Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Американски учени: българите са тъпи

Препоръчан отговор

Аз също не разбирам нищо от математика,

но това не ме прави половин човек нали?

Написал съм, че няма наука без наметатика, никъде не съм писал, че който се страхува и бяга от математика не е човек!! Моля да се внимава по-добре, какво е писано и да не си вменяваме лъжи! Предварително благодаря! cool.gif

Сори, но това опровергава всички глупави твърдения...

Още малко информация

http://en.wikipedia.org/wiki/International..._in_Informatics

http://en.wikipedia.org/wiki/International...atical_Olympiad

http://en.wikipedia.org/wiki/Junior_Balkan..._in_Informatics

По една друга тема- защо се самопрецакваме.Причина...

Румен Христов със злато, но втори в генералното класиране на олимпиадата по информатика

Така написано заглавието, на мен лично ми е обидно, а на вас?

Не знам за какво самопрецакване се говори тук, не виждам в критичността нищо самопрецакващо. Тъкмо обратно, цялата жива природа без нито едно изключение е базирана на метода на критичността и адекватността. Винаги и навсякъде всеки един жив организъм на Земята комуницира в околната среда и търпи корекции в резултат на реалните условия на живот.

Човеците сме първите твари на тая Земя, които непременно държим никой да не ни пипа и да си правим, каквото искаме.

Не на критиката! - това никой друг жив организъм не си позволява да скандира. Никъде и никога в цялата история на живата природа. Точно затова и природата е изнамерила болката, за да отрезвява и да ни дава реално усещане за евентуалните глупости, които вършим. Само че някои хора биха продали майка си и баща си, но само и само да не изпитват болка, а после пак другите им виновни.

Събудете се!

Американците са най умния народ biggrin.gif но не ги базикайте много че имат яко бомби laugh.gif

5 пари не давам, какви са американците, мен ме вълнува, какви сме ние българите. Много добре би било, ако вместо да се обиждаме от нещо, което би трябвало да ни отрезви, да се замислим малко и да се огледаме, какво точно ни е кривото. Защото кривини имаме и то много, а като плюем било по американци или по руснаци няма да си оправим проблемите. Не знам, колко интелект се иска за да осъзнае човек тази истина, но се надявам както тука някои се хвалят, че били по-интелигентни от американците да имат тогава достатъчно сили да осъзнаят и тази истина. Успех!

Така си е, ето тук са показани интелигентните българки, които са кумири за младежта. На порадвайте се всички на тези исполини на гениалността българска. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 75
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване