Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

explorer>меню organize>folder options...и сам би трябвало да се ориентираш къде трябва да има отметка и къде не

айде: сложи на double click

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сложих 7-мицата, разгледах я и я изтрих Прекалено грозна и натруфена ми се стори и докато не спрат съпорта на XP, няма да го трия

Кодеци??? Какво беше това? .. ааа да, ония пакети дето счупват всичко и не са нужни под 7.

Не ти препоръчвам

Публикувани изображения

Да ама и на десктопа и в съдържанието на папките ми се появява "ръчичката",т.е. с 1 клик.

То верно пише"Double click to open an item(single click to select)",ама нещо не е както трябва да бъде.

Та с сингъл клик си ми се отварят всички приложения и от стартменю-то и от десктопа и от коя да е папка.Мислех,че като ъпгрейдна и ще се оправи...бях с 7201,сега съм с 7231 и все е така.

Редактирано от манол (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това излезе във Взор.нет-SENSATION: Microsoft Windows 7 (Client / Server) build RTM - FINAL WILL leak after June 19, 2009 ... WZor&Ko!

С две думи да не го чакаме днес ?!?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С две думи да не го чакаме днес ?!?!

Тази вечер сайта на майкрософт connect.microsoft.com спира за обновяване на нещо си и ще е достъпен в понеделник, вероятно с новите неща за сваляне и с отрязан достъп за бета тестерите, понеже разработката на вин7 завърши ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ве попитам как е по-добре да зарежда win-a във виртуалната памет или във рамта? По принцип сега ми е само към рамта и даже нямам виртуална. И има ли някакъв риск за hardware?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

e3223f214490ea1fb0b06efa328bf046_120x90.jpg

картинката говори достатъчно

повече информация след 01:00 на 19/6(евентуално)

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
.........................

картинката говори достатъчно

повече информация след 01:00 на 19/6(евентуално)

Дам, картинката говори достатъчно, но и на Microsoft Connect има съобщение, че от Петък (19 Юни) до Неделя (21 Юни) няма да има възможност за изтегляне на файлове от Microsoft Connect. Следователно може би има сериозно обновяване на сайта и качване на RTM билдовете за Windows 7 (пропускам в колко часа ще се случат нещата, вижте ги на снимката). :P

Хм, възможно е вече да има RTM. Снимка от Microsoft Connect в момента (19.06):

ic8ysm.jpg

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всички предполагат същото и дано се окажем прави....ще разберем на 22/06 около 2 часа сутринта местно време....(отчетенеа е часовата разлика)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всички предполагат същото и дано се окажем прави....ще разберем на 22/06 около 2 часа сутринта местно време....(отчетенеа е часовата разлика)

Доколкото си спомням, когато излизаше RTM за Vista, беше същата ситуация със спиране/ прекъсване на Microsoft Connect за няколко дни поради system/version update. Затова просто допълних коментара на gaffer.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/off

Maicrosoft са решили да ми правят подарък за рождения ден :)

Иначе това RTM ще се пуска ли да се сваля за обикновения потребител както бяха RC и BETA?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
/off

Maicrosoft са решили да ми правят подарък за рождения ден :)

Иначе това RTM ще се пуска ли да се сваля за обикновения потребител както бяха RC и BETA?

Не

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

15064d1245515888-rumors-about-rtm-capture.png

Това е от преди два дена ма дали ще е така?

Преди него е имало шотове от 7268(на keznews)

Апропо...финала нали ще пише 7.0 вътре,а не 6.1?

Редактирано от манол (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен въпрос на няколко дни, е да се появи и 7300 по чуждите тракери, и по българските след това, така че нека бъдем търпеливи и след това приятно изненадани :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нелогично е да сменят изцяло ядрото ....... да не кажа че е глупаво

а иначе..хмм.. регистратурите са хубаво нещо....затова отсъстват в unix

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи от гледната точка

чистите предимства се заключават в по-добрата работа с устройствата и комуникацията хадруер-ОС (евентуално подобрена сигурност)

останалото е строго субективно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване