Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

От целия този пакет, с който между другото съм добре запознат, единствено IconPackager има отношение към въпроса, но той е по-скоро за работа с готови пакети. И естествено, му искат парички :speak: .

Ето това ми върши идеална работа, но и то е платено, а демо версията позволява да се сменят само до 3 икони ...

Имаш ЛС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сложих 7-мицата, разгледах я и я изтрих Прекалено грозна и натруфена ми се стори и докато не спрат съпорта на XP, няма да го трия

Кодеци??? Какво беше това? .. ааа да, ония пакети дето счупват всичко и не са нужни под 7.

Не ти препоръчвам

Публикувани изображения

Искам да попитам дали последния изтекъл Windows 7 Build 7264 има някакви проблеми и дали има смисъл да го инсталирам или да изчакам RTM. :rolleyes: В момента съм с Windows XP SP3, но имам проблеми и затова мисля да преинсталирам. Благодаря предварително.

Днес, сутринта си инсталирах посочената версия и всичко си върви идеално. Единствено Уебкамерата не ми разпозна, но това не е болка за умиране. Върви доста бързо и леко, визуално е малко дървено, но това не е проблем. Минава активацията без проблем и с една дума казано - ползваш Виста в олекотен и изчистен вид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

184464038515600986451247003269kDrPkw38dZhtsco4025o.PNG

Такааа, последния билд на Windows 7 (64). Има ли възможност, да се премахне водния знак най-отдолу? :P

PS. Между другото, струва ми се, че 7260 работи по-добре от 7264? Вие забелязахте ли го?

PS. Освен това, да ви покажа и работния плот cool.gif

Редактирано от yankod (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно Windows 7 и той е дали ще ми тръгнат driver-ите за принтера ми Canon Pixma MP220 ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам един въпрос относно Windows 7 и той е дали ще ми тръгнат driver-ите за принтера ми Canon Pixma MP220 ohmy.gif

Еее щом има драйвер за виста ще тръгне от раз.Аз успях да подкарам 8-годишен мастиленоструен принтер(само под 32бит).

Добавка:обаче го млатих доста(ръчкане,рестартиране) докато си ги изтегли през ъпдейта

Редактирано от манол (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно Windows 7 и той е дали ще ми тръгнат driver-ите за принтера ми Canon Pixma MP220

С драйверите за МР510 няма никакъв проблем. Само с билд 7048 имах малки проблеми със скенера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! дали някой има идея защо камерата ми не иска да тръгне на седмицата-Labtec® WebCam Pro е?търсих драйвери,сложих за виста някакви и не се получава.само микрофона си работи. :P;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
PS. Освен това, да ви покажа и работния плот cool.gif

Лентата отдясно как я направи? С Rocketdock ли?

Редактирано от mrik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз имам лаптоп HP 6730s и много искам да пробвам Windows 7, но няма драйвери за него. Какво да правя? Ще мога ли да мина с драйвер за друга ОС?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако до сега не си инсталирал Windows 7, значи не знаеш, че тази ОС сама си намира всички възможни драйвъри... като изключим някои реликви в хардуера, за всичко останало намира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и все пак е добре да се запаси поне с LAN и/или Wi-Fi за виста (ако производителя на компонента няма за 7) - че току виж останал на сухичко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора искам да ви попитам само на мен ли не ми работи Catalyst Control Center под Windows 7 ? ohmy.gif

Инсталирал съм driver-ите за видеокартата, но Catalyst Control Center изобщо не реагира само се замисля малко и нищо не излиза :P (видеото е старо ATI Radeon 9550, но с Windows Vista нямам проблеми). Ако някой знае на какво се дължи това нека сподели. Благодаря предварително. Искам само да отбележа че в момента съм с Windows XP

Редактирано от mega_mouse (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като начало се дължи на простичкия факт че подобни динозаври не са предназначени за нещо повече от Windows Vista

самия факт че ати спряха собствените си официални драйвъри за "платката" говори достатъчно

съвременна ОС не се изпробва със стар хардуер....или си стой на хр/виста или си вземи нов хардуер (или както би казал някой друг: мини на UNIX)

естествено има и друго решение на проблема......но ще оставя на някой "специалист" да ти го съобщи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм със същото видео, май контрол центъра не се инсталира...всъщност аз не го слагам - карам си с инсталирания от виндовс драйвер и нямам проблеми.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Инсталирал съм driver-ите за видеокартата ...

Кои точно - тези за Vista ли? Изтегли си оттук целия пакет и го инсталирай.

При мен помогна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следния проблем :Имам WI FI рутер на SISCO - Linksys до сега си работеше нормално и разбира се изведнъж спря ,като се появи на иконката долу в дясно за Wirellesa жълта звездичка и не ми открива мрежата която съм си създал.PC-то е под W7 мисля да не би това да има нещо общо ,пробвах да сменя името на мрежата - проверих си настройките на рутера всичко си е ОК или поне така изглежда - рестартирах адаптера и компа рефрешвах и не се появява тая мрежа,мисля че направих всичко за коеот се сещам.Ако има някой който може да ме посъветва какво да правя за да си оправя проблема , нека сподели.Ще се радвам ако получа някаква помощ от вас.Благодаря на всичи който искат да помогнат и на всички на който ще изгубя времето да четат за този проблем.:rolleyes:

Редактирано от vandame (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така случайно да си с D-Link Di 524

А тази версия на 7 добра ли е - ...

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама че сте груб с колегата! :computer2: Ми нека пробва!В тая скука,какво да прави човек освен или да слага моднати изпълнения или да се опитва да докара синьо на екрана !Последното засега не ми се отдава!А иначе..колега..... абе вдругиден излиза RTM-a, Aquaris e прав!Зарежи тия работи и изчакай още съвсем малко!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов билд - 6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945

post-81939-1247391689_thumb.jpg

Източник: wzor

Редактирано от evgeniha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както се казва:

внимавайте:

clipboard02ddr.jpg

2.10/2.11

хихих

спекулациите са си само спекулации

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване