Премини към съдържанието
vn80vn

Хипнотичната регресия - мнения, въпроси и отговори

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема  при  каквато  и  да  е  регресия  -   След  процедурата  ставаш  друг  човек,  затова  регресията  може  да  се  разглежда  като  прераждане.

Какво  би  станало,  ако  всеки  властимащ  преминеше  регресивна  терапия?    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.06.2007 г. в 17:46, haidukpikaso написа:

Вярвам в прераждането,вярвам във Вечността на Душата,вярвам в Бог.

А любопитството си е човешка черта,заложено е в нас.

На мен в много трудни моменти ми се е искало - да се върна с регресивна хипноза назад,в миналите си животи.

Да видя къде съм живяла,каква съм била,дали съм била добър човек най-вече.

Да разбера причината за мъките и страданията си,за този,който ми ги причинява - а ние с него сме били и преди,няма начин да не сме били Публикувано изображение

Но първо в България не съм чувала за добри специалисти в тая дейност точно -

- а и самата хипноза е нож с две остриета - може да ти помогне,но може и да полудееш от инфото...

и второ - Господ щом не ни е дал правото да знаем...

Затова всеки идва с новия си тефтер Тук,с чисто бели листи и си пише този си живот ей така :whist:

Иначе няма да се научиш и няма да еволюира Душата ти

Нали :)

За  някои  неща  си  права  за  други  не.  Например  страхът  ти  е  напълно  неоснователен,  що  се  отнася  до  прекомерната  информация.   Проблема  е,  че  имаме  право  да  си  спомняме  само  негативите  от  предишни  инкарнации  свързани  със  сегашният  ни  живот,  защото  те  дават  отговор  на  въпроса  -   Защо  сме  това  което  сме?    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, октим написа:

За  някои  неща  си  права  за  други  не.  Например  страхът  ти  е  напълно  неоснователен,  що  се  отнася  до  прекомерната  информация.   Проблема  е,  че  имаме  право  да  си  спомняме  само  негативите  от  предишни  инкарнации  свързани  със  сегашният  ни  живот,  защото  те  дават  отговор  на  въпроса  -   Защо  сме  това  което  сме?    

ама това само чрез хипнотична регресия може да стане, да си спомниш

иначе е изтрито, няма го

няма го в което и да е ни превъплъщение, Аз-ът обаче го помни, и при регресията се срещаме и с него, онази Вечна и Нетленна част от Бог

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не  само  чрез  хипноза,  може  и  с  медитивна  регресия.  Азът  ни  е  в  нас  и  го  откриваме  едва  когато  се  редуцира  астралното  ни  тяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, октим написа:

Не  само  чрез  хипноза,  може  и  с  медитивна  регресия.  Азът  ни  е  в  нас  и  го  откриваме  едва  когато  се  редуцира  астралното  ни  тяло.

да и с медитация предполагам че се получава инфото, но това също си е опасно

дето се вика по-добре да не дърпаме оня с рогата за пашката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам  три  регресии  една  медитивна  и  две  хипнотични.  Имам  само  полза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.07.2017 г. в 15:02, октим написа:

Какво  би  станало,  ако  всеки  властимащ  преминеше  регресивна  терапия?    

какво разбираш под властимащ

:rolleyes:

преди 4 часа, октим написа:

Имам  три  регресии  една  медитивна  и  две  хипнотични.  Имам  само  полза

моля те разкажи, поне малко, моля те - наистина ли се видя преди, в кои векове беше, позна ли хора, които са с теб и сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири  минали  инкарнации  имат  връзка  със  сегашният  ми  живот.  Първата  съм  римски  войник  преди  Христа.  Сегашната  ми  майка  тогава  ми  е  била  близка  сестра  или  съпруга,  показа  ми  се  много  трогателна  сцена  -  изпращаше  ме  на  поход,  сякаш  знаеше,  че  няма  да  се  върна.  При   една  битка  се  удавих .  Сега  не  докосвам  ли  дъното  с  крака  изпадам  в  дива  паника  -  страх  от  дълбока  вода.   Втората  -  като  кавказки  джигит  кон  ме  хвърли  от  една  скала.  Много  обичам  конете,  но  от  дистанция.  Третата  бях  лакей  във  Франция.  Обесиха  ме,  защото  подпалих  имението  за  кесия  злато.  

Четвъртата   съм  хайдутин  единак.  Турците  са  убили  баща  ми  и  са  отвлекли   сестра  ми,  правили  са  опит  да  посягат  и  на  жена  ми,  след  което  петдесетина  мъже  си  отидоха  без  време  от  този  свят.  Убиха  ме  от  засада.  От  тази  инкарнация  в  сегашния  живот  са  -  майка  ми  жена   ми  и  дъщерята.       

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.07.2017 г. в 23:07, октим написа:

Четири  минали  инкарнации  имат  връзка  със  сегашният  ми  живот.  Първата  съм  римски  войник  преди  Христа.  Сегашната  ми  майка  тогава  ми  е  била  близка  сестра  или  съпруга,  показа  ми  се  много  трогателна  сцена  -  изпращаше  ме  на  поход,  сякаш  знаеше,  че  няма  да  се  върна.  При   една  битка  се  удавих .  Сега  не  докосвам  ли  дъното  с  крака  изпадам  в  дива  паника  -  страх  от  дълбока  вода.   Втората  -  като  кавказки  джигит  кон  ме  хвърли  от  една  скала.  Много  обичам  конете,  но  от  дистанция.  Третата  бях  лакей  във  Франция.  Обесиха  ме,  защото  подпалих  имението  за  кесия  злато.  

Четвъртата   съм  хайдутин  единак.  Турците  са  убили  баща  ми  и  са  отвлекли   сестра  ми,  правили  са  опит  да  посягат  и  на  жена  ми,  след  което  петдесетина  мъже  си  отидоха  без  време  от  този  свят.  Убиха  ме  от  засада.  От  тази  инкарнация  в  сегашния  живот  са  -  майка  ми  жена   ми  и  дъщерята.       

ехаааа

а при кого ходи за хипнотичната регресия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.07.2017 г. в 20:38, haidukpikaso написа:

ехаааа

а при кого ходи за хипнотичната регресия

В   София  кв Люлин  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване