Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nologo

G DATA (AVK) AntiVirus, InternetSecurity, TotalCare

Препоръчан отговор

Wanka имаш ли новини за GDATA 2009!!!Тук още не е излязла на пазара а беше предвидено за 22.09.2008...Какво става,че още не я пyскат?

Имам... Засега е излязла само на немски език, както съм споменал по-горе. На другите езици я бавят заради множеството докладвани проблеми. Ако разбирате немски, огледайте целия RokopSecurity. Има интересни четива относно нея...

http://www.rokop-security.de/index.php?showforum=2

freako, ще погледна малко по-късно какво е това.

ПП. Изглежда, че е същото. Като се свали, ще кажа. Благодаря за линка. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно това е DVD-то на PC Welt.

Скрийншоти: 1 | 2. Още веднъж благодаря за линка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно това е DVD-то на PC Welt.

Скрийншоти: 1 | 2. Още веднъж благодаря за линка.

Моля :angry: Нещо интересно има ли (други антивирусни), че още не съм преглеждал ДВД-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под "интересно". Returnil (ако може да се нарече антивирус), Avira Personal, Ad-Aware, XP Antispy. Имат нещо общо със сигурността, но никоя от тях не е антивирус в пълния смисъл на думата, както и всички ъпдейти за XP и Vista, но на немски език. Лично за мен DVD-то е много ценно. Подаряват лиценз за: Paragon Harddisk Manager 9.0 PE G DATA Internet Security Suite 2008 Alcohol 120% 4.0 Classic Desktop Maestro 3.0 Ashampoo Burning Studio 2009 8.03 Hardinfo 2008 Professional 6.01 Returnil Virtual System 2008 Premium Edition 2.0 Blindwrite 6.0.4 Nobox PhotoPaket 2008, който включва: Enlarger Pro, Photo Collage 1.41, Click'n'View 3.0.9, FunPhotor, PaintBuster 11.8.0 и Logo Maker 2006. Magic Utilities 2008 5.51 1-abc.net Right Click Configurator 2.0 Abylon Shareddrive 6.5 ASTRA32 1.55 Clean Disk Pro 5.8 Driver Magician 3.32 Flash Renamer 4.81 O&O Discimage 2.2 Special Edition Smart Data Recovery 4.1 Speed Commander 10.54.4900 Steganos Passwort-Manager 2007 Windows-Rettungssystem + куп безплатни програми, статии и упътвания в .PDF формат. Включен е и WinRAR 3.71, но мисля, че е без лиценз - на друго място е (ползвам по-нова версия и не ми се занимава да пробвам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли шанс някой да качи "дискЬ" някъде из бг сърварите ? Вече околко седмица не съм гасил компа, постоянно се тегли торента, но още е на 40% :) ? Благодарско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли шанс някой да качи "дискЬ" някъде из бг сърварите ? Вече околко седмица не съм гасил компа, постоянно се тегли торента, но още е на 40% :) ? Благодарско

същата работа е и при мен!!! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има нова версия: G DATA InternetSecurity 2009

Download Trial: G DATA InternetSecurity 2009 19.0.0.53 (247 MB)

Ще взема да я пробвам отново след толкова години. Ето - инсталирах я. Не съм сигурен дали това е новина, вероятно е сравнително нова английска версия. Ето снимка:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах G-data Internet security 2009 на лаптоп Toshiba L300 с 4GB RAM ,работи отлично-но вдигна използваната RAM до 1220MB без използване на програми,с McafeeInternet Security 2009 изпозваната памет беше 640MB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.gdata.de/ Откриват първи серия 2010 за продуктите си. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.gdata.de/ Откриват първи серия 2010 за продуктите си. Поздрави

Дано поне са я улекотили, че този танк за нищо не става в това си състояние Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано поне са я улекотили, че този танк за нищо не става в това си състояние Публикувано изображение

хи хи....аз се чудя дали изобщо някой ползва това животно за повече от 1 час, при това безумно натоварване на компютъра? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да светне сега, G Data кои антивирусни енджини използва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да светне сега, G Data кои антивирусни енджини използва?

Ще те "светне" първия пост от тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те "светне" първия пост от тази тема.

Не е точно така,информацията е стара и е редно да се обнови.В 2010 използват Avast и Bitdefender!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно така,информацията е стара и е редно да се обнови.В 2010 използват Avast и Bitdefender!

Връзка към новата информация и ще се обнови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих инфото в първия пост, благодаря за забележката.

P.S. Ето информация от PC World, щото нещо нямам време да я инсталирам пак.

Цитат от PC World:

G-Data uses a combination of Avast and BitDefender antivirus engines, and in AV-Test.org's extensive malware-detection tests that combination worked.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...As of G Data Antivirus 2010, it uses Bitdefender and Avast engines, both are equally good. Here are G Data Antivirus features:...

Ето все пак за по-любознателните-G Data Antivirus 2010

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето все пак за по-любознателните-G Data Antivirus 2010

Благодаря,предполагам,че Nologo ще обнови "шапката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,предполагам,че Nologo ще обнови "шапката".

Да, оправих шапката и добавих линк към ръководствата за работа на G-DATA от официален сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен,както всички водещи производители на антивирусен софтуер,така и G DATA,доста са се постарали откъм "олекотяване " на продуктите си в последната линия на пакетите.Възползвах се от безплатната промоция,и реших да изпробвам G DATA AV 2010 и мисля,че е доста по-лека,спрямо старите версии на продукта (2008,2009...)

На Windows 7 Ultimate и 1.6GHz процесор върви прилично... Публикувано изображение

Далеч не е от най-пъргавите,но защитата е "бетон"!

Поздрави! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,лекичка е ,за рам не говорим (все пак имаме 4 gb),настройките са супер опростени и

се свеждат до A,B или A+B engine и какво да прави със засечена зараза.

Eто и снимчицаПубликувано изображение

"Според мен,както всички водещи производители на антивирусен софтуер,така и G DATA,доста са се постарали откъм "олекотяване " на продуктите си в последната линия на пакетите"

Това нещо се случи с почти всичкия софтуер дето съществува вкл. и windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Top Standalone Antivirus Software for 2010

We looked at eleven antivirus packages from around the world. G-Data Antivirus 2010 wins for its outstanding malware detection; Norton Antivirus 2010 comes in a close second thanks to its polished interface.

PC World Nov 23, 2009 10:00 am

:grimace: Зер Гут

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Windows 7 Ultimate и 1.6GHz процесор върви прилично...

Далеч не е от най-пъргавите,но защитата е "бетон"!

Поздрави! :cool:

Учудващо: на доста слабичък процесор си подкарал и 7-цата и Г-дата? Публикувано изображение

Някой, който вече е качил програмата, би ли направил кратко ревю с настройки и опции?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учудващо: на доста слабичък процесор си подкарал и 7-цата и Г-дата?

За мен също бе учудващо,но е факт!

Мога да приложа снимки,но не мисля,че е необходимо.trix го каза много точно и ясно-

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,лекичка е ,за рам не говорим (все пак имаме 4 gb),настройките са супер опростени и 

се свеждат до A,B  или A+B engine и какво да прави със засечена зараза.

Според мен,както всички водещи производители на антивирусен софтуер,така и G DATA,доста са се постарали откъм "олекотяване " на продуктите си в последната линия на пакетите"

Абе чак лекичка не бих казал че е. При сканиране, което е доста дълго, бая се озорва, особено ако в този момент си цъкаш игричка.

Няма опция да пренебрегваш "вируса", примерно като при Аваст. Така ми е изтрил всички кейдженове и кракове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...