street_haker

Търся програма за разбиване на пароли, как да хакна сайт и т.н,

1051 мнения в тази тема

Как да направя така, че да не могат да ми го подслушват, изобщо има ли начин.Защото телефона ми вече почна да дава дефекти.Ако сменя картите пак няма да стане (вече пробвах подслушват и другата карта). Има ли някакъв начин, освен да сменям телефона и номера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как разбра че ти го подслушват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има програма против това, разработчика е български, но не си спомням къде си записах сайта. Другият вариант е, да си вземеш Верту, доколкото знам имат модели със защита от подслушване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обади се на 166 , не занимавай хората с глупости.

Аре , толкова от мен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как разбра че ти го подслушват?

Защото чувам някакви други гласове или пък като кажа една дума и тя са повтаря 3-4 пъти.Понякога мен ма чуват какво приказвам по телефона пък аз не мога да чуя нищо, даже някой път не мога да набирам номера пускат ми някаква странна музика и сама прекъсва връзката.Вчера звъня по телефона и са чува някакъв глас след това чувах някакви стъпки и връзката ми прекъсваше постоянно. Не ми подслушват за първи път телефона сигурен съм че пак го подслушват и се опитвам да разбера дали има някакъв начин да не може да се подслушва.

Има програма против това, разработчика е български, но не си спомням къде си записах сайта. Другият вариант е, да си вземеш Верту, доколкото знам имат модели със защита от подслушване.

Ако кажеш коя е тая програма ще има да черпя много. :whist::ph34r::):wors: :wors:

Обади се на 166 , не занимавай хората с глупости.

Аре , толкова от мен Публикувано изображение

Няма смисъл, поне 6 месеца ще съм на разработка. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мене също ми се е случвало да чувам други гласове и тн. но според мен е просто преплитане на линиите. Един път слушах 10 минути едни бабички как си бъбреха Публикувано изображение

5 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До колкото ми е известно подслушването става с прокурорска заповед и не е точно подслушване а се вземат записите от съответния оператор.Всички разговори се записват но по принцип никои няма право да ги прослушва без да има разрешение от съответните органи.А самото прослушване на теория става с дубликат на сим картата но по принцип е много сложно да се се направи пълен дубликат който да може да даде същите резултати при проверката на кодовете.Ако се съмняваш че се е намерил достатъчно добър хакер да го направи отиди да си смениш сим картата и като ти кодират новата карта тя ще генерира различни кодове от предната.Но според мен може да е от нещо друго. Това да си чувам гласа ни се е случвало доста често но само с определени номера се случва редовно,най вече стационарни телефони.Според мен отиваш при оператора и се оплакваш че ти е кофти връзката за да видиш от там какво ще ти кажат.Надявам се да съм бил поне малко полезен.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото чувам някакви други гласове или пък като кажа една дума и тя са повтаря 3-4 пъти.Понякога мен ма чуват какво приказвам по телефона пък аз не мога да чуя нищо, даже някой път не мога да набирам номера пускат ми някаква странна музика и сама прекъсва връзката.Вчера звъня по телефона и са чува някакъв глас след това чувах някакви стъпки и връзката ми прекъсваше постоянно. Не ми подслушват за първи път телефона сигурен съм че пак го подслушват и се опитвам да разбера дали има някакъв начин да не може да се подслушва.

Ти изби рибата. Никой от тези ефекти не се получава при подслушване. Съвременните технологии са такива че НЯМА ДА УСЕТИШ НИЩО ако те подслушват. То добре зарежи тези простотии и си гледай работата!!!

До колкото ми е известно подслушването става с прокурорска заповед и не е точно подслушване а се вземат записите от съответния оператор.Всички разговори се записват но по принцип никои няма право да ги прослушва без да има разрешение от съответните органи.А самото прослушване на теория става с дубликат на сим картата но по принцип е много сложно да се се направи пълен дубликат който да може да даде същите резултати при проверката на кодовете.Ако се съмняваш че се е намерил достатъчно добър хакер да го направи отиди да си смениш сим картата и като ти кодират новата карта тя ще генерира различни кодове от предната.Но според мен може да е от нещо друго. Това да си чувам гласа ни се е случвало доста често но само с определени номера се случва редовно,най вече стационарни телефони.Според мен отиваш при оператора и се оплакваш че ти е кофти връзката за да видиш от там какво ще ти кажат.Надявам се да съм бил поне малко полезен.

За съжаление не ти е известно нищо вярно. Разговорите НЕ СЕ ЗАПИСВАТ. Подслушването става чрез MSC, а не с някакви идиотски идеи като дублирани SIM карти и т.н. Нали antifraud системата веднага ще блокира и двете карти!!!

4 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това което чуваш няма нищо общо с подслушването. Ако тръгнат да ти записват разговорите, изобщо няма да разбереш, че го правят. Това което чуваш е резултат на не добре функционираща клетка или не добре настроен канал. Трябва да си доста важен за да те подслушват. Колкото до криптиращия софтуер - там работата е малко по сложна. Там не се използва канала за пренос на глас , а канала за пренос на данни. Т.е. телефона ти трябва да има операционна система и достъп до бърз интернет. И най- важното - отсрещния абонат също трябва да има инсталиран такъв софтуер. Ако толкова много се опасяваш - ето ти един начин - инсталирай си SKYPE на телефона. Телефонията ти ще е криптирана, и няма да може да те подслушват, и ще ти е без пари софтуера, пък и ако си доплатиш може да се обаждаш през SKYPE на какъвто си искаш телефон ( доставчик на телефония ). Вярно пак, ще използваш канала за данни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи си купи нов телефон и ако спреш да го изпускаш,може и да спреш да чуваш разни разговори.От време на време и аз чувам някви други разговори,случвало ми се е да ми звъни телефона,а като вдигна чувам друг разговор... Те са навсякъде...

Редактирано от elizabet (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Манията за преследване и подслушване е стресово състояние !

selianina е права в първата половина на поста си !

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как да направя така, че да не могат да ми го подслушват, изобщо има ли начин.Защото телефона ми вече почна да дава дефекти.Ако сменя картите пак няма да стане (вече пробвах подслушват и другата карта). Има ли някакъв начин, освен да сменям телефона и номера?

Ух боже колко важна личност ли си за да те подслушват :rolleyes: интересно ми е или се изживяваш като луд хакер. Трябва да си се чалнал нещо да ти кажа аз, баща ми е спец полицай питала съм го за подслушването той каза така "Днешните технологии са много добри и ако те подслушваме звука ти е кристален" така, че изобщо няма да разбереш, че си подслушван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свет голем, шъшкъни много ;) Като те подслушват, подслушвай и ти, нали ги чуваш ;-)

Те са навсякъде...

Това ми хареса :-))))
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

..................... и ни наблюдават... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахахахха....що за простотия,абе хора преди да пускате толкова абсурдни теми,що не помислите над това което ще попитате!?

Чул ехо в слушалката и вече е сигурен че го подслушват Публикувано изображение...хайде да не изпадам в размисли и страсти,пий една студена вода и легай-ще помогне Публикувано изображение

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Данаиле, един въпрос: ако си толкова параноичен защо си си оставил и скайп, и ICQ, и кво ли още не в профила на калдата?
    3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Данаиле, един въпрос: ако си толкова параноичен защо си си оставил и скайп, и ICQ, и кво ли още не в профила на калдата?

За да не се мъчат да го подслушват а направо да се свържат с него Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
    5 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако Бат Бойко нахлуе у вас,вече ще си сигурен че те подслушват. ;) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се подигравайте така на човека, това е форум, а не казарма...Мен пълна гаранция щяха да ме подслушат, сигурна информация, но тези неща се усещат навреме, и, ако имаш основания за страховете си-не е трудно да се предвиди.Идеята за Скайп е леко завъртяна, но е едно от малкото свестни мнения по темата.Ако толкова те е страх, защо не каза дали си на договор, или ваучер?Вземаш си някаква проформа-карта, и ще си спестиш огромна доза притеснения, и после я изхвърляш...Освен това, толкова не можа ли да вземеш някакъв друг апарат, да кажем, за седмица, и със същата SIM карта да провериш за някаква разлика, тоест, дали ги има същите основания и "симптоми" за притеснение.

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моля, въздържайте се от мнения извън темата за да не мине голямата метла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе що откачате? Използването на СРС-та изобщо не е лесна работа. Не е ли време да падне мандалото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

в русия съм Публикувано изображение

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

според мен ако не си некой много навътре в нещата и не се сгазил лука е глупаво да си мислеш че те подслушват и граничи с параноя Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

16 потребители преглеждат тази тема в момента (8 гости, 0 анонимни потребители)

Потребители, преглеждащи темата в момента: emmi, kaliobg, Styx, Филипов, BuKuTyyy, neredoven, genadi_t, valioo90

Интересно кои са осемте дето ни наблюдават................................ Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

според мен ако не си некой много навътре в нещата и не се сгазил лука е глупаво да си мислеш че те подслушват и граничи с параноя Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от newuser9
        Здравейте,
        ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
        Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
      • от Saphire
        Здравейте на всички във форума.
        Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
        Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
        Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
        Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
        Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
      • от overwhelmii
        Здравейте приятели.Току що си влизам във фейсбук и гледам 20човека ми пишат защо ги храня и в същото време продължава да се публикува от мое име!Паролата ми беше 10 цифри и то само числа.Логвал съм се и на други места,но на всякъде съм си излизал от профила.Не мога да разбера как е станало...?Някой с рационално обяснение,защото вече ще се побъркам!
        Поздрави
      • от филип стоилов
        Здравейте,има ли кой да ми помогне и да ми каже възможно ли е да съществува подобна програма и ако е така защо не успявам да я сваля,от един от стотиците сайтове които посетих я свалих като рар но нямам парола да мога да я подкарам http://vimeo.com/44980427 ето за това питам ,да не кажа че изпуках и поне 10 смс от формите който излизат за сваляне и нищо......
      • от DeSsYt0
        Здравейте! Моля, не се смейте, защото имам ПСП Хана Монтана Имам въпрос как да го хакна, защото ми омръзна да си давам пари за игри, които мога да тегля! Първо на първо, аз не знам версията на ПСП-то си! xD На кутията пише единствено - PSP 3004 - XZL и Slim & Lite. Направо не знам какво да правя! Ако някой знае тези ПСП-та каква версия, моля да каже!!! Освен това, ако някой знае как да го хакна, да каже! Ако няма избор сама да го направя, ще трябва да ходя при хакер...не ми се мисли колко ще струва
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение