Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой ми е сменил парлоата в facebook, в пощата и в един др сайт.Моляви помогнете!

възстановете си ги с ключовите въпроси. И вижте в кой раздел е темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, Темата ми е тъпа, тема, щото даже не е и въпрос, ама понеже този форум винаги ми е бил много полезен, реших да споделя проблема да видим дали някой няма да даде някаква конструктивна идея. Та проблема е че от три дена някакъв идиот се опитва да ми влезе в пощата на АБВ.бг (и в двете пощи ) през паролата и през тайния въпрос. Субекта е много проз щото аз като забелязах тази активност вчера естествно в тайният въпрос написах един хубав поздрав към него и майка му, тоест той знае че аз знам и би требвало да му е ясно че съм се постарал да не пробие .... обаче кретена не се отказва ами продължава да се пробва - с каква надежда незнам. Та иска ми се да предпиема некакви ответни действия (всъщност ми се иска да му строша зъбките ама нема как) обаче си нямам идея какво мога да направя - знам само IPto което даже не съм сигурен дали не е прокси, ама понеже е едно и също 3 дена вече предполагам че си е неговото - ИПто е от мегалан. Някакви идеи как да постъпя ? щото се дразня и не ми е приятно да седя така безучастно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг начин няма ли ?

Има,трябва да хакнеш сайта.

Успех :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Темата ми е тъпа, тема, щото даже не е и въпрос, ама понеже този форум винаги ми е бил много полезен, реших да споделя проблема да видим дали някой няма да даде някаква конструктивна идея.

Та проблема е че от три дена някакъв идиот се опитва да ми влезе в пощата на АБВ.бг (и в двете пощи ) през паролата и през тайния въпрос. Субекта е много проз щото аз като забелязах тази активност вчера естествно в тайният въпрос написах един хубав поздрав към него и майка му, тоест той знае че аз знам и би требвало да му е ясно че съм се постарал да не пробие .... обаче кретена не се отказва ами продължава да се пробва - с каква надежда незнам.

Та иска ми се да предпиема некакви ответни действия (всъщност ми се иска да му строша зъбките ама нема как) обаче си нямам идея какво мога да направя - знам само IPto което даже не съм сигурен дали не е прокси, ама понеже е едно и също 3 дена вече предполагам че си е неговото - ИПто е от мегалан.

Някакви идеи как да постъпя ? щото се дразня и не ми е приятно да седя така безучастно.

просто не правете нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема е стара като света... Любопитно ми е откъде въпросният герой (?) ти знае паролите за двата акаунта, вероятно щедро си активирал опциите за автоматичното им попълване и директно логване във всички браузъри, с които разполагаш - изключително груба грешка, допускана по една или друга причина от огромната част потребители. Ако една парола не е записана само и единствено в главата ти, то все ще се намери начин да стане достояние на някого, особено при занемарени мерки за сигурност. Надявам се, че разбра какво следва да направиш като контра мярка, след като предварително смениш и текущите пароли, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема е стара като света...

Любопитно ми е откъде въпросният герой (?) ти знае паролите за двата акаунта, вероятно щедро си активирал опциите за автоматичното им попълване и директно логване във всички браузъри, с които разполагаш - изключително груба грешка, допускана по една или друга причина от огромната част потребители. Ако една парола не е записана само и единствено в главата ти, то все ще се намери начин да стане достояние на някого, особено при занемарени мерки за сигурност.

Надявам се, че разбра какво следва да направиш като контра мярка, след като предварително смениш и текущите пароли, разбира се.

Не ме разбра - никой не ми е влизал в акаунтите а се опитва по някакъв балъшки (пък може и да не е балъшки) начин да налучка паролата или отговора на тайния въпрос .... даже и след кат там вече пише "Sh ti ... ...... ..... ne barai tuka"

Сложил съм и парола и отговор които няма да се налучкат и никога не съм записвал такива неща дори и на листче ...

АМААаааааа се дразняяяяя бе че некой се опитва да ме рови - тва е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами остави го тогава да се мъчи, щом като му е толкова мерак да се пише хакер. То не че можеш да направиш кой знае какво по въпроса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има,трябва да хакнеш сайта.

Успех :rolleyes:

Ами сега?! ;)http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сигурно ще има нова тема с название "Помогнете да хакна един сайт!". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр, преди време си бях направила акаунт в скайп,но няколко месеца нямах възможност да си вляза в него и съм му забравила паролата.Също така непомня и паролата на имела си. Мо же ли ако си напиша скайм името и някои да ми койе паролата.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баба Ванга отдавна не е сред живите , а наскоро и Вера Кочовска ни напусна , така че съмнявам да има такъв човек !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр,

преди време си бях направила акаунт в скайп,но няколко месеца нямах възможност да си вляза в него и съм му забравила паролата.Също така непомня и паролата на имела си.

Мо же ли ако си напиша скайм името и някои да ми койе паролата.Благодаря

Темата се добавя към подходящата съществуваща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,искам да ви попитам знаете ли някоя програма която да следи какво се пипа в компютъра и да запаметява дадените неща някъде(като имам предвид следи[сайтове,емайли,пароли и тн)с две думи да следи абсолютно всичко което се прави на компютъра и да го записва някъде като файл от който да се погледне какво е барано(програмата ми трябва защото имам опасения че злоупотребяват с личния ми компютър) благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,искам да ви попитам знаете ли някоя програма която да следи какво се пипа в компютъра и да запаметява дадените неща някъде(като имам предвид следи[сайтове,емайли,пароли и тн)с две думи да следи абсолютно всичко което се прави на компютъра и да го записва някъде като файл от който да се погледне какво е барано(програмата ми трябва защото имам опасения че злоупотребяват с личния ми компютър) благодаря предварително

Сложете си парола и говорете с човека. И темата се добавя към друга подобна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам следния проблем смених си паролата в skype тръгвам да се вписвам в Скайп и ми дава Неразпознат скайп име или парола.. явно някак съм вавел не както искам паролата си бях чул че има някаква програма дето мога да си видя паролата която съм си вавел на личния компютър, стигнал съм до тук понеже пощата която съм вавел е много стара и не се сещам за паролата не мога и да се сетя за таиния отговор :question: и просто нямам мърдане от новия скайп :question: но си искам стария.. ако може някой да помогне. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам следния проблем смених си паролата в skype тръгвам да се вписвам в Скайп и ми дава Неразпознат скайп име или парола.. явно някак съм вавел не както искам паролата си бях чул че има някаква програма дето мога да си видя паролата която съм си вавел на личния компютър, стигнал съм до тук понеже пощата която съм вавел е много стара и не се сещам за паролата не мога и да се сетя за таиния отговор :question: и просто нямам мърдане от новия скайп :question: но си искам стария.. ако може някой да помогне. ;)

Подобни приказки от 1001 нощ не убеждават никого, темата заминава на подходящото място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сладури има тука които ги гони склерозата !!! Тост бавно запомнят и бързо забравят.

И не на последно място един съвет: Глупавите помнят а умните записват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни приказки от 1001 нощ не убеждават никого, темата заминава на подходящото място

Хахах,време беше темата за пишман-хакерите да мине към празните приказки :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахах,време беше темата за пишман-хакерите да мине към празните приказки :yanim:

Аз специално си я къткам тази тема за да не трия теми, а само да ги добавя тук :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми човек който може да разбива пароли на пощи в abv.bg

Нестава въпрос за няква глупост моля ако някой наистина може или знае как става нека ми пише ЛС защото съм на зор. Имам огромен проблем и решението му е в пощата която искам да разбия. Не искам да казвам за какво точно става въпрос защото нещата са много лични и нямам много време затова ако наистина някой може и има желание да помогне нека ми пише.

Изчетох много неща от гугъла за хакване на пощи. Някой пишеше че трябва просто да пратиш писмо на bota на abv-то с пароли с емайли с глупости... и може би е няква измама... незнам но нестава нищо някой друг беше писал че това са глупости и най много да си изгубиш пощата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми човек който може да разбива пароли на пощи в abv.bg

Нестава въпрос за няква глупост моля ако някой наистина може или знае как става нека ми пише ЛС защото съм на зор. Имам огромен проблем и решението му е в пощата която искам да разбия. Не искам да казвам за какво точно става въпрос защото нещата са много лични и нямам много време затова ако наистина някой може и има желание да помогне нека ми пише.

Изчетох много неща от гугъла за хакване на пощи. Някой пишеше че трябва просто да пратиш писмо на bota на abv-то с пароли с емайли с глупости... и може би е няква измама... незнам но нестава нищо някой друг беше писал че това са глупости и най много да си изгубиш пощата...

прочетете внимателно темата в която обединих вашия пост!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един проблем .Преде някялко дне опитах да влезна в пощата си но ми показа че паролата е заменена с друга но не от мене л Паролата в двата сайта ми е еднаква и не си спомням нищо като данни за и-мейла за да поправя нещата лЗадължително трябва да е същия фейсбука ми лСпешно е! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един проблем .Преде някялко дне опитах да влезна в пощата си но ми показа че паролата е заменена с друга но не от мене л Паролата в двата сайта ми е еднаква и не си спомням нищо като данни за и-мейла за да поправя нещата лЗадължително трябва да е същия фейсбука ми лСпешно е! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

прочетете внимателно темата към която е добавен поста ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...