Премини към съдържанието
Дяволският ангел

Баща на 78 деца иска да има 100

Препоръчан отговор

Баща на 78 деца иска да има 100

Баща на 78 деца в емирството Аджман (ОАЕ) иска да увеличи броя на потомците си на 100 до 2015 г., като за целта усилено се оглежда за нови невести, предаде Ройтерс от Дубай.

60-годишният еднокрак инвалид Даад Мохамед Мурад Абдул Рахман имал 15 жени, но е трябвало да се разведе с някои от тях, защото законът в емирствата не разрешава мъжът да има повече от четири съпруги. Най-голямото му дете е на 36-години, а най-малкото - на 20 дни. Две от сегашните му три съпруги обаче са бременни.

Голямото семейство живее в 15 къщи. Многодетният баща го издържа с военна пенсия и с помощите, отпускани му от властите в Аджман.

Рахман загубил крака си при пътен инцидент, но планира да му бъде поставена протеза в Джайпур (Индия). Там се надява да срещне и някоя от бъдещите си булки.

в. "Сега"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaкви ентусиасти има по света, а и държавата го подпомага, а ние тука едно не искаме да родим, че няма как да го отгледаме!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ма нали знаеш, че за да си вземеш жена, трябва задължително да можеш да я осигуриш при сватбата с кило чисто злато?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е новия ми идол.Като може,защо дa не го правии?biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно каква по дяволите е тази военна пенсия за да гледа 15 къщи angry.gifohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ле-ле, той може ли да им запомни имената?

друг път помни...... сигурен съм че забравя от време на време даже кои са му децата .

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горките му жени. Правят ти 5 - 6 деца и получаваш развод :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз е някъв ненормалник :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Този на колко години е?

В статията ясно пише :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
друг път помни...... сигурен съм че забравя от време на време даже кои са му децата .

:help:

И аз така си помислих, направо се чудя, някаква нужда ли изпитва да прави деца, не знам. Много ме учуди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всеки четири дена и половина празнуват рожден ден на децата. Като сложим и съпругите - се пада на всеки 3,9 дена. ohmy.gif е*а*ти джумбаретата дето правят.

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако имах толкова много деца бих се гръмнал... няма да помня имената на всички 100% съм сигурен :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представям си колко трудно живеят...Лесно ли се изхранват 100 деца от 60 годишен човек без крак?!Глупаво е тва нещо,глупаво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Представям си колко трудно живеят...Лесно ли се изхранват 100 деца от 60 годишен човек без крак?!Глупаво е тва нещо,глупаво...

Човека е бивш военен. Знаеш ли каква е военната пенсия в Обединените Арабски Емирства?

> По един кладенец...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момчета, хайде да му помогнем. :angry:

Баща ли ти се става, бре? ohmy.gif Не се натискай за там. То правенето лесно, ама после .... Много задължения, отговорности, тежести.... Тц тц тц .... Таковало си е майката.

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Баща ли ти се става, бре? ohmy.gif Не се натискай за там. То правенето лесно, ама после .... Много задължения, отговорности, тежести.... Тц тц тц .... Таковало си е майката.

това че ги прави не значи че ги гледа , по вероятно е да не ги поглежда въобще .

ми те си имат майки за тази работа .

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Kaкви ентусиасти има по света, а и държавата го подпомага, а ние тука едно не искаме да родим, че няма как да го отгледаме!

И аз ако не живеех в България щях да имам дете sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.