СЕРИОЗЕН ЯКА ТРЕНИРОВКА И ЯКО ЯДЕНЕ ЩЕ КАЖАТ , ЧЕ ВЗИМАТЕ ХИМИИ , ИЛИ ПЪК 1-2 ГОДИНИ.

9.ЕСТЕСТВЕННОТО СИ Е ПО ЗДРАВО МОЙ ПОЗНАТ СПРЯ ХИМИЯТА И СЕГА ДИГА ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО С НЕЯ !

10.ОСТАВА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ , А ИЗКУСТВЕННОТО КАТО СПРЕШ ДА ТРЕНИРАШ ВИСВАШ МУСКУЛИТЕТИ ЩЕ СЕ ПРЕВАРНАТ ОТНОВО В МАСА ЩЕ СТАНЕШ ЕДНО ШКЕМБЕ ЦЯЛО !

11.И НАЙ-ВАЖНОТО ЩЕ ИЗГУБИТЕ МЪЖЕСТВЕННОСТА СИ , НЯМА ДА МОЖЕТЕ ДА СИ ГО ВДИГНЕТЕ ( ЗА ИЗВИНЕНИЕ )

ТОВА Е ОТ МЕН :) :) Нямам тарпение да дойде лятото да започна да плувам отново.

1.Това е много общо казано и в голяма степен грешно.Има препарати за сила има и за издръжливост.Стотици са.Няма такъв филм от анаболни стероиди да се полудее.Ако човека е идиот той си остава такъв с или без химия.2.Ако познатите ти вземат неправилна комбинация от стероиди и дозата не е точна,естествено ще дадът повече пари по болници отколкото за добавки,но със всяко нещо ако се прекалява е вредно.От стероиди не се увреждат дробовете.Уврежда се основно сърцето и черния дроб.Белия няма нищо общо.През него не минава нищо от съставките.Всичко минава през черния дроб.3.Вредни са,но и зависи как ги вземаш.Не случайно някои хора като ги вземат стават като торба с ла**а с пъпки по цялото тяло и стрий.Други придобиват суперформа,но това са хора които са много навътре в нещата.Голяма часто от момчетата които вземат стероиди,преди това не са влизали никога в зала и си мислят ,че за 2-3 месеца се прави нещо.Глупост голяма.4.Преди да се вземат стероиди ,трябва да имаш поне 2 години стаж във залата и то да си тренирал както трябва,а не всеки ден по много и да изчерпаш потенциала на тялото за растеж и да претренираш.5.До стероиди се прибягва едва когато е изчерпан потенициала за растеж на тялото по естествен начин и чак тогава се почват.6.Като цяло смисъл от стероиди няма ,освен ако не искаш да ставаш професионален състезател и да печелиш пари от това,но в България тоя спорт е на много ниско ниво и не е платен.Така че няма смисъл.Но това е много обширна тема и няма да изпадам в подробности.8.Мускула не може да се превърне в мазнина,както и мазнината не може да се превърне в мускул.Те имат друг химичен състав.Като спреш да тренираш няма как да запазиш мускулната маса,без значение дали си взимал стероиди или не,защото мускулите искат стимулиране за да увеличават размера си.Най-общо казано,за да растът мускулите и да са стегнати...се нуждаят от правилна тренировка,адекватно хранене и почивка основно.По друг начин казано-по време на тренировка мускула се разрушава.Получават се миниатюрни разкъсвания на влакна,които след това по време на почивка(храна,сън)се възстановяват и свръхвъзстановяват.Когато спреш тренировките,мускула започва бавно ,но сигурно да отслабва.Силата също.В зависимост от метаболизма някой надебеляват,други отслабват.И в двата случая мускулната маса 100% отива по дяволите.Затова този спорт се нарича ''НЕБЛАГОДАРЕН''.Няма такъв филм като да тренираш,правиш тяло и спираш.Спреш ли всичко заминава за месеци.Мога още много факти да ти кажа.Тренирал съм със състезатели по културизъм.Чел съм доста специализирани книги.Аз също никога не бих взел стероиди,но не давай ако обичаш грешна информация.Надявам се не се обиждаш. Редактирано от tiodorb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плуване. :) Чакам и да се постопли малко времето, за да мога пак да си карам колелото, вместо да позлвам градският транспорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми знаимавах се с плуване 7 години и спрях , сега хода да тичам на стадиона :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Планинско колоездене с пристрастия към спускателните дициплини и (уви) леките и не-толкова леки контузии. В момента, поради второто съм си дал почивка (още десет кила, инвестирани в корем и задник) и се мъча да си припомня как се бяга и как се рита...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...