Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

Този 7260 х64 , който го има по чуждите тракери, според мен е чист феик, след като го инсталирах получих отвсякъде 7100 х64

Не си набете времето.

as usual misreading the notes

....

не е fake, но ще си потърсите повече инфо при Gошо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сложих 7-мицата, разгледах я и я изтрих Прекалено грозна и натруфена ми се стори и докато не спрат съпорта на XP, няма да го трия

Кодеци??? Какво беше това? .. ааа да, ония пакети дето счупват всичко и не са нужни под 7.

Не ти препоръчвам

Публикувани изображения

вече е известен дизайна на кутиите и дисковете за Windows 7

cc577bd242cc8fb483267320f6ebf00f_120x90.jpg bddec7276b0248aa791a90c9b3a8854b_120x90.jpg 6048e319a9fee7e8896dd60200ff2d27_120x90.jpg

а ето и кутията отвътре плюс корицата на включения Getting Started Guide

f473da7d8502cabd674005d28ecdc96b_120x90.jpg 0710c3dc4836a85204075f22d07ef353_120x90.jpg

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те още не са оправили изцяло и изкарали win-a, но тръгнаха да правят дизайна на кутиите и дисковете. май е по-важна опаковката, а не съдържанието (засега) biggrin.gif

Редактирано от vladata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
те още не са оправили изцяло и изкарали win-a, но тръгнаха да правят дизайна на кутиите и дисковете. май е по-важна опаковката, а не съдържанието (засега) biggrin.gif

RTM вече излиза (очаква се тези дни да го има по торент тракерите) което означава че Win-a e готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
RTM вече излиза (очаква се тези дни да го има по торент тракерите) което означава че Win-a e готов.

всички се надяваме да е така, защото в последно време с тия масови пускания на нови билдове и постоянно променящата се информация, накрая като сбор от това се получи голяма свинщина ...... присъщо на М$

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нямам търпение да го пипна този Windows biggrin.gif

Едва ли ще има голяма разлика от RC, но пък дано ни изненадат с нещо по-бързо и по-красиво, ние потребителите винаги искаме нещо повече, та дори и да не обичаме да плщаме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всички се надяваме да е така, защото в последно време с тия масови пускания на нови билдове и постоянно променящата се информация, накрая като сбор от това се получи голяма свинщина ...... присъщо на М$

Все едно някой ви е карал насила да преинсталирате през два дни.

После някой друг е виновен. Аман !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам само къде в поста прочете думата "инсталация", "преинсталация" и също така, че "преинсталирам през 2 дни. И сега сигурно ще кажеш, че удобряваш пускането на толкова много рилиизи с такива минимални разлики и неизяснената информация .....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кликаш два пъти върху него и той се инсталира и направо се стартира.

Абе то за всяко нещо е папка не виждам в нея къде да цъкна, и защо е махнат линка към тях?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта е следната, няма нищо сложно..... отиваш на менюто с гаджети и ако те кефят си избираш някой от там след което с десен бутон в/у него ADD и тои се стартира. Ако пък не ти харесват тези там отиваш долу вдясно на менюто и кликаш линка, след което си избираш подходящ гаджет, сваляш го и както ти обесни човека 2-3 поста по нагоре - кликаш 2 пъти в/у него след което той се инсталира и стартира автоматично

Нещата изглеждат така:

post-121438-1245846083_thumb.jpg

ако говориш че този линк долу в дясно не излиза при теб, ТОВА е директния адрес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
незнам само къде в поста прочете думата "инсталация", "преинсталация" и също така, че "преинсталирам през 2 дни. И сега сигурно ще кажеш, че удобряваш пускането на толкова много рилиизи с такива минимални разлики и неизяснената информация .....

Толкова много рилиизи не е имало.

Реално от Microsoft са пуснати два - beta & RC. Това че по тракерите изтекоха тонове пумия, не е отговорност на фирмата, а по-скоро отговорност на псевдобета тестерите и, а и на повишения интерес на обикновените потребители.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
играта е следната, няма нищо сложно..... отиваш на менюто с гаджети и ако те кефят си избираш някой от там след което с десен бутон в/у него ADD и тои се стартира. Ако пък не ти харесват тези там отиваш долу вдясно на менюто и кликаш линка, след което си избираш подходящ гаджет, сваляш го и както ти обесни човека 2-3 поста по нагоре - кликаш 2 пъти в/у него след което той се инсталира и стартира автоматично

Нещата изглеждат така:

post-121438-1245846083_thumb.jpg

ако говориш че този линк долу в дясно не излиза при теб, ТОВА е директния адрес

Абе това е ясно ама аз бях изтеглил от един тракер приложения и ги бях качил в нета и вие за да ги видите и да кажете те как се инсталирват. То това с добавянето или тегленето от майкостфт е лесна работа ама са много малко и са много тъпи се още

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да земеш да цъкнеш една снимка ли ?!? И кво като отвориш тая папка кво има вътре? Да не би да е архивче нещо ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да земеш да цъкнеш една снимка ли ?!? И кво като отвориш тая папка кво има вътре? Да не би да е архивче нещо ?

326755.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тия другите които си изтеглил, както казваш е са най-вероятно каджети за виста и може някой от тях да не бачка на 7(въпреки че аз съм пробвал 5-6 и нямаше проблем). Пусни един скрииншот да видим за какво иде реч, че така само гадаем ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гаджета по принцип е файл с разширение *.gadget a иконката представлява часовник, калкулатор и жълти листченца за писане.

ПП: Виждам, че си го разархивирал "Защо?"!

Мхм, а дали не трябва да се конвектират някак?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са много! Ето ги Gadgets

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
david.emk, как ще са малко? Сигурно са хиляди! И как разбра, че всичките са тъпи?!

Кой е казал че са малко и са тъпа biggrin.gif Я чети малко biggrin.gif Точно щото искам да ги видя искам да разбера как се слагат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурно щото и той гледа само тези на български

автора на пакетчето си е оставил ръцете в общи линии

сложи това което ти харесва в:

C:\Users\YourUserName\AppData\Local\Microsoft\Windows Sidebar\Gadgets

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кой е казал че са малко и са тъпа biggrin.gif Я чети малко biggrin.gif Точно щото искам да ги видя искам да разбера как се слагат!

Припомни си от тук. Притурките са най-обикновен ZIP архив с разширение .gadget

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Припомни си от тук. Притурките са най-обикновен ZIP архив с разширение .gadget

Аз говоря за тези които са тук http://windows.microsoft.com/en-us/Windows...nalize?T1=tab04 точно 7 и са тъпи. А тези от Vista наистина ставали мерси :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем. Като пусна 7-цата трябва да чакам 1,2 минути докато се усети, че има Интернет. До преди 1 седмица всичко беше ОК, но сега изведнъж започна да се бави. Мисля че в старата тема имаше някой с подобен проблем, но дали този проблем имаше решение и какво е то не помня....Ако е от значение все още съм с билд 7068 (като излезе официално RTM-a го сменям)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колеги имам следния проблем. Като пусна 7-цата трябва да чакам 1,2 минути докато се усети, че има Интернет. До преди 1 седмица всичко беше ОК, но сега изведнъж започна да се бави. Мисля че в старата тема имаше някой с подобен проблем, но дали този проблем имаше решение и какво е то не помня....Ако е от значение все още съм с билд 7068 (като излезе официално RTM-a го сменям)

При мен се беше получило при XP оправи се след преинсталация на драйверите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване