Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сложих 7-мицата, разгледах я и я изтрих Прекалено грозна и натруфена ми се стори и докато не спрат съпорта на XP, няма да го трия

Кодеци??? Какво беше това? .. ааа да, ония пакети дето счупват всичко и не са нужни под 7.

Не ти препоръчвам

Публикувани изображения

7600.16384.090710-1945_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD - вече е в Пиратите и в Демоноида,но 32 все още няма...

Редактирано от irinah (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го и в замунда торента (64бит), свалям и ще има сийд от мен поне седмица :) Жалко само, че съм на БТК и сийда ще е 1Мбпс.

Радвам се, че точно той излезе, понеже ползвам само 64битови версии на Windows, 32бита са история :) или поне скоро ще са. Още повече че 4GB RAM почва да се установява като стандарт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е финалното RTM ще е много добре :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам въпрос: може ли да се инсталира Хоум версията, а не Ултимейта на седмицата ?

Май само на x86 може да избираш при x64 e ultimate :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип не.....поне на повечето които са качени в тракерите

за да имаш възможност да избираш версия е необходимо да си пипнеш малко исо-то

доколкото имам спомени е описано във важната тема по-нагоре

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще разгледам темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потвърдено ли е, че това е RТМ-a? Не искам да се занимавам със спекулации :huh:

ПП. http://arstechnica.com/microsoft/news/2009...d-7600-leak.ars

Редактирано от mrik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Потвърдено ли е, че това е RТМ-a? Не искам да се занимавам със спекулации :huh:

ПП. http://arstechnica.com/microsoft/news/2009...d-7600-leak.ars

официално потвърждение от МС няма

има очаквания (надежди по-скоро) Стив Балмър да направи такова в 16:30 БГ време

има и слухове че ще има още 1 7600....за който не се знае дали ще е rtm branch или winmain branch (второто е по-добро)

засега официално 7600 не съществува

като не искате да се занимавате със спекулации - 22.10.2009

казвате добър ден на усмихнатата продавачка, разделяте се с опредлена парична сума и се прибирате доволен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
като не искате да се занимавате със спекулации - 22.10.2009

казвате добър ден на усмихнатата продавачка, разделяте се с опредлена парична сума и се прибирате доволен

Това ми е ясно. Имам в предвид, че не искам самоделки. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,не е потвърдено и май за потвърждение ще се чака 17.07.2009.

Стала известна более свежая информация о релизе RTM версии Windows 7. Стивен Синфоски (Steven Sinofsky), главный руководитель проекта Windows 7, подтвердил тот факт, что работа над RTM версиями Windows Server 2008 R2 и Windows 7 была закончена еще в прошлую пятницу, то есть 10 июля.

Ожидалось, что анонс Windows 7 RTM состоится уже сегодня, 13 июля на конференции World Partner Conference, которая проходи в Новом Орлеане, штат Луизиана, США.

Но теперь появилась информация о том, что дату релиза Windows 7 RTM перенесли на 16 июля. Даже известно время начала презентации — 8:30 по местному времени.

Для подписчиков TechNet и MSDN уже 24 июля будет возможным абсолютно бесплатно скачать образ Windows 7 RTM. Microsoft напоминает, что серийные номера Windows 7 RС не будут подходить к RTM версии.

-----

Тем не менее, мы рискнем предположить что ещё сегодня или завтра 13 июля компания Microsoft соберет ещё одну сборку (к примеру 16386) которая будет предоставлена TAP'ам а так же возможно именно о ней будет заявлено на предстоящей Всемирной Партнерской конференции WPC09 Microsoft проходя-щей в Новом Орлеане (New Orlean) с 13-16 июля, но только 24 июля эту сборку предоставят партнерам компании Microsoft для скачивания с сайта CONNECT."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за съвет. Лаптопа ми е с 3 Gb RAM. Ta въпроса е, дали ако инсталирам Win7x64 ще работи нормално докато евентуално в близко бъдеще добавя до 4 Gb. Aко някой има време и търпение, моля няколко думи за предимствата на х64 и дали има проблеми с приложенията. Лаптопа е с процесор Centrino Duo - 2 GHz - MSI. Ако това има значение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10x намерих го :)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...t&p=1403436

Принципно има Home Premium както при виста, по постери гледам има и Pro, каква е разликата ?

И в Build 7600 има ли го Pro-то?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля за съвет. Лаптопа ми е с 3 Gb RAM. Ta въпроса е, дали ако инсталирам Win7x64 ще работи нормално докато евентуално в близко бъдеще добавя до 4 Gb. Aко някой има време и търпение, моля няколко думи за предимствата на х64 и дали има проблеми с приложенията. Лаптопа е с процесор Centrino Duo - 2 GHz - MSI. Ако това има значение.

Нямаш никакви проблеми, на моят лаптоп си върви просто идеално дори и с 2GB Ram!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

aries315 до никъде. те реално нищо не са казали освен това което е известно от преди 24 часа....г/д (първия лиик на жълтуркото)

слагай си 32 битов (х86) и не се тормози - предимствата в твоя случай ще бъдат никакви

за желаещите официална информация: утре от 16:30 БГ време Стив Балмър ще се разходи като на парад по сцената в New Orleans и ще каже каквото има да казва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aquaris, благодаря за отговора. Известно ми е, че в този момент предимства няма. Въпроса ми беше, дали има резон в момента да инсталирам х64 и в последствие да си добавя RAM до 4 Gb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли пълните параметри на машинката ти и защо смяташ да добавяш допълнително RAM?

Ако наистина смяташ скоро да вдигаш рам-та и да се задържиш с ОС, която ще инсталираш в момента - слагай 64 битова ОС и си свиркай :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Angelovarna,

Processor:Intel® Core2 CPU T7200 © 2,00GHz

RAM: 3 Gb

Generic PnP Monitor

Mobile Intel® 945 Express Chipset Family

Евентуалното добавяне на RAM е именно за преминаване към 64 битова ОС. Само дето не съм наясно защо да преминавам (какви са предимствата).

Редактирано от aries315 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предимството (реално) е че 32 вижда с много зор до 3,5Гб рам (на теория са 4...ама на теория)

64 вижда до 128 гъби

но 3 гъби в този момент са ти напълно достатъчни

в близката половин (да не кажа 1) година почти не си струва да ъпгрейдваш

още повече пък лаптоп...

As previously stated, we expect Windows 7 to RTM in the 2nd half of July.
...

For us to consider RTM ”done”, it requires that all languages be completely finished
....

Can I continue to use the Windows 7 Release Candidate (RC) until I receive the RTM version?

Yes, you can continue to use the RC until it expires on June 1st, 2010 (expiration starts March 1, 2010 – this is when the reboots start – final expiration on June 1). Please note that ”in-place” (or direct) upgrades from the Windows 7 RC to RTM will not be supported. You will be required to do a Custom installation (aka ”clean install”).

...

What we can tell you is that we have not released Windows 7 to manufacturing and our process is still underway

Brandon LeBlanc & Mike Ybarra

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
предимството (реално) е че 32 вижда с много зор до 3,5Гб рам (на теория са 4...ама на теория)

64 вижда до 128 гъби

но 3 гъби в този момент са ти напълно достатъчни

в близката половин (да не кажа 1) година почти не си струва да ъпгрейдваш

още повече пък лаптоп...

Ako предимството е единствено, че ще разполагам с 1 "гъба" повече и аз не виждам смисъл (въпреки, че да сменя на единия слот платката нито е много скъпо, нито трудно). Аз си представях, че има предимства в производитлност, сигурност, стабилност и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на теория да.....

от към сигурност ....мисля си че все пак е по-сигурен от 32 битовия, но за това ще каже 1 друг потребител по-късничко

но за производителност и стабилност ....мнеее

отчети факта и с видео картата

аз имам "удоволствието" от hyper memory и 64 пак ми показва 3325 рам (768 отиват директно във видеото) - така че понякога няма никакви гаранции и с 64

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване