Премини към съдържанието
Dimitar Tabakoff

Един телефон, 2 сим карти

Препоръчан отговор

Здравейте!

Попаднах на следния сайт - http://2sim.org/ и ми се стори доста интересно това устройство, само че от сайта никъде не става ясно каква марка е телефона, как си ползва, в каква конфигурация са симкартите - master и slave или се ползват едновременно?

Ако някой може да ми даде информация ще съм му много благодарен.

Може и други подобни телефони да кажете.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледах реклама на този GSM .но и на мен не ми стана много ясно.Най-добре отиди до Mtel,Globul или Vivatel и ги питай. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте!

Попаднах на следния сайт - http://2sim.org/ и ми се стори доста интересно това устройство, само че от сайта никъде не става ясно каква марка е телефона, как си ползва, в каква конфигурация са симкартите - master и slave или се ползват едновременно?

Благодаря предварително!

http://gsm.new.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В България вече се предлагат, но не официално. В момента ползвам такъв телефон... малко е странно, но като цяло е интересно. Имаш две зелени слушалки, две червени всичко е по две:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В България вече се предлагат, но не официално. В момента ползвам такъв телефон... малко е странно, но като цяло е интересно. Имаш две зелени слушалки, две червени всичко е по две:P

Странно,аз вече виждах такъв телефон и всичко си му е нормално.Беше марка "Smile"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте!

Благодаря предварително!

На самия телефон пише: MPEG4

...............................................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някъде бях чел, че обикновенните (GSM) телефони също могат да се направят така, че да можеш да го ползваш със 2 сим карти. Ще видя дали ще мога да намеря статията..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Продавам такива телефони, внесени са от Китай, ако някой се интересува да пиши на ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В България вече се предлагат, но не официално. В момента ползвам такъв телефон... малко е странно, но като цяло е интересно. Имаш две зелени слушалки, две червени всичко е по две:)

Дай някакви отзиви. Заслужава ли си инвестицията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Дай някакви отзиви. Заслужава ли си инвестицията?

Ам на мен ми изглеждат малко индиански, не бих инвестирал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко странно ми изглежда, но вие преценете; ще ви дам малко инфо... почти всички са със сензорен дисплей и със Symbian (!), a цените им са по около 450 лв. (!)

Fuji-Tel NF-6611

208d87af1d4bbb09.jpg

Fuji-Tel NF-5577 Напомня ли ви на нещо?

1e6b07e4febbda2a.jpg

Fuji-Tel NF-6300y Май и това ви напомня за нещо друго :-)

2af8b51924792896.jpg

Ето ви още няколко модела.

По принцип аз такава марка не открих (Fuji-tel), но пък открих няколко от тези телефони в Китай, произвеждани под друга марка, от може би най-големие производител там.

Редактирано от nighty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте!

Благодаря предварително!

То има и един китайски модел-СЕСТ.

С тъчскрийн е и има гнезда за две симкарти и се работи едновременно и с двете. Има слот за памет и 128МВ вградена. Операционната система е Linux базирана, но не може да се намери допълнителен софтуер. И най-странното от всичко е, че на кутията пише модел, под който на сайта на производителя излиза някакъв друг флип. Абе китайска работа,струвал 200$.

То всичко е ОК,ама като чуеш че е китайски ти се очтява всичко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    То всичко е ОК,ама като чуеш че е китайски ти се очтява всичко...

Събуди се младежо :-) Почти всичко се прави в Китай. Вече не съществува по-голяма компания, която да няма заводи там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    biggrin.gif
    То има и един китайски модел-СЕСТ.С тъчскрийн е и има гнезда за две симкарти и се работи едновременно и с двете. Има слот за памет и 128МВ вградена. Операционната система е Linux базирана, но не може да се намери допълнителен софтуер. И най-странното от всичко е, че на кутията пише модел, под който на сайта на производителя излиза някакъв друг флип. Абе китайска работа,струвал 200$.То всичко е ОК,ама като чуеш че е китайски ти се очтява всичко...
    Имам един въпрос.Освен китайски телефони от този тип има ли други видове на пазара?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ам на мен ми изглеждат малко индиански, не бих инвестирал

Извинявай, ама аз ползвам в момента два апарата и се чудя къде да ги дяна, а имам познат с четири. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Извинявай, ама аз ползвам в момента два апарата и се чудя къде да ги дяна, а имам познат с четири. ;)

И аз ползвам два,но китайските стоки не ми вдъхват доверие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

вижте аз на какво попаднас от един newslatter

http://pc.promoardes.com/mobile/mobile?tags=251,252

Писах на търговеца и наочаквано за мен ми отговори, като ме убеждава, че почти всичко в БГ е китайско и това да не ме притеснявало да си купя подобна машинка, съгласен съм, но май все още им нямам доверие на такива посредствени марки, тъй като пределно ме е ясна схемата как се пазари от китай, а и още по-интересно, така и немажах да намеря мнения за тази марка, освен в сайта на фирмата която ги продава, май, май това си е напълно измислена марка специално от вносителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това няма нищо общо с фирмата Фуджи.То ясно че всичко е китайско ама части затова търговеца дали е внесъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако погледнеш няколко мнения назад ще видиш че съм писал за тия телефони. Притеснителното не е в това, че са от Китай. Почти всичко е от Китай. Всички произвеждат там. Повече ме притеснява работата с 2 сим карти едновременно, тъчскрийна, операционната система, карта с памет, 2МРх камера за само 450 лв.! Напълно е възможно марката да не е измислена - има си сайт - http://fuji-tel.3000mb.com/ който е писан с йероглифи. Интересното обаче е, че като кликнеш на банерчето FujiTel те изпраща на http://www.octek.hit.bg/fujitel.htm :-)

П.П. Абе като гледам и двата сайта са еднакви :-) Така че може и да е измислена марка. Но на кой му дреме?

Редактирано от nighty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Моите и двата са китайски (Сименс и Нокия).

???

Не са ли немски и японски biggrin.gif

А и има много хубави китайски стоки е всяка евтина стока е некачествена където и да е произведена за това имаме такова впечатление от Китай, но там се пройзвеждат и много качествени стоки. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Принципно за това което предлагат са си на доста добра цена,но поради липса на хора работили с тези телефони е безмислено да се дават каквито и да е отценки.Ако се намери някой да си е поръчал да пише за какво иде реч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ???

Не са ли немски и японски biggrin.gif

А и има много хубави китайски стоки е всяка евтина стока е некачествена където и да е произведена за това имаме такова впечатление от Китай, но там се пройзвеждат и много качествени стоки. :wors:

Nokia - Финландски

Siemens - Японски

А че има и хубави китайски стоки не споря. :help wanted3:

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нокията е финландска само ако е смартфон.За Сименса не съм сигурен че е японски хич.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Siemens са немски. По-немска марка от тази за електроника (не само за електроника де) аз лично поне не знам! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.