Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Уволнил го е защото нощният пазач е спял, докато е бил на работа Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уволнил го е защото нощният пазач е спял, докато е бил на работа Публикувано изображение

Точно така!Уволнил го е защото е спял на работното си място!

Ето следващата загадка:

Намирате се в стая без прозорци херметически затворена (идеално гладко и без цепки) врата. Стаята е цилиндрична и Вие сте в центъра й. Цялата вътрешност на стаята е облицована с огледала. Въпросът е колко свои отражения виждате?

Приятно главоблъскане!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така!Уволнил го е защото е спял на работното си място!

Ето следващата загадка:

Намирате се в стая без прозорци херметически затворена (идеално гладко и без цепки) врата. Стаята е цилиндрична и Вие сте в центъра й. Цялата вътрешност на стаята е облицована с огледала. Въпросът е колко свои отражения виждате?

Приятно главоблъскане!!!

Едно, защото можеш да гледаш само в една посока

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно, защото можеш да гледаш само в една посока

Съжалявам.Това не е верният отговор!Но все пак си доста близо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам.Това не е верният отговор!Но все пак си доста близо!

нито едно, защото е тъмно, нали е затворена и без процепи...... Публикувано изображение

ето ви и от мен. Казват, че задачата е от Айнщайн и само 25% от хората могат да я решат за по-мнлко от 60 мин. :offtopic_s:))

Има 5 къщи, всяка с различен цвят. В къщите живеят хора от различни националности. Те пият различни питиета, пушат различни видове цигари и отглеждат различни домашни животни. Домакините в тези къщи нямат еднакви животни, не пушат еднакви цигари и не пият едни и същи напитки.

Пита се кой от тях отглежда рибки, ако знаете, че:

1. Англичанинът живее в червената къща.

2. Шведът има куче.

3. Датчанинът пие чай.

4. Зелената къща се намира отляво на бялата.

5. Собственикът на зелената къща пие кафе.

6. Човекът, който пуши "Pall Mall" отглежда птички.

7. Собственикът на жълтата къща пуши "Dunhill".

8. Човекът, който живее в къщата, разположена в средата, пие мляко.

9. Hоpвежецът живее в първата къща.

10. Човекът, който пуши "Blend" живее в къщата, която се намира след къщата на любителя на котки.

11. Човекът, който отглежда коне живее в къщата, която се намира зад къщата на пушача на "Dunhill".

12. Собственикът, който пуши "Bluemaster" пие бира.

13. Hемецът пуши "Prince".

14. Къщата на ноpвежеца се намира до синята къща.

15. Съседът на пушача на "Blend" пие вода.

И така: Кой от петимата отглежда рибки?

УСПЕХ)))))

Редактирано от hekata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си тоой не вижда нито едно свое отражение, защото в стаята е тъмно, понеже няма прозорци и лампи, а тя е затворена. Относно твоята задача или немецът или норвежецът. На мен така ми излиза. Не съм сигурна кой е от двамата, но повече клоня към норвежеца! Ако е вярно пиши коментар. А аз съм намерила една много интересна и ми кажи ако е вярна да пиша новата загадка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито едно, защото е тъмно, нали е затворена и без процепи...... Публикувано изображение

НИКЪДЕ в условието не е казано че няма лампа, фенерче или друго осветително средство!!!!!!

Т.е. условието не е коректно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си тоой не вижда нито едно свое отражение, защото в стаята е тъмно, понеже няма прозорци и лампи, а тя е затворена. Относно твоята задача или немецът или норвежецът. На мен така ми излиза. Не съм сигурна кой е от двамата, но повече клоня към норвежеца! Ако е вярно пиши коментар. А аз съм намерила една много интересна и ми кажи ако е вярна да пиша новата загадка!

един от двамата е, но трябва да разбереш със сигурност кой е :cheers:

НИКЪДЕ в условието не е казано че няма лампа, фенерче или друго осветително средство!!!!!!

Т.е. условието не е коректно

много жокери ще станат така Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много жокери ще станат така Публикувано изображение

Тогава и аз съм прав, съжалявам

:sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето ви и от мен. Казват, че задачата е от Айнщайн и само 25% от хората могат да я решат за по-мнлко от 60 мин. :tease:))

Има 5 къщи, всяка с различен цвят. В къщите живеят хора от различни националности. Те пият различни питиета, пушат различни видове цигари и отглеждат различни домашни животни. Домакините в тези къщи нямат еднакви животни, не пушат еднакви цигари и не пият едни и същи напитки.

Пита се кой от тях отглежда рибки, ако знаете, че:

1. Англичанинът живее в червената къща.

2. Шведът има куче.

3. Датчанинът пие чай.

4. Зелената къща се намира отляво на бялата.

5. Собственикът на зелената къща пие кафе.

6. Човекът, който пуши "Pall Mall" отглежда птички.

7. Собственикът на жълтата къща пуши "Dunhill".

8. Човекът, който живее в къщата, разположена в средата, пие мляко.

9. Hоpвежецът живее в първата къща.

10. Човекът, който пуши "Blend" живее в къщата, която се намира след къщата на любителя на котки.

11. Човекът, който отглежда коне живее в къщата, която се намира зад къщата на пушача на "Dunhill".

12. Собственикът, който пуши "Bluemaster" пие бира.

13. Hемецът пуши "Prince".

14. Къщата на ноpвежеца се намира до синята къща.

15. Съседът на пушача на "Blend" пие вода.

И така: Кой от петимата отглежда рибки?

УСПЕХ)))))

Немеца!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немеца!

точно така :)

Вие сте наред със задача :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шпионин искал да влезе в някакъв замък, за да шпионира краля, но точно когато наближил входа разбрал, че за да влезеш, се искала някаква парола. На входа стоял един едър роб, който проверявал дали влизащите я знаят. Шпионинът се скрил зад ъгъла и започнал да слухти за паролата и когато дошъл първия човек, живеещ в замъка, чул следния диалог: -7! - казал пазачът. -5! - му отговорил онзи и пуснали. Дошъл втори: -6! - казал пазачът. -4! - му отговорил онзи и го пуснали. Трети дошъл: -5! - казал пазача. -3! - му отговорил онзи и го пуснали. Шпионинът вече схванал логиката и решил да се пробва да влезе. Доближил пазача, а на свой ред пазачът го огледал и му казал: -4! - А шпионинът му отговорил: -2! - И за щастие на цялата държава го убили, защото не дал правилен отговор. ВЪПРОС: Какъв е правилният отговор, който е трябвало да даде? Задачата е доста интересна пожелавам ви успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се гледа броят на буквите - Седем има 5 букви затова отговора е 5. Шест има 4 букви - отговора е 4. Пет има 3 букви - отговора е 3. Девет няма 7 букви както казва шпионинът, а има 5 - отговора на загадката е 5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се гледа броят на буквите - Седем има 5 букви затова отговора е 5.

Шест има 4 букви - отговора е 4.

Пет има 3 букви - отговора е 3.

Девет няма 7 букви както казва шпионинът, а има 5 - отговора на загадката е 5.

отговора е 6 (ако действаме по броя на буквите в думата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно така отговора е шест ето следващата загадка: В една стая стоят двама каубои и решават да разберат кой от тях е по-точен стрелец. Стреляли по крушката. Единия успял да я отвинти, другия я завинтил. Пита се - кой е по-точен стрелец?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно така отговора е шест ето следващата загадка:

В една стая стоят двама каубои и решават да разберат кой от тях е по-точен стрелец. Стреляли по крушката. Единия успял да я отвинти, другия я завинтил. Пита се - кой е по-точен стрелец?

този, който я е завинтил, защото е стрелял на тъмно

Колко минимално брой разрязвания са нужни за да разрежем торта на 8 парчета?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този, който я е завинтил, защото е стрелял на тъмно

Колко минимално брой разрязвания са нужни за да разрежем торта на 8 парчета?

3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;):P

A лист хартия?

:speak: няма

ето една задача от мен

За нещастие се намирате в затвора.

За щастие ви е даден шанс да се освободите, ако изберете правилната от две врати.

За нещастие едната наистина ще ви отведе към свободата, но другата - право на гилотината.

За щастие един от пазачите е готов да ви помогне, като отговори на един въпрос.

За нещастие той или е от хората, които лъжат или - от хората, които винаги казват истината, но вие не знаете от кои е.

За щастие вие имате време да помислите.

За нещастие от утре той вече няма да работи в този затвор.

Ако зададете като единствен въпрос нещо от рода на :"Коя врата ще ме изведе към свободата?" вие въобще няма да научите, коя врата коя е.

И наистина, ако предположим, че вратата към свободата е дясната, пазачът-лъжец, ще ви посочи лявата, а пазачът, казващ истината - дясната.

Да, но вие няма да знаете на кого да се доверите и вашето положение няма да е по-розово отпреди да зададете въпроса.

Какъв е вашият въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:speak: няма

ето една задача от мен

За нещастие се намирате в затвора.

За щастие ви е даден шанс да се освободите, ако изберете правилната от две врати.

За нещастие едната наистина ще ви отведе към свободата, но другата - право на гилотината.

За щастие един от пазачите е готов да ви помогне, като отговори на един въпрос.

За нещастие той или е от хората, които лъжат или - от хората, които винаги казват истината, но вие не знаете от кои е.

За щастие вие имате време да помислите.

За нещастие от утре той вече няма да работи в този затвор.

Ако зададете като единствен въпрос нещо от рода на :"Коя врата ще ме изведе към свободата?" вие въобще няма да научите, коя врата коя е.

И наистина, ако предположим, че вратата към свободата е дясната, пазачът-лъжец, ще ви посочи лявата, а пазачът, казващ истината - дясната.

Да, но вие няма да знаете на кого да се доверите и вашето положение няма да е по-розово отпреди да зададете въпроса.

Какъв е вашият въпрос

АКо ти лъжеш тази врата води ли към свободата? Отговор да винаги за вратата към свободата Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АКо ти лъжеш тази врата води ли към свободата? Отговор да винаги за вратата към свободата

приемам отг. за верен :speak:

а ето правилният въпрос "Ако беше другия пазач коя врата би ми посочил за вярна" и в 2та случея ти сочи грешната и ти избираш другата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

та колко рязания са необходими за да разрежел лист хартия на 8 части?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

та колко рязания са необходими за да разрежел лист хартия на 8 части?

амиии ...пак 3 :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тамболианеца
      Тема за въпроси, проблеми, мнения, помощ за дистрибуцията FreeBSD и насочена към десктоп потребители.
      Какво е FreeBSD?
      FreeBSD е операционна система, използвана за захранване на модерни сървъри, настолни компютри и вградени платформи. Голяма общност непрекъснато я развива повече от тридесет години. Усъвършенстваните функции за мрежи, сигурност и съхранение са направили FreeBSD платформа за избор на много от най-натоварените уеб сайтове и най-широко разпространените вградени мрежови и устройства за съхранение.
      Централен сайт:
      https://www.freebsd.org/
      Основни източници на знания:
      https://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1/books/handbook/
      https://www.freebsd.org/cgi/man.cgi
      Важни форуми:
      https://forums.freebsd.org/
      http://daemonforums.org/
      Полезен канал в Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxwcmRAmBRzZMNS37dCgmHA/videos
    • от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си преносима батерия за Iphone 6. Давайте съвети за преносими батерии , които няма да ми прецакат батерията на телефона. 
    • от DarkEdge
      Здравейте,
      Предстои ми смяна на дограма на кухнята - с остъклен балкон, западно изложение. В тази връзка възникват едни въпроси във връзка с цена/ефективност:
      1. Има ли смисъл дограмата да е повече от 4 камерна
      2. Има ли смисъл стъклопакетът да е  от нискоемисионно или високоенергийно стъкло.
      Моля за ограничен спам в темата. 
      Всички гаубици и други средства за отстрел да оставите на входа.

• от Ценко
      Добър ден! Нов съм положението ми се закучи на няколко задачи, може ли да ми помогнете с решенията? Става дума за c#? Мерси предварително!

Задача 1. Семейство Иванови
      Семейство Иванови имат три деца. Коледа наближава и г-жа Иванова трябва да купи подаръци за всяко едно от децата си. Тя разполага с конкретен бюджет, който не трябва да надвишава. Всяка година тя ходи в един и същ магазин за подаръци. Там обаче, тя винаги дарява остатъкa от бюджета за деца в нужда, за да могат и те да се радват на една красива и пълна с подаръци Коледа. От крайната цена, която тя има в магазина се взимат 10% за данъци. Вашата задача е да създадете програма, която да пресмята, колко пари г-жа Иванова оставя за децата в нужда.
      Вход
      От конзолата се четат 4 числа:
      • На първия ред – бюджетът на г-жа Иванова. Реално число в интервала [30.00…300.00]
      • На втория ред – цената за подаръка на първото дете. Реално число в интервала [10.00… 90.00]
      • На третия ред – цената за подаръка на второто дете. Реално число в интервала [10.00… 90.00]
      • На четвъртия ред – цената за подаръка на третото дете. Реално число в интервала[10.00… 90.00]
      Изход
      На конзолата да се отпечата 1 число – сумата, която г-жа Иванова дарява за децата в нужда. Резултатът да се ФОРМАТИРА до втория знак след запетаята.
      Примерен вход и изход
      Вход Изход Обяснения
      50
      10
      12
      13 13.50 Обща сума за подаръците: 10 + 12 + 13 = 35
      Оставащ бюджет с данъците = (50 – 35) – 10% = 13.50
      Дарение: 13.50 лв
      Вход Изход Вход Изход
      60
      11.50
      10.30
      12.20 23.40 65.50
      12.70
      15
      11 24.12

Задача 2. Новогодишно парти
      Семейство Иванови организират фирмено парти по случай Нова Година. Те разполагат с точно определен бюджет, който са събрали заедно с гостите седмица преди празника. За партито има предвиден куверт, който е на цена 20 лв на човек. Ако парите дадени за куверт са по-малко от бюджета, с който Иванови разполагат, 40% от остатъка от бюджета отива за фойерверки, а останалите са за дарение. Ако парите за куверт са повече от бюджета, с който разполагат Иванови, те трябва да доплатят недостигащите пари.
      Вход
      Входът се чете от конзолата и съдържа точно 2 реда:
      • На първия ред са броят на гостите – цяло число в интервала [0 ... 200 000]
      • На втория ред е бюджетът на Иванови – цяло число в интервала [0 ... 20 000]
      Изход
      Да се отпечата на конзолата един ред:
      • Ако бюджетът е достатъчен:
      o “Yes!{40 % от оставащите пари} lv are for fireworks and {оставащите пари} lv are for donation.”
      • Ако бюджетът НЕ Е достатъчен:
      o “They won't have enough money to pay the covert. They will need {недостигащите пари} lv more.“
      Резултатът да бъде ЗАКРЪГЛЕН до цяло число!
      Примерен вход и изход
      Вход Изход Обяснения
      20
      1000 Yes! 240 lv are for fireworks and 360 lv are for donation. Цена за куверт: 20 * 20 = 400 лв
      400 < 1000
      Оставащи пари: 1000 – 400 = 600 лв
      Пари за фойерверки: 40% от 600 лв = 240 лв
      Пари за дарение: 600 – 240 = 360 лв
      Вход Изход Обяснения
      10
      150 They won't have enough money to pay the covert. They will need 50 lv more. Цена за куверт: 20 * 10 = 200 лв
      200 > 150
      Недостигащи пари: 200 – 150 = 50 лв

Задача 3. Ваканцията на Иванови
      След Новогодишното парти, семейство Иванови решават да отидат на почивка. Заедно със себе си те взимат трите си деца и кучето. Семейството трябва да избере дестинация. В зависимост от мястото където ще отседнат, цената е различна. Дестинациите и цените за нощувка са както следва:
      Miami Canary Islands Philippines
      Нощувки 1 - 10 11 – 15 > 15 1 - 10 11 - 15 >15 1 - 10 11 - 15 >15
      Възрастни 24.99 лв 22.99 лв 20.00 лв 32.50 лв 30.50 лв 28.00 лв 42.99 лв 41.00 лв 38.50 лв
      Деца 14.99 лв 11.99 лв 10.00 лв 28.50 лв 25.60 лв 22.00 лв 39.99 лв 36.00 лв 32.40 лв

Тъй като семейството има куче, към крайната цена за престоя им се добавят още 25%.
      Семейство Иванови трябва да изберат вида на транспорта, с който ще пристигнат на посочената от тях дестинация. Видовете транспорт и цените са както следва:
      train bus airplane
      Възрастни 22.30 лв 45.00 лв 90.00 лв
      Деца 12.50 лв 37.00 лв 68.50 лв
      Вход
      От конзолата се четат 3 реда:
      • Първият ред – броят нощувки. Цяло число в интервала [1…100]
      • Вторият ред – вид дестинация - “Miami”, “Canary Islands”, “Philippines”.
      • Третият ред – вид транспорт – “train”, “bus” или “airplane”
      Изход
      Да се отпечата на конзолата едно число – цялата сума, форматирана с точност до ТРЕТИЯ знак след десетичния разделител.
      Примерен вход и изход
      Вход Изход Обяснения
      10
      Miami
      airplane 1572.375 Разход дестинация > Miami => (10 нощувки * (2 възрастни * 24.99 + 3 деца * 14.99)) + 25% = 1186.8749
      Разход транспорт > airplane => 2 възрастни * 90 + 3 деца * 68.50 = 385.5
      Разход за цялата почивка = 1572.375
      Вход Изход
      5
      Philippines
      train 1369.288

Задача 4.Тренировка
      Г-жа Иванова иска да отслабне за празниците. Започвайки тренировка, първия ден тя пробягва М километра. Следващите N дни, тя увеличава дневната си норма с К%. За да успее да отслабне, тя трябва да избяга минимум 1 000 км. Съставете програма, която при получени начални километри, брой дни и проценти, с които тя ще увеличава всеки ден нормата си, ще проверява дали километрите, които тя е избягала са достатъчни. Ако километрите не са достатъчни, на конзолата да се изведат недостигащите километри. Ако са достатъчни да се изведе съобщение в което г-жа Иванова е поздравена за добре свършената работа.
      Вход
      От конзолата се четат поредица от числа, всяко на отделен ред:
      • На първия ред – N – брой дни, в които г-жа Иванова тренира – цяло число в интервала [1...50]
      • На втория ред – M – километрите, които тя е избягала първия ден – реално число в интервала [1.00…500.00]
      • За всеки един ден на отделен ред :
       Процентите, с които се увеличава дневната и норма – цяло число в интервала [1…100]
      Изход
      Да се отпечата на конзолата 1 ред, както следва:
      • Ако пробяганите километри са >= 1 000 км – да се отпечатва съобщение:
      „You've done a great job running {избяганите километри повече от 1000} more kilometers! “
      • Ако пробяганите километри са < 1 000 км – да се отпечата съобщение:
      „Sorry Mrs. Ivanova, you need to run {недостигащите километри} more kilometers“

Резултатът да се ФОРМАТИРА до по-високото цяло число.
      Примерен вход и изход
      Вход Изход Обяснения
      5
      30
      10
      15
      20
      5
      12 Sorry Mrs. Ivanova, you need to run 783 more kilometers 1 ден: 30 = 30 км
      2 ден: 30 + 10% = 33 км
      3 ден: 33 + 15% = 37.95 км
      4 ден: 37.95 + 20% = 45.54 км
      5 ден: 45.54 + 5% = 47.817 км
      6 ден: 47.817 + 12% = 53.55504 км
      Общо километри: 247.86204
      247.86204 < 1000 =>
      Недостигащи километри : 1000 – 247.86204= 752.13796-> 753

Вход Изход
      4
      100
      30
      50
      60
      80 You've done a great job running 299 more kilometers!

Задача 5. Коледен чорап
      Да се напише програма, която прочита от конзолата цяло число N и чертае коледен чорап с:
      • Височина 3 * N + 3 реда
      Вход
      Входът е цяло число в интервала [3…50].
      Изход
      Да се отпечатат на конзолата 3 * N + 3 текстови редове, изобразяващи коледния чорап - точно както в примерите.
      Примерен вход и изход
      Вход Изход Вход Изход
      3 |------|
      |******|
      |------|
      |--~~--|
      |-~~~~-|
      |--~~--|
      \.......\
      -\.MERRY.\
      --\.......\
      ---\.X-MAS.\
      ----\.......\
      -----\_______) 6 |------------|
      |************|
      |------------|
      |-----~~-----|
      |----~~~~----|
      |---~~~~~~---|
      |--~~~~~~~~--|
      |-~~~~~~~~~~-|
      |--~~~~~~~~--|
      |---~~~~~~---|
      |----~~~~----|
      |-----~~-----|
      \.............\
      -\.............\
      --\.............\
      ---\....MERRY....\
      ----\.............\
      -----\....X-MAS....\
      ------\.............\
      -------\.............\
      --------\_____________)

Задача 6. Таблица за умножение
      Най-малкият син на сем. Иванови все още не знае таблицата за умножение. Веднага след коледните празници, той ще има контролно и вие трябва да му помогнете да я научи. Вашата задача е да съставите програма, в която се въвежда цяло трицифрено число, и се извежда таблицата за умножение. Поради особености на вашата програма вземаме цифрите на въведеното число в обратен ред. Максималната стойност на множителите е определена от всяка една от 3-те цифри на въведеното число.
      Вход
      Входът е цяло трицифрено число в интервала [111…999].
      Изход
      Да се отпечатат на конзолата няколко на брой реда в следния формат:
      {първата цифра} * {втората цифра} * {третата цифра} = {резултатът от умножението на трите цифри}
      Първата, втората и третата цифра не могат да бъдат отрицателно или равно на 0 число!
      Примерен вход и изход
      Вход Изход Обяснения Вход Изход
      324 1 * 1 * 1 = 1;
      1 * 1 * 2 = 2;
      1 * 1 * 3 = 3;
      1 * 2 * 1 = 2;
      1 * 2 * 2 = 4;
      1 * 2 * 3 = 6;
      2 * 1 * 1 = 2;
      2 * 1 * 2 = 4;
      2 * 1 * 3 = 6;
      2 * 2 * 1 = 4;
      2 * 2 * 2 = 8;
      2 * 2 * 3 = 12;
      3 * 1 * 1 = 3;
      3 * 1 * 2 = 6;
      3 * 1 * 3 = 9;
      3 * 2 * 1 = 6;
      3 * 2 * 2 = 12;
      3 * 2 * 3 = 18;
      4 * 1 * 1 = 4;
      4 * 1 * 2 = 8;
      4 * 1 * 3 = 12;
      4 * 2 * 1 = 8;
      4 * 2 * 2 = 16;
      4 * 2 * 3 = 24; Вземаме цифрите от числото както следва: неговата последна за първо, средната за второ, и първата за трето число. 222 1 * 1 * 1 = 1;
      1 * 1 * 2 = 2;
      1 * 2 * 1 = 2;
      1 * 2 * 2 = 4;
      2 * 1 * 1 = 2;
      2 * 1 * 2 = 4;
      2 * 2 * 1 = 4;
      2 * 2 * 2 = 8;

• Дарение

• Добави ново...