Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

Гост

Гребане с лъжица. На масата в трапезарията, с чиния на масата пълна с хапване и лъжица в ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занимавам се с волейбол , но не професионално. Цъкам често в училище, нещо като хоби ми стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също в нас гирички , лицеви опори и малко лостове  и бягане ако не ме мързи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баскет , вече 4-5 години , не мисля да се занимавам професионално . Ако се занимаваш професионално със даден спорт губиш тръпката към спорта и самият кеф да го играеш според мен . :basketball3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахх, спорт ли беше той, да го опишеш... Преди година бях активен футболист, просто бях влюбен в този спорт. Стадионът беше мястото, където забравях за всичките си проблеми от всекидневието. Тази енергия по никакъв начин не се изразходваше, освен с ритането на топката. Но ето, че лятото на миналата година, се оказа най-черното лято в моя живот. При една важна за мен среща, бях спънат по един брутален начин, скоростта, с която гонех противниковия играч беше яростна. Едно ненужно действие ме повали на земята, болките бяха непоносими, бях си пукнал един от лумбалните прешлени. Днес единственото нещо, което мога да направя е да гледам съотборниците си.

Футболът беше любимият ми спорт, в момента е такъв и винаги ще си остане такъв!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам аеробиката, което ме подсеща да тръгна пак, чувствах се много добре, докато ходех. Фитнесът също, но ми идва малко скучен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фитнесче, предимно във Флайса, но понякога тичам в Южния парк през уикенда. То сега като се затопли там е пълно с народ де, но пак е приятно. Гледам да го правя рано сутрин, защото след това съм пълен с енергия и някак е по-приятен деня. Ако съм си запланувал да тренирам, а по някаква причина пропусна след това ми е тъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирaх киокушин около годинa но нещaтa не се получихa (лични проблеми).В моментa единственото ми бягство от гaдното ежедневие сa уличния фитнес(лостове) и кaрдио 3-5 пъти в седмицaтa..мисля бокс дa почнa след кaто ми се опрaви документaциятa в Гермaния (докaто учa скaпaния им език).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Малко ли работите, че имате време и сили за спортуване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Малко ли работите, че имате време и сили за спортуване?

Не рaботя в моментa , пилея си времето нaй-точно кaзaно.Тaзи годинa зaвърших и се преместих при бaщa ми дa живея, който е в Гермaния.Нещaтa при него тепървa се рaзвивaт в добрa посокa,a aз отскоро съм тук и преди дa почнa дa учa език , чaкaм дa се опрaвят документите ми и едни други глупости.Честно кaзaно сложнa кaртинкa предстaвлявa животa ми и едвa ли те интересувaт подробности.Нaдявaм се дa фиксирaм животa си през следвaщите няколко години, зaщото последните 3 бяхa Aбсолютен провaл със глaвно A ...добрите моменти се броят нa пръсти.Но може и зa добро дa е било,много рaботи осъзнaх зa товa време. Редактирано от bluu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бокс, тренирам го вече 7 години и ми харесва, завършвам спортно училище с него.Не знам дали ще продължа професионално, чудя се още.

Дерзай и стани нашата гордост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гребане с лъжица. На масата в трапезарията, с чиния на масата пълна с хапване и лъжица в ръка.

Същото, само че с мюсли и/или салата и бира пред компютъра в стаята ми, че ме мързи да ходя до трапезарията ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз още от малка се занимавам с плуване, супер много ми харесва, но има няколко проблеми с басейните в България.Малко са големите басейни, не се поддържат много добре и няма нито музиката, нито нищо. Все едно съм с гробница. Щеше да е много яко, както  когато ходя на фитнес, да мога да си тренирам и да си слушам музика,но няма пълно щастие. Като цяло спорта в България не е много добре финансиран, а това е много разочароващо, защото има истински таланти, които нямат възможност  да се развиват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм толкова запален по плуването, но на село имаме едно басейнче и лятото обичам да се къпя в него и си бях взел водоустойчив MP3 плеър от dice.bg, не знам дали си чувала за подобен, аз съвсем случайно си намерих, преди това не бях чувал, че има и водоустойчиви. Голям кеф беше това лято, слушах си музика, пиех си ментичка, чакам с нетърпение лятото отново да дойде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път чувам за подобно нещо, звучи много яко, трябва да разгледам и да си взема и аз. Би било яко да слушам музика и да си плувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...