Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сложих 7-мицата, разгледах я и я изтрих Прекалено грозна и натруфена ми се стори и докато не спрат съпорта на XP, няма да го трия

Кодеци??? Какво беше това? .. ааа да, ония пакети дето счупват всичко и не са нужни под 7.

Не ти препоръчвам

Публикувани изображения

or:Ready To Market biggrin.gif

Тц, само за производителите/асемблаторите на компютърна техника ;) Но оценявам шегата, добра е laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Айде да ви е честито джентълмени!Вече и пописан 7600 и той е RТМ!

7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

SHA1: 5395DC4B38F7BDB1E005FF414DEEDFDB16DBF610

7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso

SHA1: 326327CC2FF9F05379F5058C41BE6BC5E004BAA7

Бравус, точно си го инсталирах този, защото ми омръзна да чакам и той се оказа финалния. На всички ценители, честито! Това е една чудесна ОС. На останалите - ХР. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз моя го ъпгрейднах до този(7600.16385), защото имах бая програми и не ми се искаше чист инстал .. Има ли някаква разлика в полза на чистия иснтал срещу ъпгрейда... (Билда, който имах преди да ъпгрейдна до този беше 7600.16384)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3dfx, момчето питаше кой е последния билд който легално се активира. Мисля че е РЦ-то, за което май все още офицялно се дават ключове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Microsoft Windows 7 Final RTM build 7600.16385 x64 EN това е последната финална версия нали ?

М-х-х, ми не! Чакай я след Сървис Пак 3 cool.gif .

Мидори, ще каже на Седмицата: "файнал бай-бай" :P .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам диск от дъното с драйвери за Виста ще станат ли на 7?

Зависи, най-вероятно да, но можеш да си изтеглиш и по-нови от интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам диск от дъното с драйвери за Виста ще станат ли на 7?

Инсталирай и ако има неразпознати устройства тогава ше му мислим, но НЕ ползвай разни сетъп-и от цд-та с драйвери, които да даунгрейднат тези на 7.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо SHA1: 29D32AD89B7EB05033974C99F8FC41D06F36A58C (от замундата), не съвпада с тази дадена от stashek ? За 64-битовата става въпрос.

По скоро трябва да питаш защо има 100 версии на един и същ билд и нито един не съвпада с тези от новината от началната страница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз свалям това което е дал WZOR

......

2.10

Автора да се счита предупреден!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, въпроса ми е как мога да проверя какви са ми SHA1 и MD5 на билда, който съм инсталирал.

Поздрави.

http://support.microsoft.com/kb/841290

http://download.cnet.com/MD5-SHA-1-Checksu...l?tag=mncol;lst

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koгато Windows 7 излезе в Microsoft Connect/ МSDN (24 този месец) ще има съвсем различни контролни суми от тези на изтеклите досега. Например бууткода (и не само) на ISO за 32-битовото дистро: 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso и за 64 битовата версия е направен от стари версии (сборка).:)

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Koгато Windows 7 излезе в Microsoft Connect/ МSDN (24 този месец) ще има съвсем различни контролни суми от тези на изтеклите досега. Например бууткода (и не само) на ISO за 32-битовото дистро: 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso и за 64 битовата версия е направен от стари версии (сборка).:)

Добре, тогава въпроса е: това прави ли релийза например този от замунда по-различен, или по-нечитав, ако мога така да се изразя? Не знам дали е позволено да се споменава това дето завършва на .. унда.., ако не сори. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване