Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

...

Редактирано от Алморот (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично, не ми се вярва това да е направено от човешка ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен лично, не ми се вярва това да е направено от човешка ръка
или крак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и да не се рови много човек може да намери достатъчно информация за тях.

Че не се откриват само в житни полета, но и в ечемик, ръж и соя. Това няма особено значение, разбира се.

Че колкото по-отдавна се намират кръгове в даден регион, толкова по-сложни са новите открити. Защо например в България или Русия се появяват кръгове с неправилна форма.

Че първите сведения за подобни кръгове, са може би отпреди 300 години.

Наистина са впечатляващи, и хората които са ги създали, могат да се гордеят, че са сътворили толкова красиви произведения на искуството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези рисунки показват или по-скоро фигури, показват съвършенството на вселената. Изработени са от "хората" които са научили хората да правят пирамиди в миналото и са свързани с майте който календар свършва 2012 година. Като се тълкува че тогава ще е края на света (за жалост, тълкованието е грешно). Тогава ще започне нова ера в която човек ще се превърне в по-висше стоящо същество и ще му се предостави правото да контактува с други форми на живот. Предполагам че, тези същества са, същите които имат паметник на Рупите и които са разговаряли с Баба Ванга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, haidukpikaso написа:

Леко ме напрягат тия извънземни. Вместо да почиват на лаврите си като строители на пирамидите в Гиза, да паднат до нивото да се правят на среднощни английски фермери. Нищо, което е в английските графства не е корона. Защото не е като короната на Елизабет. Остава да са само прости  вируси. От тези, които излизат посред нощ  и не са извънземни, а наземни. Казват ,че един от тях на име Джон получавал добри пари да се прави на среднощен косач. Качвали се доходите на графството от странични дейности. Затова вече не садят житни култури , а райграс- на него повече изпъквали линиите. Последно имаше информация ,че такива кръгове се появили и в България в община Елин Пелин. Там кой се е правил на среднощния косач все още е неизвестно. Иначе повече ме вълнува защо са измислили Рен дьо ла  Шато ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...