Премини към съдържанието
dragozow

7 души загинаха при тежка катастрофа край Пловдив

Препоръчан отговор

256x251.jpg

7 души загинаха тази сутрин на Асеновградско шосе по пътя за село Крумово. Инцидентът е станал към 5 часа. Челно са се ударили Форд и Опел. Двете коли са били обхванати бързо от пламъци. Пет души са изгорели в "Опел"-а, а двама - в другата кола. Телата са напълно обгорели. Работи се по изясняване на самоличността на загиналите. На мястото на инцидента има екипи на полицията, които работят по установяване на причините за катастрофата. Движението в участъка временно е спряно.

news.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ли?Не мога да си обясня как е възможно на такъв участък който не предполага високи скорости да се случи такова нещо.Възможно е да има и друга обективна причина но непоправимото е факт.Имам чувството,че ние българите не ценим нашия живот-не ценим и живота на другите.

Жалко за загиналите.

Снимка от мястото.

katastr.jpg

Източник netinfo.bg

Редактирано от slavun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас,и всички са били младежи

Ако не е гръмнала газовата бутилка нямаше да има толкова много жертви

sad.gif

Бог да ги прости

http://www.dnes.bg/article.php?id=50595

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей ще се изтрепят тия хора... незнам бързо ли карат,не могат ли да карат...нямам думи

жалко за загиналите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хората са си казали,че като си на пътя все едно си на война-никога незаеш от къде ще те връхлети някой sad.gif аз самата съм преживяла две много тежки катастрофи и знам колко е страшно,нямаме култура,не пазим,не даваме предимство..колко още хора и малки деца трябва да загинат за да се научат булшинството на малко поведение на пътя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ей ще се изтрепят тия хора... незнам бързо ли карат,не могат ли да карат...нямам думи

жалко за загиналите

За съжаление от години вече не могат да карат

И това е една от основните причини за трагедиите по пътищата

Курсовете сега не знам за колко дена ги минават

Аз през 1989 карах курс-започна октомври и свърши март месец 1990-6 (шест!)месеца учехме тогава

А сега само си пълнят гушите инструктори и други от системата-а шофьори излизат ли-е колко са шофьори

sad.gif

Погубват си живота после,семейства и близки зачернят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още сутринта четох това и за пореден път онемях...

поредните 7 семейства, които днес вместо да носят цветя и да се радват на празника, ще приготвят ковчези за децата си...

недоумявам какви хора сме...

всички...

и за съжаление няма да е последната такава катастрофа...

според мен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В събота 19.04.08. и при нас в Стамболийски, на главната улица се случи не-много леко ПТП.VW Golf от Пловдив с 3-ма пътници като не спря на стоп, засече пътя на Opel Astra с двама души от Ст-ки.След удара Opel-a се спря в дърво.Водачите дадоха отрицателен тест за алкохол.Мися че ако не е от алкохола,то ще е от невнимание и голяма самоувереност. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много тъжно... едното момче бегло го познавах. Много е гадно когато млади хора си отиват от този свят.

Трябва всички да се замислим, ако един човек има поне малко разсъдък ще се замисли и дано наистина си извлече поука от всичко, което вижда. Всеки трябва да носи отговорност за действията си и за другите, които участват в движението. Мислете, това което правите, какво ще предизвика или какво няма да предизвика. Мислете мамка му!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ужас,и всички са били младежи

Ако не е гръмнала газовата бутилка нямаше да има толкова много жертви

sad.gif

Бог да ги прости

http://www.dnes.bg/article.php?id=50595

До колкото разбрах (а и видях) бутилката не е избухнала, а тръба от нея се е спукала и се е получило нещо като факел.

Значи на 19.04.2008 (демек събота) бях в транвай 20 и стана фрапиращо тъпа катастрофа. Действието се развива до първа английски гимназия на завоя с ул. Крака. Трамвая, с който аз пътуваха идваше от улица Крака, по другата линия също имаше трамвай - 22. За жалост някакъв умник с форд фиеста от 98 год. беше решил да изпреварва трамвай 22 от лявата му страна (демек караше по линията на трамвая с който пътувах аз, срещо него). И това става на завой на 90 градуса. Е форда се оказа в последствие между двата трамвая. Добре, че оцеляха и не бяха пострадали. Бяха младо момче и момиче (момчето караше)

Редактирано от flysoldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересна теория за превозните средства имаш :speak: разни тренове/транвайчинца ли ти ти врапират/врият главата не знам, А иначе участъка пред училището където минават 20 и 22 според мен трябва да бъде затворен за коли.

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Канада курса може да ти е 3-4 дни и пак се научават. Просто тук културата е друга и на хората им пука, дали ще стигнат живи. Не, че няма катастрофи, но просто броят е невероянто по-малък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

black_ribbon.jpg

Днес града ни е в траур,почивайте в мир ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
256x251.jpg

7 души загинаха тази сутрин на Асеновградско шосе по пътя за село Крумово. Инцидентът е станал към 5 часа. Челно са се ударили Форд и Опел. Двете коли са били обхванати бързо от пламъци. Пет души са изгорели в "Опел"-а, а двама - в другата кола. Телата са напълно обгорели. Работи се по изясняване на самоличността на загиналите. На мястото на инцидента има екипи на полицията, които работят по установяване на причините за катастрофата. Движението в участъка временно е спряно.

news.bg

Нищо ново под слънцето. Това може да е трагична новина в дуга държава НО тук си е ежедневие. Преди няколко седмици на една приятелка баща и го размазаха и какво се промени с това нищо - катастрофите си продължават ohmy.gif никой му не пука

В Канада курса може да ти е 3-4 дни и пак се научават. Просто тук културата е друга и на хората им пука, дали ще стигнат живи. Не, че няма катастрофи, но просто броят е невероянто по-малък.

Това за какво говори според теб ?

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска се учи. Аз взех книжка преди 6 месеца и от тогава единственото, което съм правил е да ожуля леко колата два пъти. Проблемът изобщо не е в инструкторите. Моят ме подлуди. Имах страх от правенето на каквито и да е нарушения. Добре ме беше научил човекът. Но после почнах да карам сам и нещата се промениха. Никой никакви правила не спазва. Единственото, което се зачита донякъде са светофарите, иначе неща като предимства, насрещно, за коя посока е лентата не съществуват. А и инфраструктурата не се подобрява. Как да не полудееш като някакъв строител разкопае улицата, после вместо да нареди паветата нахвърли пясък и заебава работата. А след 5-6 валежа зее огромна дупка. Най-добре ще е да се поставят от онези автоматични камери за скоростта както е на запад. Тук са ме спирали 2 пъти полицаите и двата пъти се отървах с приказки и 10 лева между гражданската и талона. Така не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Който иска се учи. Аз взех книжка преди 6 месеца и от тогава единственото, което съм правил е да ожуля леко колата два пъти. Проблемът изобщо не е в инструкторите. Моят ме подлуди. Имах страх от правенето на каквито и да е нарушения. Добре ме беше научил човекът. Но после почнах да карам сам и нещата се промениха. Никой никакви правила не спазва. Единственото, което се зачита донякъде са светофарите, иначе неща като предимства, насрещно, за коя посока е лентата не съществуват. А и инфраструктурата не се подобрява. Как да не полудееш като някакъв строител разкопае улицата, после вместо да нареди паветата нахвърли пясък и заебава работата. А след 5-6 валежа зее огромна дупка. Най-добре ще е да се поставят от онези автоматични камери за скоростта както е на запад. Тук са ме спирали 2 пъти полицаите и двата пъти се отървах с приказки и 10 лева между гражданската и талона. Така не става.

Пука ли ти дали ще стигнеш жив ? :P:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Никой никакви правила не спазва. Единственото, което се зачита донякъде са светофарите, иначе неща като предимства, насрещно, за коя посока е лентата не съществуват.

И защо не се спазват тия правила angry.gif

Те нали в курса се учат-или толкова се учат

sad.gif

Зачитат светофари-грънци-че му свети зелено и мисли че е той

Ти например даваш ли предимство на пешеходците при зелен светофар и завой

Изпитвам огромен ужас ако трябва да пресека такова кръстовище-всеки дал газ и завива

Идиоти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не споменава невинните в тази катастрофа !

Ако младежите са били виновни,каква вина имат хората от микробуса ?

Употребата на алкохол трябва да се криминализира-хващат те пиян-затвор-ефективен-3-6 месеца !

Яки глоби,дори за неправилно паркиране...!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
256x251.jpg

news.bg

Това е ужасно! sad.gif

Те и да остановят причината за катастрофата какво, нищо не се промен!?

Имам чувството, че непрекъснато катастрофи стават!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях в Блегия около месец..та по едно време се замислих,че за престоя ми не видях нито една катастрофа!!!А тук няма ден,който да не видя такава..много е зле положението.. ;) Моля се поне малко да се оправим и поне малко да пазим и другите.. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бях в Блегия около месец..та по едно време се замислих,че за престоя ми не видях нито една катастрофа!!!А тук няма ден,който да не видя такава..много е зле положението.. ;) Моля се поне малко да се оправим и поне малко да пазим и другите.. :P

Не знам мен започна да ме хваща страх да се качвам в кола, само картини на катастрофи ми се привиждат! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Никой не споменава невинните в тази катастрофа !

Ако младежите са били виновни,каква вина имат хората от микробуса ?

Употребата на алкохол трябва да се криминализира-хващат те пиян-затвор-ефективен-3-6 месеца !

Яки глоби,дори за неправилно паркиране...!

И аз смятам така, но какво прави законодателната власт?!?

Не може аз да се притеснявам да се кача в колата при положение, че съм пил само 1 бира, а друг на 4 ракии да се качва и да си се прибира без да се замисли. Трябва да има контрол, но от къде ще дойде ако не се сетят шефовете да променят нещата?

Скоро четох, че щяли да слагат изкуствени полицейски автомобили да плашели шофьорите... що за глупост?!? Нима истинските полицай са на изчерпване и трябва да слагат чучела? Трябва контрол... сега няма никакъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз смятам така, но какво прави законодателната власт?!?

Не може аз да се притеснявам да се кача в колата при положение, че съм пил само 1 бира, а друг на 4 ракии да се качва и да си се прибира без да се замисли. Трябва да има контрол, но от къде ще дойде ако не се сетят шефовете да променят нещата?

Скоро четох, че щяли да слагат изкуствени полицейски автомобили да плашели шофьорите... що за глупост?!? Нима истинските полицай са на изчерпване и трябва да слагат чучела? Трябва контрол... сега няма никакъв

и аз съм съгласен ,но днешните полицай са чучела събиращи пари и хич не им дреме.да видим ако един пиян тикне на полицая в ръцете 50лв дали няма да го пусне,как мислите ?

Редактирано от coolmeen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам само да погледнете тов клипче как един корвет катастрофира..и как вместо да стоят и да се семят едното момче казва"ще проверя дали е добре.."а вижте коментарите на българите.. тук!

Редактирано от elizabet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда,то някои пак пари ще лапнат от тия макети ама няма да сме ние

biggrin.gif

По-добре е да слагат смачканите коли по пътищата-това ще има ефект определено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.