Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Честитки и поздравления от и за Вас, момичета.. ;)

Тор

Препоръчан отговор

Почитателки на романтиката - влюбени или не - всички имаме поводи за празници, нали? Да се поздравим в такъв случай, какво ще кажете? :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Момичета имаме си рожденник! Тихи честит рожден ден, да си жива и здрава, много щастлива, много любов и късмет, успех с ученето и само положителни емоции :whist: !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:whist: Честит рожден ден и от мен, мила Тихи! :clap:

Здраве, щастие и любов нека бъдат спътници в твоя живот, късмета винаги да чука на твоята врата, а нещастието да я подминава! :clap:

:gift:Публикувано изображение:clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН,МИЛА!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ-ТО ВИНАГИ Е НУЖНО! МНОГО ПАРИ-ТЕ НИКОГА НЕ СТИГАТ! И МОРЕ ОТ ЛЮБОВ,НА КОЙТО БРЯГ ВИНАГИ НЯКОЙ ДА ТЕ ЧАКА! ;):) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен да си жива и здрава и много щастлива :rolleyes: :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила Тихи, и аз да се присъединя към всички чудесни пожелания: много здраве, радост, късмет и успех в ученето, и във всяко твое начинание :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета имаме си рожденник!

Тихи честит рожден ден, да си жива и здрава, много щастлива, много любов и късмет, успех с ученето и само положителни емоции :help wanted3: !!!

Пете, направо ме умилихте с мечока, със съквартирантката ми едвам се сдържаме да не го мачкаме постоянно, толкова е пухкав и сладък! :comp_virus:

Момичета страхотни сте! Много ви благодаря за всички пожелания, нямам думи просто! Публикувано изображение

Днес не мога да се спра на едно място, беше страхотен ден, най-готиния ми рожден ден, въпреки, че не правих купон. Телефона ми прегря от sms-и с честитки и обаждания, и получих страхотни подаръци! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

ехей, голям купон ще се заформи днес. имаме си две рожденички - честит ви празник maxin и lunichkata90. От сърце ви желая здраве, любов, късмет и добри приятели!

Честит празник момичета! Да не се отървете от късмет и само слънчеви дни през цялата година

Честит рожден ден, maxin, lunichkata90! Пожелавам страхотно изкарване на рождения ден и все хубави подаръци! :)

Честит рожден ден и на двете :) !

Многооо благодаря :)

ЧРД lunichkata90 и всичко най най... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи съм изпуснала да ви поздравя заедно с другите, но днес по светло ще съм първата. :yanim:

Честит рожден ден, maxin и lunichkata90!

Пожелавам ви от здраве и любов да не отървете! Весело изкарване на празника!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да честитя празника на двете ни момиченца! Честит рожден ден на maxin и lunichkata90! Бъдете живи и здрави, вечно щастливи влюбени, животът ви да е изпълнен само с положителни емоции, и най-вече да изкарате неповторимо! :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много днес съм затрупана от пожелания Публикувано изображение

Maxin Честит рожден ден и на теб! :)Публикувано изображение Бъди жива,здрава и много щаслива :)

Публикувано изображение И весел купон довечера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на рожденичките - maxin и lunichkata90.

С пожелания за:

*упоритост, за да следвате мечтите си;

*смелост - да ги осъществявате;

*търпение, за да ги постигате;

*и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение maxin Публикувано изображение linichkata90 Публикувано изображение

Току-що преведохме на вашата банкова сметка 365 дни с късмет, здраве и щастие.

Използвайте ги с любов и оптимистично настроение!

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...