Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пароли за изстрелване на совалки, за запалване на кола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си забравих паролата на скайпа а на Имейла му разбиха паролата. :P

:rolleyes: а един мармот завива шоколада в станиол ;)

Откажи се, пич - ние не ядем доматите с колците, та да ни залъгваш с приказки от 1001 и една нощ.

Тук не се препоръчва рапространението и ползването на подобен софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз търся такава програма но да може да разбие моята парола за скаип щото е забравих ама и меила не знам къв ми е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си скайпа , на който си забравил паролата и аз ще ти я кажа Публикувано изображение

Иначе НЕ

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си скайпа , на който си забравил паролата и аз ще ти я кажа Публикувано изображение

Иначе НЕ

Защо ти не ни дадеш програмата :baby: Редактирано от GetFun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавни сте ... ама и това пусто НАСА - все им ги разбивам тия пароли и все ги сменят, като че ли кой знае какви неща пазят там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо :

skype_hack.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо :

skype_hack.exe

Стига ве човек, защо им отваряш очите. Сега всеки втори ще стане голям разбивач, пък преди бяхме само няколко. Пфу!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

skype_hack.exe

Тея 5кб файлове ми се виждат съмнителни . ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха...мноо яко...все едно съм пиян. Ама това си му е запазената марка на Павката Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тази програма не е такава

Няма такава програма, то ако имаше такава програма всеки щеше да има паролите на всеки ей така чудиш се какво да правиш и хоп викаш си чакай да открадна на тоя паролата да му се гавря с абонатите. Просто си направи нов скайп, а абонатите ще си ги намериш отново Редактирано от GetFun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Как може така да се гаврите с хората. Особено онова там Skype_...exe После нали на някой от вас ще реват да триете глупостите Публикувано изображение

Пък то скайп явно действа като пестицид за ъкъл!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавни сте ... ама и това пусто НАСА - все им ги разбивам тия пароли и все ги сменят, като че ли кой знае какви неща пазят там

Те заради такива като тебе само трябва да забранят сериали като 24 и Лас Вегас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програма за разбиване на пароли,досега не сам срештал такава из нета.Ама и да има такава сигурно ште струва много $. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива програми, но факта че не сте ги открили означава че е по-добре да не ги използвате. Иначе не звучи почтено това - да си разбия паролата на скайп-а, като сте си я забравили, функцията забравена парола ще позволи да я ресетнете, но за целта ви трябва електронната поща от която е регистриран... пък ако не я знаете, значи и скайпа не е ваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начин за разбиване на паролата на скайп ИМА- чрез кукитата на браузъра, но какъв е начина- остава ви за домашно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора...Доста си поиграх с Task Maneger и бутончето TAB + Стрелките за да спря тая гадна програмка менте на С++ Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леш по масата сте :)

Ааа това ме накефи отвсякъде :speak:

Като търсят всички такава програма и все не я намират да вземат по един химикал,а ако нямат може и молив Публикувано изображение +голям лист от блок номер 4 Публикувано изображение и да почват да налучкват паролата,най-напред да започнат с рождената дата на абоната,обърнете я многократно ,ако не стане почвате хаотично да пробвате всички възможни комбинации,които ви идват на ум :sobbing: -все пак има хора печелят от тотото :wow: ,може и вие да налучкате желаната парола Публикувано изображение ,ако сте достатъчно търпеливи до 3 месеца/представете си колко листа от блок номер 4 трябва да са изписани :))))))/ ще хакнете скайпа на набелязания от вас \"нещастен човечец\"

Успех на хазартните личности :P

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе НЕ

Някой ми разби паролата в скайп и не мога да вляза... пише на абонатите ми и разпространява някакви снимки и файлове... може ли някой да ми каже как мога да разбера новата парола за да си вляза в скайпа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ми разби паролата в скайп и не мога да вляза... пише на абонатите ми и разпространява някакви снимки и файлове... може ли някой да ми каже как мога да разбера новата парола за да си вляза в скайпа?

Като стартираш Skype и ти поиска да въведеш име и парола, цъкни на забравена парола. В страницата, която ще се отвори, напиши e-mail адреса, с който си регистрирал/а Skype акаунта си, и ще ти изпратят код, с който можеш да си смениш паролата (каквато и да е тя).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...