Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 2

iovi
 Сподели

Препоръчан отговор

ама то тва не е проблем....а дефолт настройка

не съм гледал дали може да се махне

а и не ивждам голям смисъл да се премести нещо с 2 места вляво.....това не е театър

имам някой идеи че с регистратури или евентуално едни други неща се маха, но .....е глупаво според мен

Според мен тази функция си е важна и не трябва да се маха.Друго някой има ли тази мишка и тръгва ли на 7-та че съм я поръчал

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=536763&t=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си драйверите за видеокартата, тези които вървят в инсталацията са без OpenGL библиотеките.

За да инсталираш новите драйвери, преди това премахни изцяло старите в Safe Mode.

Благодаря за отговора но май няма да се наложи. Този билд 7201 върви 5 пъти по бавно от 7077 на пс-то ми. Сега ъпдейтвам до 7227 и ако не ми хареса ще се върна на 7077 която при мен вървеше перфектно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

върви, спокойно

а дори да не върви ще ти пратят диск така че ще го насилиш

безжичните мишки не са добра идея ако играеш шутъри dough.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

върви, спокойно

а дори да не върви ще ти пратят диск така че ще го насилиш

безжичните мишки не са добра идея ако играеш шутъри dough.......

Старата ми която гушна букета беше A4 TECH X710 и беше 1000dpi и беше много бърза,тази която съм избрал е 1600dpi и мисля че ще ми върши добра работа.Интересно ми е знам че не е тука мястото но тази мишка с какви батерии е с по-големите или с тези за дастинционно за тв,защото имам акумулаторни от тези

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.
Редактирано от pit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.
Редактирано от pit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...