Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nologo

G DATA (AVK) AntiVirus, InternetSecurity, TotalCare

Препоръчан отговор

Баш пък толкова лека не е ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш пък толкова лека не е ;)

Баш пък е доста добре. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук защо размерите на файла са по.малки? Дали заради локализацията?

Публикувано изображение

пп. ... и цифровият подпис е различен - ?20 ?март ?2012 ?г. 18:11:29 ч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че е ОК особено като се има впредвид ,че има два енджина и високата детекция на вируси комбинирана с добра унищожаемост на същите :no-no: Като се има впредвид това не е чак толкова тежка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не е като Eсет или Аvast,но е доста добре от предната версия.Аз не я усещам на компа въобще и няма тормозене...единственно като ровичка диска стърже ма те всичнки постаргват.

Тук защо размерите на файла са по.малки? Дали заради локализацията?

Публикувано изображение

пп. ... и цифровият подпис е различен - ?20 ?март ?2012 ?г. 18:11:29 ч.

Защото в различните страни излезе по различно време.Това май е първото излизане в Англоговорящите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сега не е като Eсет или Аvast,

Какво означава това-лекота?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво означава това-лекота?

Да не ти тормози сърфиране, компа и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ОК мерси,с два енджина(ако все още е с толкова де :D ) няма как да е като по-горе изброените ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото в различните страни излезе по различно време.Това май е първото излизане в Англоговорящите.

Е не е ли малко голяма разликата в инсталаторите? Виждам,че цифровият подпис на INT_R_FUL_2013_IS.exe е от февруари 2012,този от американският сайт и също така от немският e от март 2012 та затова попитах. ;)

Отдавна и се каня и сега със сигурност ще го сторя при първа възможност.

пп. Ей го немският инсталатор - 20 ?март ?2012 ?г. 18:10:09 ч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е ли малко голяма разликата в инсталаторите? Виждам,че цифровият подпис на INT_R_FUL_2013_IS.exe е от февруари 2012,този от американският сайт и също така от немският e от март 2012 та затова попитах. ;)

Отдавна и се каня и сега със сигурност ще го сторя при първа възможност.

Добре де сега на теб ли да ти обеснявам,че е немска програма и изллезе още март на 2 та езика първо...наскоро излезен Hа френски.Да размотай я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой се нуждае от ключове - да казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от тази версия,не е тежка както преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги при мен пълния скан с двата енджина продължава около 30 минути, при вас как е ... :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги при мен пълния скан с двата енджина продължава около 30 минути, при вас как е ... :ohmy:

За какъв обем от информация говориш?Пипал ли си нещо по настройкте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Проверка на всички файлове с включена евристика,но трябва да отбележа ,че уиндоуса беше преинсталиран скоро и няма кой знае колко информация по дисковете :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Проверка на всички файлове с включена евристика,но трябва да отбележа ,че уиндоуса беше преинсталиран скоро и няма кой знае колко информация по дисковете :wink12:
Първият скан не е бърз но пусни втори път да видиш като ти разучи компа. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При това положение което ти описваш програмата е още по -добра отколкото предполагах :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият скан не е бърз но пусни втори път да видиш като ти разучи компа. ;)

Права си, ето малко повече инфо по темата:

Fingerprinting - a self-learning technology by which shall not be re-scan data. The results of the scan of files at each subsequent scans are compared with the so called "fingerprints". "Pure" file is checked after the update signatures. Time interval before re-checking every time increases. This software G Data «learning, and, therefore, checking the computer every time is faster.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на мен за първи път ми харесва програмата.Станала е лека и защитата и една от най-високите...за сега е много добре.Николко дни я гледам, добре е!Важното е да пази...те за чистене нито една не е идеална.Чакай да се заразиш пък върви се чисти и оправяй компа с Антивирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно единствено нещо не харесвам в програмата и все още не мога да свикна с него.Защо по дяволите са решили формата да е: мм/дд/гг (месец/ден/година)

Публикувано изображение

Единствено при GData го забелязвам, а и не виждам как може да се промени.Ако някой намери решение, моля нека сподели.

:mad: :mad: :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли направили няколко шота на таск мениджъра, за да видя колко ресурси дърпа версия GIS 2013 ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли направили няколко шота на таск мениджъра, за да видя колко ресурси дърпа версия GIS 2013 ....

В покой не дърпа повече от 20 mb: Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен АНТИВИРУСА дърпа около 10-12mb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За протокола, G DATA използва ядрото на AVAST 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Колеги коя програма бихте избрали G DATA или TRUST PORT.Изборът е труден ,аз лично се колебая... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...