Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

_Bri_

Краят на света : през 2012 или 2060 година?

Препоръчан отговор

http://taini.alle.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5/%D0%B8%D0%B7%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BE%D1%80%D1%83-%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%83%D1%80%D1%83-%D0%B7%D0%B0-2012%D0%B3/

Клипът е яростно трит навсякъде. В първия новинарски сайт, в който го постнах, моментално бях вкаран в графата за предварително одобряване на коментарите. Тази истерия е показателна само за едно, има истина в думите на принцесата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://taini.alle.bg...%B0-2012%D0%B3/

Клипът е яростно трит навсякъде. В първия новинарски сайт, в който го постнах, моментално бях вкаран в графата за предварително одобряване на коментарите. Тази истерия е показателна само за едно, има истина в думите на принцесата.

Извинявай, но каква принцеса е тя ? Може ли повече информация ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, винаги съм вярвала, че това, което ни се показва е пълен фалш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, винаги съм вярвала, че това, което ни се показва е пълен фалш.

И аз имам същите подозрения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://taini.alle.bg...%B0-2012%D0%B3/

Казва истината.

Мъчно ми е за неверниците, но това си е техен проблем и не мога отдавна да ги мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление човек като не иска да види си оставя сляп и другите покрай него са луди...съответно и той така - в един филм го нарекоха - колективна психоза! Много точно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казва истината.

Мъчно ми е за неверниците, но това си е техен проблем и не мога отдавна да ги мисля.

Мъчно ми е за лековерниците, но това си е техен проблем и не мога отдавна да ги мисля.

Освен от филмите е хубаво да черпим знания и от реалността, която ни обгражда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъчно ми е за лековерниците, но това си е техен проблем и не мога отдавна да ги мисля.

Освен от филмите е хубаво да черпим знания и от реалността, която ни обгражда.

Черпи си, не ми пречиш.

То ако атеисти не се обадят - няма да е весело мда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма какво да говорим, защото тези, които не осъзнават ... няма да го видят никога. Тъй, че няма да има какво да говорим и след още толкова години. :)

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма какво да говорим, защото тези, които не осъзнават ... няма да го видят никога. Тъй, че няма да има какво да говорим и след още толкова години. :)

Какво няма да видим ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде, ще си говорим пак на 23.12.2012

За съжаление няма да се срещнем -

вие ще си ходите не знам си къде, не ме и интересува

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да се срещнем -

вие ще си ходите не знам си къде, не ме и интересува

Публикувано изображение

Да. За твое съжаление и за моя радост, няма да се срещнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. За твое съжаление и за моя радост, няма да се срещнем.

Е то и без това с теб не се комуникира -

та ще сме си добре

:bighat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то и без това с теб не се комуникира -

та ще сме си добре

:bighat:

Защото не ми харесват хора, които само се оплакват и винаги другите са им виновни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не ми харесват хора, които само се оплакват и винаги другите са им виновни.

я пусни пак да чуеш какво казва принцесата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я пусни пак да чуеш какво казва принцесата

Не те ли смущава факта, че някой се самообявява за принцеса и започва да разкрива световни тайни и конспирации ?

С какво тази жена е по-различна от онзи американски проповедник, който на няколко пъти предрича края на света през миналата година ?

Освен това, се съмнявам да знаеш японски. И ти четеш субтитрите, защото не разбираш това, което чуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това, се съмнявам да знаеш японски. И ти четеш субтитрите, защото не разбираш това, което чуваш.

Ти май не чуваш -

тя говори на английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те ли смущава факта, че някой се самообявява за принцеса и започва да разкрива световни тайни и конспирации ?

С какво тази жена е по-различна от онзи американски проповедник, който на няколко пъти предрича края на света през миналата година ?

Ха, ха, хаааа, та тя говори на английски бе еееей. Що се излагаш така в стремежът си да надделееш бе момче?

Сам се закопа.

Редактирано от npn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говори на английски, да. Превода е верен, но това което казва нещо ме съмнява. Един казва 21-ви, друг 23-ти...тая ни прети между двете дати - на 22-ри.....следтова 3 дена мрак..и къде ще иде слънцето по дяволите.....нещо не се връзва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май не чуваш -

тя говори на английски.

Ха, ха, хаааа, та тя говори на английски бе еееей. Що се излагаш така в стремежът си да надделееш бе момче?

Сам се закопа. Ясно е че говориш наизуст и си поставено лице. Колко ти плащат на пост? 10ст.?

Не съм слушал на какъв език говори, тъй като само гледах. Още щом видях за какво става дума, спрях клипа.

Няма никакво значение езика а същността на това, което казва.

Твърдиш, че клипа се триел - е тогава защо е пълно с него навсякъде ?

Не ми отговори, каква принцеса е тя.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво правиш в тази тема, щом веднага спираш такава информация? Значи си караш по кеш памет и на инат. Стана ми ясно, че си тук само за конфронтацията. Няма да отговарям на въпросите на човек, като теб. Чао и със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето чети, тука не е на японски

http://nakamarukaoru.com/profile/indexE.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига се карахте-тук не е мястото за това.... А за тази "принцеса" искам да кажа, че.. 1: Тя казва "хората в пълна тъмнина ще се раждат на планета изпълнена с войни" еми идеално, аз обичам оръжията..искам АК-47 ;) 2: Тя НЕ КАЗВА, че е края на света или тем подобни, казва, че имало някви периоди, подземни и извънземни тролове и т.н. 3:Разгледайте целия сайт и пишете тогава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво правиш в тази тема, щом веднага спираш такава информация? Значи си караш по кеш памет и на инат.

Стана ми ясно, че си тук само за конфронтацията. Няма да отговарям на въпросите на човек, като теб. Чао и със здраве.

Живеем в свободна държава и мога да си чета, каквото искам и колкото искам.

Ти защо не си признаеш, че не можеш да отговориш на един толкова лесен въпрос а си търсиш повод за измъкване ?

ето чети, тука не е на японски

http://nakamarukaoru...ile/indexE.html

Ха, че това не е ли собствения сайт на принцесата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...