Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Топ 10 - Любовни романи

Solenkata88
 Сподели

Препоръчан отговор

Момичета, след дълго четене на руски сайтове и форуми за любовните романи, реших да направя нещо като игра, аз ще го кръстя Топ 10, жалко че си нямаме собствен форум Публикувано изображение , така че ще ползвам настоящия.

Така първия топ 10- на най-привлекателни мъже от романите, под привлекателно разбирайте каквото искате-външен вид, чувство за хумор и прочие,след три дни ще направя преброяване и ще си имаме победител. Апелирам ви да се включите, аз мисля че ще е забавно

Така започвам аз отзад напред:

10.Никълъс Линдхърст (Софи)

9.Олаф Белия (Златната невеста)

8.Никълъс Идън (Обичай само веднъж)

7. Син-Джин (Лунна страст)

6.Девлин Амброуз (Мъжът на моите мечти)

5. Кристофър Сатън (Роза през зимата)

4.Брандон Бълмингам (Пламъкът и цветето)

3.Тони Морлънд (Перлата на любовта)

2. Аштън Уингейт (Любимият непознат)

1. Антъни Малори (Нежен бунт)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 941
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Момичета, след дълго четене на руски сайтове и форуми за любовните романи, реших да направя нещо като игра, аз ще го кръстя Топ 10, жалко че си нямаме собствен форум Публикувано изображение , така че ще ползвам настоящия.

Така първия топ 10- на най-привлекателни мъже от романите, под привлекателно разбирайте каквото искате-външен вид, чувство за хумор и прочие,след три дни ще направя преброяване и ще си имаме победител. Апелирам ви да се включите, аз мисля че ще е забавно

Ох, уцелила си доста от любимите ми. моята класация:

1. Девлин Сейнт Джеймс(Мъжът на моите мечти)>Лаклан Макгрегър(Разбойникът и зеленооката)

2. Уорън Андерсън>Никълъс Идън> Антъни >Джеймс > Джереми(Малори)

3. Джей Ти Монтгомъри(Принцесата)

4. Кристофър Сатън (Роза през зимата)

5. Александър Монтгомъри (Черния отмъстител)

6. Рурк (Шана)

7. Ролф(Сърца в пламъци)

8. Брет Линдзи(Чериса)

9. Валериън (Лунен танц)

10. Адам Каванот(Връщане към живота)-съвременна

пете моите станаха повече от 10 но не се отказвам от никой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, умирам си за Девлин Амброуз :P И защо не е истински?! :yanim:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една класация. Пфу, то не било никак лесно да се направи избор, направо мъка. 10. Лиъм О'Нийл (Играта) 9. Райън де Камбремър (Розовата кула) 8. Аполон Кузин (Бялата графиня) 7.Кристофър Сатън (Роза през зимата) 6. Робърт Андървил (Ангелът мошеник) 5. Рурк Бошан (Шана) 4. Александър Монтгомъри (Черния отмъстител) 3. Едуард Деланза (След невинността) 2. Габриел Фейърчайлд (Твой завинаги) 1. Девлин Амброуз (Мъжът на моите мечти)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, уцелила си доста от любимите ми. моята класация:

1. Девлин Сейнт Джеймс(Мъжът на моите мечти)>Лаклан Макгрегър(Разбойникът и зеленооката)

2. Уорън Андерсън>Никълъс Идън> Антъни >Джеймс > Джереми(Малори)

3. Джей Ти Монтгомъри(Принцесата)

4. Кристофър Сатън (Роза през зимата)

5. Александър Монтгомъри (Черния отмъстител)

6. Рурк (Шана)

7. Ролф(Сърца в пламъци)

8. Брет Линдзи(Чериса)

9. Валериън (Лунен танц)

10. Адам Каванот(Връщане към живота)-съвременна

пете моите станаха повече от 10 но не се отказвам от никой.

Айде и аз да се запиша. то ясно защо отговарям на този пост. Първите пет на NELG естествено и то горе долу в този ред. Само не знам защо но от Малори бандата любимец ми е Джеймс. А за Девлин нямам думи. От тогава чета де що е с главен герой Девлин ама... Ще добавя и още една питанка. Зак?- невестите- Лили?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се запиша. то ясно защо отговарям на този пост. Първите пет на NELG естествено и то горе долу в този ред. Само не знам защо но от Малори бандата любимец ми е Джеймс. А за Девлин нямам думи. От тогава чета де що е с главен герой Девлин ама... Ще добавя и още една питанка. Зак?- невестите- Лили?

хаха, него го забравих, но както някой вече спомена избора е много труден, а бройката е само 10!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до класацията - ох, много ми е трудно, но ето я:

1.Кристифър Сатън /Роза през зимата/

2.Рурк /поредицата "... В смъртта" - Нора Робъртс/

3.Антъни Малори /Нежен бунт/

4.Девлин Амброуз /Мъжът на моите мечти/

5.Рурк Бошан /Шана/

6.Брандон Бърмингам /Пламъкът и цветето/

7.Коул Лейтимър /Като пепел във вихъра/

8.Деверил Пейгън /Рубинът/

9.Аштън Уингейт /Любимият непознат/

10.Никълъс Идън /Обичай само веднъж/

И нека прброяването да стане не след 3дни, а поне след седмица. Така ще се включат повече хора и ще имаме възможност да се запознаем с повече герои. Пък може да изскочи нещо интересно, кой знае. Публикувано изображение

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Пете, направо страшно ме затрудни с тази интересна класация. :) Браво за страхотната идея ;)

Направо не знам кой по-напред да сложа в нея, ама пусто сърбят ме пръстите и не мога да не се включа с предложения и аз:

1. Клейтън Уестморланд (Уитни, моя любов) и Стивън (Преди да те срещна)

2. Грифит Паул (Гняв, Кристина Дод), Алек(Венчило с дявола)

3. Ролф (Сърца в пламъци, Джоана Линдзи)

4. Антъни (Нежен бунт) и Джеймс (Покорителят)

5. Блейк Честърфийлд (Годежът, Арнет Лем)

6.Саймън Тримейн (Скандал,Аманда Куик)

7. Зак,Уорд и Джейк (Седем невести и Каубои, Лей Грийнууд)

8. Никълъс (Неприлично предложение, Мери Джо Пътни)

9. Никълъс (Софи, Хедър Кулман)

10.Гейбриъл (Женкарят и разбойничката, Кони Мейсън)

А пък ако решиш да правиш и класация за любими героини, тогава ще трябва да изброя сигурно половината си библиотека Публикувано изображение

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее Пете, супер си! Много ще е интересна последната 10, след преброяването! Ето ги моите 10 любимци :

2. Девлин Сейнт Джеймс (Мъжът на моите мечти)

3. Доминик Льо Сабр (Най-силната магия)

4. Даренго Де Навар (Краят на дъгата)

5. Алек Кинкейд (Венчило с дявола)

6. Дъглас Шербрук (Невестата от Шербрук)

7. Данте Лейтън (Мрак преди зората)

8. Клейтън Хоторн (Чародей)

9. Джон Сакстън (Тази нощ или никога)

10. Трей Брадок-Блек (Сребърен пламък)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

такам, аз вече се изказах, но щом ще се броим ето я и моята класация: 1. Девлин Сейнт Джеймс (Мъжът на моите мечти)- уф такъв си е... 2.Джеймс Малори- без коментар; 3.Нейтън....(Брачна авантюра)-мъж дето да изтърпи толкова рядко се среща; 4.Антъни Малори- пак без коментар; 5.Джереми Малори-те всичките една марка, а някои даже си приличат; 6.Закари Рндолф (Лили) 7.Дрю Андерсън (....)- и тези не падат по-долу 8.Монти Рандолф (Айрис)- удоволствие е да се увериш, че мъжете все още са си мъже; 9 Джей Ти Монтгомъри (Принцесата) 10 Кристофър Сатън (Роза през зимата)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

такам, аз вече се изказах, но щом ще се броим ето я и моята класация:

1. Девлин Сейнт Джеймс (Мъжът на моите мечти)- уф такъв си е...

2.Джеймс Малори- без коментар;

3.Нейтън....(Брачна авантюра)-мъж дето да изтърпи толкова рядко се среща;

4.Антъни Малори- пак без коментар;

5.Джереми Малори-те всичките една марка, а някои даже си приличат;

6.Закари Рндолф (Лили)

7.Дрю Андерсън (....)- и тези не падат по-долу

8.Монти Рандолф (Айрис)- удоволствие е да се увериш, че мъжете все още са си мъже;

9 Джей Ти Монтгомъри (Принцесата)

10 Кристофър Сатън (Роза през зимата)

eeee съни,

нека бъде честна класация. джереми и дрю няма как да хванат точки само от нас двете.нека да излязат на книжния пазар, пък тогава да ги броим. сега можем да дадем шанс на други за финалната десятка.

аз включвам към моята Зак Рандолф. Всъщност те моите и без него пак са повече от 10. пък и аз повече харесвам лили отколкото Зак в тази книга. иначе в предишните невести Зак е страшен. особено когато се облича като г-ца катарина в "лаура", или когато винаги разтърва близнаците с риск да си изяде боя. но в разтърването Тейлър го бие, когато ги залива с врял боб, след студената вода, която им изсипва Зак.Аз се отплеснах в спомени. ама какво да правя като това е любима поредица.след това преброяване петя може да постави друга задача-любима поредица?топ героиня? топ лаф? топ гаф?топ драма? топ комедия?топ черен списък?

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлихте ме в тъча с тази класация! :rolleyes: Голяма борба беше докато я наместя, със сигурност изпускам някой важен герой, но оставям на вас да допълвате :)

1. Колин ("Принцеса Алесандра")

2. Девлин Сейнт Джеймс ("Мъжът на моите мечти")

3. Антъни Малори ("Нежен бунт")

4. Никълъс Идън ("Обичай само веднъж") / Уорън Андерсън ("Твоята магия")

5. Дерек Крейвън ("Мечтая за теб") Лайза Клейпас

6. Клейтън Уестморланд ("Уитни, моя любов")

7. Норт Найнтингейл ("Лорд Найнтингейл")

8. Кристофър Сатън ("Роза през зимата")

9. Роухън Карингтън ("Дивия барон")

10. Шон О'Тул ("Кристалната пещера")

( и Джереми Малори е на челни места в класацията ми, но го оставям в раздела "подразбиращи се" :wors: )

Лека и сладки сънища! Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За интересната класация, която подхванахте искам и аз да се разпиша Публикувано изображение Само да кажа, че така като гледам май мъжете Малори са най-популярни, обаче аз още не съм прочела нито една от тях .... :wors: за мой най-голям срам :rolleyes:

Аз ще си кажа само 3, че наистина не мога да преценя кой от кой ми е по-хубав и симпатичен :)

1. Коул Лейтимър (Като пепел във вихъра) - може би защото това е първия любовен поман, който прочетох :)

2. Янси Кантрел (Любовта на черния конник) - е тази беше втората, но много си я харесвам :P

3. Алек Кинкейд (Венчило с дявола) - не съм ги подхванала по хронология - тази я прочетох веднага щом беше качена - страхотен роман с незабравими герои Публикувано изображение

Това е от мен, поздрави! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Антъни Малори(Нежен бунт) 2.Джеймс Малори(Покорителят) 3.Лъки Тейлър(Лъки) 4.Кеш Будро(Горещи страсти в рая) 5.Васили Петров(Ти ми пренадлежиш) 6.Ривъс Макдъф(Продадена принцеса) 7.Джайън Рен(Надареният) 8.Джоузеф Фароу(Неподходящ заложник) 9.Александър Коб(Опасна клопка) 10.Джон Сакстън(тази нощ или никога) Всъщност харесвам всички мъже от поредицата Малори-Андресън, но си мисля че без Тони и Джеймс и другите щяха да загубят от чара си, така че се ограничих до тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета досега подреждах класацията и съм приятно изненадана, защото като изключим челните 3 позиции, които бяха лесно предвидими, останалите 7 позиции са неочаквани поне за мен, отново призовавам, за следващите десетки, явно не сте достатъчно мотивирани, добре изпратете SMS с вашия топ 10 на кратък номер 101010 към всички мобилни оператори и може да спечелите.... :cheers: гледам прекалено много телевизия :super:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа най-накрая и аз в класацията. Толкова ми беше трудно да ги подредя (честно казано няколко пъти я променях Публикувано изображение ). Но ето крайният вариант (уж :rolleyes: ):

1.Антъни Малори(Нежен бунт)/Джеймс Малори(Покорителят)

2.Рурк(В смъртта)

3.Алек Кинкейд (Венчило с дявола)

4.Маркъс Уиндъм(Цената на рая)

5.Девлин Сейнт Джеймс (Мъжът на моите мечти)

6.Колин (Принцеса Алесандра)

7.Никълъс Идън (Обичай само веднъж) / Уорън Андерсън (Твоята магия)

8.Линкс де Уорън (Брак за една година)

9.Рурк Бошан(Шана)

10.Брандон Бърмингам /Пламъкът и цветето/

Чакам с нетърпение, следващата класация Публикувано изображение

ПС: Само да спомена, че в chitanka.info има Прослава в смъртта на Нора Робъртс - > http://www.chitanka.info/lib/author/%D0%9D...%80%D1%82%D1%81

Редактирано от savagejo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо да благодаря на всички за линковете които ми пратихте. Май събрах линкове за всичките сканирани книги, затова скоро щеоправя първата страница.

Иначе hol_back_girl , ми каза, че правите класация за Топ 10 за най-привлекателен мъж от романите и за да се включа и аз моите Топ 10 са:

1. Тадж (крал) Джайън Рен от "Надарения" на Дара Джой. (Великолепен главен герой, обичам го)

2. Алек Кинкейд от "Венчило с дявола на Джули Гарууд

3. Джеймс Малори от "Покорителят" на Джоана Линдзи

4. Антъни Малори от "Нежен Бунт" на Джоана Линдзи

5. Джереми Малори от " Да се влюбиш в негодник" на Джоана Линдзи

6. Дрю Андерсен от "В плен на моите желания" на Джоана Линдзи

7. Джон Сакстън от "Тази нощ или никога" на Дара Джой

8. Девлин Сейнт Джеймс от "Мъжът на моите мечти" на Джоана Линдзи

9. Стивън Аскот от "Алисия" на Джуд Деверо

10. Нейтън от "Брачна Авантюра на Джули Гарууд

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали още важи тази анкета...ама аз ще си пусна отговора:

1.Джайън Рен(Надареният)-Дара Джой

2.Роухън Карингтън(Дивият барон)-Катрин Каултър

3.Лусиън Уор(По-силна от магия)-Хедър Кулман

4.Грифин Пауъл(Гняв)-Кристина Дод

5.Колин Холбрук(Принцеса Алесандра)-Джули Гарууд

6.принц Родерик(Кралски страсти)-Дженифър Блейк

7.лорд Секстън(Тази нощ или никога)-Дара Джой

8.Верният Саймън(Омагьосаните)-Елизабет Лоуел

9.Александър Монтгомъри(Черният отмъстител)-Джуд Деверо

10.Кристофър или Александър(не помня)(Отвличане в рая)-Лори Макбейн

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мили момичета обявявам край на гласуването за "Най-привлекателен мъж от романите". В класацията се включиха 13 души, благодаря на всички за съдействието.

Ще спомена имената на героите, които въпреки че имат над 10 точки и за тях беше гласувано повече от веднъж не успяха да се класират: Аштън Уингейт (Любимият непознат)-11т.; Брандон Бърмингам (Пламъкът и цветето) - 13 т .; Джей Ти Монтгомъри - 10т; Александър Монтгомъри (Чернят отмъстител) -15т.; Ролф (Сърца в пламъци)-12т.; Джеръми Малори (Да се влюбиш в негодник) - 12т.; Роухън Карингтън (Дивия барон)-11т.; Коул Лейтимър (Като пепел във вихъра) - 14т.; Клейтън Уестморланд (Уитни моя любов) - 15т.; Джот Сакстън (Тази нощ или никога) - 11т.;

Нека преминем към раздаването на наградите : Публикувано изображение

На десета позиция с 16 точки се нарежда господин Грифин Паул от романа на Кристина Дод "Гняв" - достойният уелсец, рицар с тъмнокафява и лъскава коса, създаващ представата за "освирепял див звяр", но спечелил завинаги сърцето на лейди Мариан.

На девето място застава Рурк от поредицата на Нора Робъртс "В смъртта" с цели 18 точки.

Достойното осмо място се присъжда на героят от първия любовен роман издаден у нас от издателство "Ирис" - "Шана", а именно Рурк Бошан, както всеки един от героите на Удиуиз и този може да остави без дъх всяка жена!

Седмо място с 21 точки заема Колин Холбрук, съпругът на "Принцеса Алесандра" (Джули Гарууд) - познат ни и от "Брачна авантюра" , "мъж, който не се забравя лесно.Беше изключителено привлекателен, със силно и добре сложено тяло...Явно Колин беше бунтар в общество на консерватори... Висок, с широки рамене, мускулести бедра...невероятно красив е недостъпен.Единствено топлата му усмивка го правеше по-приветлив." Освен с външен вид Колин ни спечели и с отношението към Алесандра - такъв джентълмен...

Стигаме до шесто място, което си поделят Нисълъс Идън (Обичай само веднъж) и любимеца на Инчето - Джайн Рен (Надарения) с по 24 точки. За Никълъс какво да се каже - един от прославените женкари на Джоана Линдзи, един от всеобщите любимци, за който всяка жена има право да мечтае. Истински красавец, в присъствието му жените изпадат в "безрасъдно настроение", непоправим и изкусителен, превъсходен любовник...А Джайн - "Той е темпераментен и непокорен. Чувствен и греховен. Екзотичен и магнетичен. Невероятно красиво създание, неустоимо за жените.С блестящите си зелено-златни очи, копринена коса и мъркащ глас, замайващият прелъстител..." Кой би повярвал, че това е котка...

В средата на класацията с 31точки поставихме главният герой от една от най-култувите книги и истинска класика в жанра "Роза през зимата" и Кристофър Сатън - гъста тъмнокестенява коса, плътен мъжествен глас, приятен колкото и лицето му...нито един недостатък в тези широки рамене, тясна талия и дълги крака...", спирам до тук, защото Кристофър е един от героите, за който е гласувано най-често, няма нужда да изтъквам качествата му!

На четвърта позиция с 36 точки е "Покорителят" на Джоана Линдзи - Джеймс Малори - бруталният екземпляр според брат му Антъни, авантюрист, обесник и покорител на женски сърца, но винаги джентълмен, "най-забележителния синеок дявол", не знам за вас - но аз нямам нищо против пират като него да ме отвлече!

Момичета останаха трите челни позиции:

Бронзов медал и 40 точки за Алек Кинкейд от "Венчило с дявола" на Джули Гарууд.Изключителен герой - времето е 1102 година, гигантски воин, "самия дявол","висок, широкоплещ, бронзова коса, загоряло лице, с мускулесто и стройно тяло...кафяви очи, нито грам излишна тлъстина...истински Херкулес", "устата му бе твърда като всичко у нето..." заслужена трета позиция!

С цели 69 точки втори днес е Девлин Сейнт Джеймс от "Мъжът на мойте мечти", и не само на мечтите на Мегън, а и от моите и на още много девойки! Какво мога да кажа за него, освен да цитирам едно мнение по темата "защо наистина не съществува"... "Висок, широкоплещ, с божествена фигура и гладко избръснато лице, с изумителни, арогантни черти...най-удивителните тюркоазени очи...един великолепен екземпляр..."

И така първенец по красота, съвсем заслужено и очаквано с 86 точки - златен медал за Антъни Малори "Нежен бунт"."Красив като греха...един безпощаден, неустоимо красив развратник, широка уста с арогантна усмивка, мъжествен овал и орлов нос, мургава кожа и абаносова коса... Очите му - о Господ да пази невинните от тези очи!Те имаха най-чистото синьо, покрито от тежки клепачи, извити дълги черни мигли и категорично очертани вежди.Погледът му очароваше и хипнотизираше..." Най-забавния мъж, за който съм чела, най-завладяващия и най-привлекателния!

Следващата ни класация е на тема "Най-голям злодей от романите"

10.Джон Хедингос (Да се влюбиш в негодник)

9. Лия (Нежни екстази)

8.Робърт Тейритън, Жьонвиев и Найджъл Стърлинг (Не предавай любовта)

7.Нейджъл Талбот и шериф Паркър (Роза през зимата)

6.Ръксли и Хедли (Рубинът)

5.Томас Хънт (Пламъкът и цветето)

4.Андрю Лангфорд и Луиза (Прелата на любовта)

3.Брайън Морс (Неочакваната годеница и Ти не си за мен)

2. Малкъм Синклер (Любимият непознат)

1. Лорд Дейвид Ашфорд (Отровни думи) - направо ми се смразява кръвчицата от тоя!

Очаквам вашите мнения, само моля не ме цитирайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мили момичета обявявам край на гласуването за "Най-привлекателен мъж от романите". В класацията се включиха 13 души, благодаря на всички за съдействието.

Ще спомена имената на героите, които въпреки че имат над 10 точки и за тях беше гласувано повече от веднъж не успяха да се класират: Аштън Уингейт (Любимият непознат)-11т.; Брандон Бърмингам (Пламъкът и цветето) - 13 т .; Джей Ти Монтгомъри - 10т; Александър Монтгомъри (Чернят отмъстител) -15т.; Ролф (Сърца в пламъци)-12т.; Джеръми Малори (Да се влюбиш в негодник) - 12т.; Роухън Карингтън (Дивия барон)-11т.; Коул Лейтимър (Като пепел във вихъра) - 14т.; Клейтън Уестморланд (Уитни моя любов) - 15т.; Джот Сакстън (Тази нощ или никога) - 11т.;

Нека преминем към раздаването на наградите : Публикувано изображение

На десета позиция с 16 точки се нарежда господин Грифин Паул от романа на Кристина Дод "Гняв" - достойният уелсец, рицар с тъмнокафява и лъскава коса, създаващ представата за "освирепял див звяр", но спечелил завинаги сърцето на лейди Мариан.

На девето място застава Рурк от поредицата на Нора Робъртс "В смъртта" с цели 18 точки.

Достойното осмо място се присъжда на героят от първия любовен роман издаден у нас от издателство "Ирис" - "Шана", а именно Рурк Бошан, както всеки един от героите на Удиуиз и този може да остави без дъх всяка жена!

Седмо място с 21 точки заема Колин Холбрук, съпругът на "Принцеса Алесандра" (Джули Гарууд) - познат ни и от "Брачна авантюра" , "мъж, който не се забравя лесно.Беше изключителено привлекателен, със силно и добре сложено тяло...Явно Колин беше бунтар в общество на консерватори... Висок, с широки рамене, мускулести бедра...невероятно красив е недостъпен.Единствено топлата му усмивка го правеше по-приветлив." Освен с външен вид Колин ни спечели и с отношението към Алесандра - такъв джентълмен...

Стигаме до шесто място, което си поделят Нисълъс Идън (Обичай само веднъж) и любимеца на Инчето - Джайн Рен (Надарения) с по 24 точки. За Никълъс какво да се каже - един от прославените женкари на Джоана Линдзи, един от всеобщите любимци, за който всяка жена има право да мечтае. Истински красавец, в присъствието му жените изпадат в "безрасъдно настроение", непоправим и изкусителен, превъсходен любовник...А Джайн - "Той е темпераментен и непокорен. Чувствен и греховен. Екзотичен и магнетичен. Невероятно красиво създание, неустоимо за жените.С блестящите си зелено-златни очи, копринена коса и мъркащ глас, замайващият прелъстител..." Кой би повярвал, че това е котка...

В средата на класацията с 31точки поставихме главният герой от една от най-култувите книги и истинска класика в жанра "Роза през зимата" и Кристофър Сатън - гъста тъмнокестенява коса, плътен мъжествен глас, приятен колкото и лицето му...нито един недостатък в тези широки рамене, тясна талия и дълги крака...", спирам до тук, защото Кристофър е един от героите, за който е гласувано най-често, няма нужда да изтъквам качествата му!

На четвърта позиция с 36 точки е "Покорителят" на Джоана Линдзи - Джеймс Малори - бруталният екземпляр според брат му Антъни, авантюрист, обесник и покорител на женски сърца, но винаги джентълмен, "най-забележителния синеок дявол", не знам за вас - но аз нямам нищо против пират като него да ме отвлече!

Момичета останаха трите челни позиции:

Бронзов медал и 40 точки за Алек Кинкейд от "Венчило с дявола" на Джули Гарууд.Изключителен герой - времето е 1102 година, гигантски воин, "самия дявол","висок, широкоплещ, бронзова коса, загоряло лице, с мускулесто и стройно тяло...кафяви очи, нито грам излишна тлъстина...истински Херкулес", "устата му бе твърда като всичко у нето..." заслужена трета позиция!

С цели 69 точки втори днес е Девлин Сейнт Джеймс от "Мъжът на мойте мечти", и не само на мечтите на Мегън, а и от моите и на още много девойки! Какво мога да кажа за него, освен да цитирам едно мнение по темата "защо наистина не съществува"... "Висок, широкоплещ, с божествена фигура и гладко избръснато лице, с изумителни, арогантни черти...най-удивителните тюркоазени очи...един великолепен екземпляр..."

И така първенец по красота, съвсем заслужено и очаквано с 86 точки - златен медал за Антъни Малори "Нежен бунт"."Красив като греха...един безпощаден, неустоимо красив развратник, широка уста с арогантна усмивка, мъжествен овал и орлов нос, мургава кожа и абаносова коса... Очите му - о Господ да пази невинните от тези очи!Те имаха най-чистото синьо, покрито от тежки клепачи, извити дълги черни мигли и категорично очертани вежди.Погледът му очароваше и хипнотизираше..." Най-забавния мъж, за който съм чела, най-завладяващия и най-привлекателния!

Следващата ни класация е на тема "Най-голям злодей от романите"

10.Джон Хедингос (Да се влюбиш в негодник)

9. Лия (Нежни екстази)

8.Робърт Тейритън, Жьонвиев и Найджъл Стърлинг (Не предавай любовта)

7.Нейджъл Талбот и шериф Паркър (Роза през зимата)

6.Ръксли и Хедли (Рубинът)

5.Томас Хънт (Пламъкът и цветето)

4.Андрю Лангфорд и Луиза (Прелата на любовта)

3.Брайън Морс (Неочакваната годеница и Ти не си за мен)

2. Малкъм Синклер (Любимият непознат)

1. Лорд Дейвид Ашфорд (Отровни думи) - направо ми се смразява кръвчицата от тоя!

Очаквам вашите мнения, само моля не ме цитирайте!

Еее, направо ме разби!Чудесен завършек на чудесната класация!

За злодея ще помисля,защото не са така симпатични и запомнящи се.От изброените познавам само 10 и 3.

Брайън Морс печели в двубоя.Хм.Ще се поровя да открия по-по-най злодея.

На всички други безкрайни благодарности за книжките-и по-специално за тези на Норчето! :):eek::P:inlove1::huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее, това с класациите е много готино Публикувано изображение

Ето ги моите злодеи:

1. Валкур Мюра ("Прегърни и завладей")

2. Давалос ("Циганката")

3. Том ("Любовта на черния конник")

4. Рейнър де Март ("Вълкът и гълъбицата")

5. лорд Нортуик ("Среднощна красавица")

6. Роберта и Тамара ("Като пепел във вихъра")

7. Малкълм Синклер ("Любимият непознат")\Ашли Слейд ("Сърце за продан")

8. лорд Кинси Дароу ("Покори нощта")

9. Уолдо ("Черният рицар")\Алфарик ("Розовата кула")

10. Чавес ("Пътуване към рая") - тоя ми е пресен, пресен :)

Поздрави! ;)

Редактирано от tanushi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, аз май ще пропусна тази анкета. Половината злодеи, които искам да номинирам не им помня имената, а книгите, от които са, не са при мен, нито са сканирани, та няма как да ги напиша! Така че ще се въздържа. Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря а относно анкетата наистина ли няма да е затруднение затеб да пишем само книгите

Да няма проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на hol_back_girl за класацията "Най-привлекателен мъж от романите" и да се запиша за следващата "Най-голям злодей от романите". Според мен това е Лорд Дейвид Ашфорд от Отровни думи, няма равен. Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на hol_back_girl за класацията "Най-привлекателен мъж от романите" и да се запиша за следващата "Най-голям злодей от романите". Според мен това е Лорд Дейвид Ашфорд от Отровни думи, няма равен. Публикувано изображение

и аз споделям мнението за ашфорд, но ще помисля малко цо до направя 10 имена и да се включа в класацията.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...