Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не на на точното място ,и то в разрез със правилата на форума,които,предполагам си прочел при регистрацията си тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търса спешно програма за разбиване на пароли в Wi-Fi (контакт в безжичната интернет мрежа)! Имам лаптоп...и често пътувам в други градове...Навсякъде има безжичен Интернет, но с пароли се влиза... В Google не намирам нищо...

Прочетете цялата тема с която добавих вашата. И обърнете особено внимание на името на раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че има програма която е толкова лесна че само да въведеш името и дати покаже парола просто заблуда . За тази работа стават keylogger , Fisheri и други от тоя род гадини . Поне несе заблуждавайте че има такава програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи поне ОС каква е, иначе се маха с Hiren`s Boot CD и други програми също...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много забавна ситуация :biggrin: . Ако си с XP пробвай да махнеш паролата от сейф мод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Хахахаха. Парола на какво?? Windows: -XP -Vista -7 Linux: -Ubuntu -Suse -Tilix -Fedora -Друг MacOS: -те там са имена с котки, така че Снежният леопард или?? Иначе мятайки боб и след консултация с кристалната топка бих заложил на XP... п.с. Като казваш "компа" си мисля за парола на BIOS, но като ти чета изказването, не мисля че си направил това или се бъркам?

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложих парола на компа но я забравих :X помагаите !

1. заглавието

2. раздела

3. търсачката

П.П. И темата отива при другарчетата си

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:speak::ph34r::) Редактирано от maver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а мога ли да намеря мобилен номер при оператор ако знам само адреса,имената и рождената дата?

Поста заминава в подходящата тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да се правиш на луд!Никой хакер не се е научил просто така!За това трябва първо да си спец по компютър!Първо си оправи речника, а после стани хакер!Нищо лошо не ти казвам, но не можеш да си хакер ако питаш във форума! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да се правиш на луд!Никой хакер не се е научил просто така!За това трябва първо да си спец по компютър!Първо си оправи речника, а после стани хакер!Нищо лошо не ти казвам, но не можеш да си хакер ако питаш във форума! ;)

Как не съм я видял тази тема. Заминава веднага по предназначение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложих парола на компа но я забравих :X помагаите !

Аха,така един ми донесе един латоп със забравена парола,та го пратих да пита за паролата тоя ,от който го е откртаднал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся някаква програма за видеонаблюдение чрез web камера.Имам предвид не с моята, а например през камерата на някой да гледам какво става при него.Благодаря предварително! :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся някаква програма за видеонаблюдение чрез web камера.Имам предвид не с моята, а например през камерата на някой да гледам какво става при него.Благодаря предварително! :handshake:

Прегледайте темата в която ще преместя вашата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едни сайтове в който си даваш мейл адреса те ти дават линк , и който цъкне на този линк ти праща ип адреса му на мейла ти , обаче не си спомням какъв беше саита... някой да знае ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едни сайтове в който си даваш мейл адреса те ти дават линк , и който цъкне на този линк ти праща ип адреса му на мейла ти , обаче не си спомням какъв беше саита... някой да знае ?

Прегледайте темата в която ще преместя вашата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи не мога да вляза в домашния си компютър, който е защитен с пароли, тъй като го ползваме аз и тийнейджър. Моят акаунт е с администраторски права, а на детето - не. Моля, кажете какво да направя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си,че тинейджъра просто е сменил паролата ;) Поговорете по-твърдо с него и проблема ще се реши :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се е случило под windows7 преполагам е интернет атака и на мен ми се е случвало. Ако не, има много програми за хакване..

Редактирано от Kriskovski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи не мога да вляза в домашния си компютър, който е защитен с пароли, тъй като го ползваме аз и тийнейджър.

Моят акаунт е с администраторски права, а на детето - не. Моля, кажете какво да направя!

прочетете темата към която закачвам вашата за да разберете защо тук няма да получите директен отговор на въпроса си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ...ще ви замоля за някоя лесна програмка,че не разбирам много от компютри и ако може с български превод..щото и езици не зная много...с която да хакна "Борика" :) Просто искам от всяка транзакция да ми се превеждат 0.10 BGN на мойта сметка. ;););) МОЛЯ ВИ МНОГО ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!! :wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочетете темата към която закачвам вашата за да разберете защо тук няма да получите директен отговор на въпроса си

Разбрах, че няма да получа директен отговор, съжалявам че сложихте съвсем нормалния въпрос при идиотите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах, че няма да получа директен отговор, съжалявам че сложихте съвсем нормалния въпрос при идиотите.

Съжалявам, но по никакъв начин не можете да докажете думите от молбата си. А вярвам разбирате че във форума нямаме желанеи да се набъркваме в незаконни действия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр искам да питам след като някой ми е разбил паролата в скайпа как мойе да си възтановя скайпа за да мога да си влизам в него.не си знам имеила от койот съм го регистрирал за да си възвърна паролата молявисе помогнете важен ми е скайпа.благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...