Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

моля ви за помощ знам че наи вероятно нищо не може да се направи но все пак може пак и да получа някои добър съвет

някои ми хакна акаунта в facebook i abv.bg сменена ми е паролата и на двете регистраци заедно с таиния въпрос и рождената дата в абв. бг

какво може да се напри и как може да се упазя следващия път

П.С

паролите ми бяха 12 - цифрови имената на наплно непонзат човек и по 3 цифри напално не логични как всяка парола и въпреки това от днес съм горд собственик на абсиолутно нищо в фацебоок и абв

помощ как по дяволите го правят и за кво им е моя акаунт

преди 2 седмици някои ми прецака фацебоок-а но тогава чрез абв си оправих акаунта е сега вече ми преебаха всичко яд мее мамка му

Забравете, щом е намесено АБВ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,то трябва да е някои които те познава добре - щом ти знае и тайните въпроси !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учудва ме как все още пишат тука , и то съвсем сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учудва ме как все още пишат тука , и то съвсем сериозно.

Не, просто теми се обединяват в тази тема :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките които постват във темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките които постват във темата.

нещо не можеш да ми обясниш какво искаш да научиш

Процеса е горе-долу следния: пръква се тема за разбиване на акаунти и е видимо е някой иска недобронамерено да проникне в чужда машина, акаунт и т.н. И темата му/й се обединява с тази тема (която е в подходящия раздел :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този процес го знам . А въпроса ми е дали се случва това със всичките постове за разбиване на пароли и ... или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този процес го знам . А въпроса ми е дали се случва това със всичките постове за разбиване на пароли и ... или не ?

Зависи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се ако съм сбъркал раздела :) Значи проблема е такъв, че един приятел има лаптоп но единствения акаунт които е на лаптопа е с парола има ли начин да влезне в акаунта без да знае парола? Благодаря предварително :)

Редактирано от Bliznaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се ако съм сбъркал раздела :) Значи проблема е такъв, че един приятел има лаптоп но единствения акаунт които е на лаптопа е с парола има ли начин да влезне в акаунта без да знае парола? Благодаря предварително :)

Лаптопа негов ли е?Не знае паролата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да но него е ползвал много време и не помни паролата

Аха, е, тогава темата се добавя към друга такава :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от близо 2г една жена постоянно се регистрира от фалшиви профили в aha.bg и ми пише обидни,заплашителни съобщения.Въпросът ми е имам егнто и номера на gsm ,но за ip съм сигурна ,че е нейното ,тя е много предпазлива и след съобщенията ме блокирва за да не мога да установя контакт с нея.Има ли начин да открия ип-то и от регистрацията и в сайта ?Пробвах и да и пиша на емайла ,но не ми отговори,а в скайпе ме блокира и сега нямам никакъв достъп до нея освен сайта.Искам да открия домашният и адрес и домашен телефон ако има такъв,но първо трябва да уточня кое точно е ип-то и по него мога ли да разбера адреса и и телефона,за сега разбрах само града от който ми пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от близо 2г една жена постоянно се регистрира от фалшиви профили в aha.bg и ми пише обидни,заплашителни съобщения.Въпросът ми е имам егнто и номера на gsm ,но за ip съм сигурна ,че е нейното ,тя е много предпазлива и след съобщенията ме блокирва за да не мога да установя контакт с нея.Има ли начин да открия ип-то и от регистрацията и в сайта ?Пробвах и да и пиша на емайла ,но не ми отговори,а в скайпе ме блокира и сега нямам никакъв достъп до нея освен сайта.Искам да открия домашният и адрес и домашен телефон ако има такъв,но първо трябва да уточня кое точно е ип-то и по него мога ли да разбера адреса и и телефона,за сега разбрах само града от който ми пише.

не ми се засягайте, но гледате прекалено много фиулми. Подобна информация я има полицията, ако искате се обърнете към тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет заплахи !

и г-н Колев ще я открие за отрицателно време ...

да но дори и да я открие няма да ми даде личчните данни ,които ми трябват ,а аз искам лично да говор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

да но дори и да я открие няма да ми даде личчните данни ,които ми трябват ,а аз искам лично да говор

Наистина сте наблегнали много на филмите! Такива желания не се изпълняват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, мога само да повторя мнението на lz4jw

П.П. И темата заминава на подходящото място

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж ли делите?В тези форуми за това иде реч.От нищото ли започна всичко.Може и жената да е конфронтантка изтрещяла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако заплахите и са сериозни ... ще и се стъжни живота ... за два лафа , ще я побъркат , ще си има проблеми с органите на закона ! Само че говорим за сериозни неща ... не детски истории , а като гледам времето ... 2 години , я вземи пиши на посоченият от мен адрес !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търса спешно програма за разбиване на пароли в Wi-Fi (контакт в безжичната интернет мрежа)! Имам лаптоп...и често пътувам в други градове...Навсякъде има безжичен Интернет, но с пароли се влиза... В Google не намирам нищо...

Редактирано от ijs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си уцелил къде да питаш , а това което искаш ти си е кражба !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търса спешно програма за разбиване на пароли в Wi-Fi (контакт в безжичната интернет мрежа)! Имам лаптоп...и често пътувам в други градове...Навсякъде има безжичен Интернет, но с пароли се влиза... В Google не намирам нищо...

Търси на ЯворКолев.бг, там има със сигурност...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...