Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

преди години БОРБА

сега други работи Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз лично много харесвам като спорт футбола и затова и тренирам вече 5 години Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента нищо Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спортувам в къщи на крос тренажора! най-бързо, лесно, удобно, пести време и гори енергия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

карам велосипед, който събирах една година част по част, за да се получи това, което е в момента. главно трекинг. от другата седмица с жената сме се зарекли да започваме и с тичане в парка, но първо трябва да напазаруваме анцузи и маратонки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тренирам VOLLEYBALL и съм флубена в него :)Публикувано изображение също друг любим ми е и snowboard-a ама нема кинти Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боди билдинг + бягане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тренирам волейбол вече 2 години в Левски Сиконк

Публикувано изображениеоПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами коремни преси - 110.

гирички, две серии по 30 вдигания (гиричките са по 1 кг. ;) )

клякания (за стегнато дупе и крака) - 50-60 клякания

едни упражнения от Пилатес - 2 серии от тях. Те са за стягане вътрешната страна на бедрата и прасците.

и едни упражнения за стягане на страничните коремни мускули - ляга се на земята, единият крак е върху другият и се надигаш.

ООО и забравих, че почти всеки ден ми се налага да извървявам километри... не че във Варна няма автобуси, ами защото все там спират, дето трябва да вървя пак. Публикувано изображение

ААА пък и може този семестър (ако са ме записали, де) да ходя на Пилатес в университета. :sobbing:

Редактирано от jana_yordanova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз се занимавам професионално вече 2години с волейбол но не мисла за в бъдеще да го продалжа като кариера но има доста време и може да си сменя мнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами фитнес, bodyweight training, бягане, колоездене и някои неща от някои бойни изкуства, мисля да започна да уча йога и да започна да тренирам джудо.....за последното не съм решил още... Това е май!

Редактирано от dr.dechev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 5 клас бях запален много по баскетбола и участвах в училищните тренировки. Треньора беше до една степен доволен от мен, но по-късно в живота ми навлезе футболът. Оттогава той ми беше в интерес дори повече от ученето. Сега тренирам в ОФК Сливен и съм много доволен от този избор който направих :blink:

Редактирано от nasko96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че днес при ограниченото време и възможности, най-полезно е поне по един час на ден ходене из парка или тихи улички. Това е много повече /в смисъл по-полезно/ от всякакви "хамалогии" и "бягания"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирах и се занимавах над 20 години професионално с тенис и бадминтон. В последствие завърших и НСА с тези треньорски профили. Резултатът е много изтърпяна мизерия и травми. Остава само удовлетворението от създадения характер и дисциплина. В един момент всичко става рутинна игра и няма удоволствие. После започват и травмите от износени стави и хипертрофирали съдове и мускули. Рано или късно идва и момента, в който ставаш само наблюдател. Колкото до просперитета - такъв няма. Поне в България нивото на заплащане на спортисти и треньори е смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ходя на фитнес.Разтоварвам се , чувствам се по-добре и ми е хубаво.Не съм някакъв супер луд запалянко повечето е за здраве и удоволствие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за сега лека атлетика влязох в спортно училище вече 2 години тренирам.. незнам как ще се развият нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами обичам баскета но нямам време и възможност да спортувам :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...