Премини към съдържанието
ivo23

Купа на УЕФА

Препоръчан отговор

Не намерих такава тема и за това я пускам.

Тя е не по-малко интересна от Шампионската лига.Особено снощният мач между Хетафе и Байерн.Голям мач,а испанците показаха как спокойно може да се играе с 10 човека цял мач...

НЕ ПЛАЧИ, ХЕТАФЕ, ФУТБОЛЪТ Е ЖЕСТОКА ИГРА

Светослав Табаков

photo_verybig_42339.jpg

Няма такава жестока игра като футбола! Играеш 120 минути с човек по-малко, водиш до 90-ата минута в редовното време, а после с два гола преднина до края на продълженията. Следва нелепа вратарска грешка и отпадаш. Незаслужено тежко наказание за един отбор от предградие, дръзнал да се опълчи на звездни грандове и дори да ги надиграе. Реал Мадрид, Барселона, а сега и Байерн.

Браво, Хетафе! Много боли, но недей да плачеш. Ти спечели сърцата на неутралните зрители с твоя дух, с твоята смелост и с твоята класа. Отпадна, без да загубиш, но така се става голям, в болката.

Браво, Байерн! Ти не игра на нивото на своето име, но показа най-ценното качество на немския футбол – желязната воля и непримиримостта до последната секунда. Няма друга такава нация, чиито представители във футбола да са с толкова стоманена психика.

Браво на всички герои от двата тима и за спортсменството! Трябва да си много голям спортсмен, за да подадеш ръка на съперника след такава драма, да го потупаш по рамото или да го утешиш.

Нужно е, защото футболът понякога наистина е много жестока игра...

Gong.bg

Нямам какво повече да кажа,освен,че Байерн не заслужаваха да продължат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винги съм ги мразел Байерн,а след снощния мач - още повече...Абсолютни калитковци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тццц, това ми напомня на едно изказване на ... вече не помня кой. Беше нещо от сорта на "можеш да си сигурен, че си победил немците, само когато ги видиш да се качват в автобуса". Наистина жалко за Хетафе, много симпатичен отбор, а М.Лаудруп май май доказа, че освен голям играч, ще го бъде и като треньор :).

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След такъв голям мач...няма как да не симпантизираш на отбор като Хетафе. Спокой си надигрваха Байерн и то с 10 човека...

Изпуснах за какво изгониха Де Ла Ред? И пропуснатата дузпа пропуснах...навежда ме, че отсъдената дузпа е за фал на Де Ла Ред или греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След такъв голям мач...няма как да не симпантизираш на отбор като Хетафе. Спокой си надигрваха Байерн и то с 10 човека...

Изпуснах за какво изгониха Де Ла Ред? И пропуснатата дузпа пропуснах...навежда ме, че отсъдената дузпа е за фал на Де Ла Ред или греша?

Ето тук можеш да видиш червеният картон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето тук можеш да видиш червеният картон.

Абсолютно смешен червен картон. Де Ла Ред не беше последен в защитата,вижда се,че един друг защитник се намесваше и без това...Жълт картон - да. Червен - абсурд...Още повече че това става в самото начало на мача...Съдийско безумие е това... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абсолютно смешен червен картон. Де Ла Ред не беше последен в защитата,вижда се,че един друг защитник се намесваше и без това...Жълт картон - да. Червен - абсурд...Още повече че това става в самото начало на мача...Съдийско безумие е това... ;)

Друг е въпроса,че от повторенията се видя,че почти нищо не му е направил...чиста симулация за мен.Но и така да е,пак ги надиграха с 10 човека 115 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е повече симулация...оттколкото фал! И директен червен е много преувеличено...

Но и с 10 човега ги разпиляха!

Сега като видях грешките на Абондансиери...още по ме хвана яд, колко малко им трябваше :)

Редактирано от Raych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах какъв е жребия за полуфиналите. Може ли жокер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи финалът е Байерн - Фиорентина... Въпреки че на мен по ми се гледат Зенит-Рейнджърс laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, Raych.

И аз мисля, че Байерн ще играе с Фиорентина, макар че предпочитам Рейнджърс на мястото на виолетовите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не се знае...Зенит видяхте какво направи в Германия,а Рейнджърс вчера отупаха ПСВ без проблем.Байерн играят слабо напоследък,пък на Фиорентина,ако им се контузи Муту не знам закъде са.Предният кръг биха Евертън в Италия с 2:0 и после паднаха с толкова в Англия.Не са кой знае какво.Има време,ще видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора, кажете къде ще дават РЕЙНДЖЪРС - ФИОРЕНТИНА

много ми трябва!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хора, кажете къде ще дават РЕЙНДЖЪРС - ФИОРЕНТИНА

много ми трябва!!!

Рейнджърс - Фиорентина

Дата / Час: 24 April 2008 - 21:45

Първенство: УЕФА Kъп

Програми:

Al Jazeera Sport +2 C+ Sport (France) DigitAlb SuperSport 2 ESPN Dos

ESPN+ ITV 4 La 7 Premiere Sport Portal

Pro TV RTS 2 Serbia Scottish TV Setanta Ireland [iRL only]

Slovenia TV2 Sport 1 (Hun) Sport 1 (Ned) Sport 2 (Ukr)

Sport 5+ LIVE Sport Italia Sport N Sport TV1

SuperSport 5 [ZA] SuperSport Maximo Viasat Sport 1

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря

довечера май ще препрограмирам телевизира в нас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе завърза се работата...дано Зенит отупат тия калитковци от Байерн в Петербург.Тия въобще не заслужават да играят в евротурнирите... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зенит ме много изкефиха вчера :rolleyes: Тимошчук е страшен .... " железният войн " biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелеее, Зенит се подиграха с Баерн! 4:0...дано вземат купата! :no-no:

Играха страхотно и накараха баварците сами да си говорят... biggrin.gif Искам Рейнджърс на финал... :angry:

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-хубаво да видиш във футбола да пада немски отбор :P Освен победите на твоя любим отбор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Байерн направо е бил разгромен! Браво на Зенит ;)

Жалко, че го пропуснах sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такива ситуации е много кофти. 34 годишен играч, спечелил почти всичко ... шанс. Все пак аз бях за Рейнджърс. Сега финала ще ми е по-интересен.

БТВ къде ще е финала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда ... Прогноза: 3:1 за Зенит :P

А дали на тоя Погребняк не му е кофти в момента, че пропуска финала (както и на тоя от Rangers).

Редактирано от xactoR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.