Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ааа, пишман хакери... един вчера искал да ползва air-crack, ама не знаел как да си запише линукса на флашка :ph34r:

Видях го , видях го.. май му бяха препоръчали BackTrack да ползва.... :hush: и линк как да си направи буутваща системна флашка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

можели някой да ми каже как или от каде мога да сенауча да хаквам саътове благодаря предварително

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe

Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

ОК, и аз отдавна не съм играл кънтъра ... не че има какво да се играе вече там, все се намират някакви хакерчета като този, с разни аими и тем подобни да развалят всичко.... бесни че иначе не оцеляват никак :ph34r:

аре чао :::да поиграеме малко дечица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях го , видях го.. май му бяха препоръчали BackTrack да ползва.... :ph34r: и линк как да си направи буутваща системна флашка

именно :hush: иначе той има да пише важни пощи през нощта в непознат град. Но не може да ползва гугъл или друга търсеща машина

аре чао :::да поиграеме малко дечица

Чао, когато поискате нещо законно пак заповядайте

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

именно :ph34r: иначе той има да пише важни пощи през нощта в непознат град. Но не може да ползва гугъл или друга търсеща машина

И май не можеше да ползва GSM , защото нямало да има покритие ако не се лъжа май ...( а ще има безжично Wi Fi , наистина чудно )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И май не можеше да ползва GSM , защото нямало да има покритие ако не се лъжа май ...( а ще има безжично Wi Fi , наистина чудно )

О, да, вярно, сигурно той ползва я мобифон, я CDMA (оказа се че има поне регистрация) на БТК:ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, да, вярно, сигурно той ползва я мобифон, я CDMA (оказа се че има поне регистрация) на БТК :ph34r:

Мдам, опитващи се да се правят на тарикати и хитреци много ... че и тука се опитват да мамят по елементарен начин за какво им трябва хахахахах

Редактирано от Hamza (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ...ще ви замоля за някоя лесна програмка,че не разбирам много от компютри и ако може с български превод..щото и езици не зная много...с която да хакна "Борика" :ph34r: Просто искам от всяка транзакция да ми се превеждат 0.10 BGN на мойта сметка.

:hush::wors::wors: МОЛЯ ВИ МНОГО ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!! :wors::wors:

И на мене не помогнахте.....Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене не помогнахте.....Публикувано изображение

Е как да не сме, научихме те на стелт, сега можеш да влизаш в борика необезпокоявано през задния вход, тъкмо няма да си играеш на по 10 ст... :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли хак за количка на "Била" ?

Ако става и за "Лидъл" да :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли хак за количка на "Била" ?

Ако можеш и карбуратор за тролей да намериш :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам програма за разглобяване на компютър Трябва ми и програма, с която да си говоря с компютъра,да му казвам като не ме слуша да се хвърли от 14 етаж, да се самопочисти с мокър парцал, но да не ме помислите за луд макар, че съм такъв

Редактирано от Tenda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам хак, който да ми сменя цвета на кутията според настроението ми! Като влезна в стаята и да ме усеща и да си променя цвета според тва. Ако може да ми я дадете с крак или пач направо. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам хак, който да ми сменя цвета на кутията според настроението ми! Като влезна в стаята и да ме усеща и да си променя цвета според тва. Ако може да ми я дадете с крак или пач направо.

Благодаря предварително.

Не на шега това е възможно, има материали, които могат да си сменят цвета. Има начин да се усети (по температура, скорост на движенията, изпотяване, даже мимики на лицето) настроението ти. Просто някой трябва да събере нещата. ;)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам хак, който да ми сменя цвета на кутията според настроението ми! Като влезна в стаята и да ме усеща и да си променя цвета според тва. Ако може да ми я дадете с крак или пач направо.

Благодаря предварително.

Незнам, дали може да си промени цвета, но знам, че ще си смени формата с :tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Моля за помощ относно програма,която да слива 2 файла с различно разширение в 1 файл,без значение какъв е вида на крайното разширение и като какъв файл ще се изпълнява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Моля за помощ относно програма,която да слива 2 файла с различно разширение в 1 файл,без значение какъв е вида на крайното разширение и като какъв файл ще се изпълнява.

copy/b file1+fle2 file3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

copy/b file1+fle2 file3

Капитане, щях да предложа точно същото, но ме изпревари. Само да добавя, понеже може да не е ясно: горната команда се изпълнява от команден ред (cmd в Windows).

copy /b "първи файл" + "втори файл" + ... + "n-ти файл" "изходен файл"

Имената трябва да са в двойни кавички и с пълен адрес (освен ако всичките не са в текущата директория), а пред /b трябва да има интервал. Грешчици от бързане, предполагам :whist:

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много,получи се.Първо не бях въвеждал пълния път,после се досетих направих го,пък забравих да напиша разширението на файловете.Благоря още веднъж на отзовалите се :whist:

Searching...

Редактирано от edinvupros (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане, щях да предложа точно същото, но ме изпревари. Само да добавя, понеже може да не е ясно: горната команда се изпълнява от команден ред (cmd в Windows).

copy /b "първи файл" + "втори файл" + ... + "n-ти файл" "изходен файл"

Имената трябва да са в двойни кавички и с пълен адрес (освен ако всичките не са в текущата директория), а пред /b трябва да има интервал. Грешчици от бързане, предполагам :whist:

личния ми опит сочи че не е задължително да има спейс между командата и ключа. Двойните кавички са нужни само ако има символа спейс в името или пътя
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин повече .exе по този начин да се обединят в 1?Например Опера,лисицата и още някой браузър да се вградят в един .exe файл?И още един въпрос,може ли да се вгради например една програмка където уж разказват нещо и изведнъж изкача една змия и някоя картинка или песен.Като се отвори файла да тръгне песента и програмката със змията,но да изписва,че е само песен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин повече .exе по този начин да се обединят в 1?Например Опера,лисицата и още някой браузър да се вградят в един .exe файл?И още един въпрос,може ли да се вгради например една програмка където уж разказват нещо и изведнъж изкача една змия и някоя картинка или песен.Като се отвори файла да тръгне песента и програмката със змията,но да изписва,че е само песен.

Не, въпроса ви показва че си нямате идея какво е отвътре един изпълним файл

Това се прави със специални гпрограми (wrappers)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, въпроса ви показва че си нямате идея какво е отвътре един изпълним файл

Това се прави със специални гпрограми (wrappers)

Точно,няма си и идея какво е отвътре един изпълним файл :whist: Иначе нямаше да питам.Не е задължително да става чрез командния ред,може и с допълнителни програми,ако някой знае такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно,няма си и идея какво е отвътре един изпълним файл :) Иначе нямаше да питам.Не е задължително да става чрез командния ред,може и с допълнителни програми,ако някой знае такива.

тези програми, които аз съм виждал обикновено са писани за конкретната цел
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още един въпрос,може ли да се вгради например една програмка където уж разказват нещо и изведнъж изкача една змия и някоя картинка или песен.Като се отвори файла да тръгне песента и програмката със змията,но да изписва,че е само песен.

Или пък например да си пуснеш програмка, която да ти показва картинки и да ти пуска песен, а всъщност в нея да има вградена друга програмка, която да ти трие файловете от харддиска? :)

Добре е вече да обясниш за какво е цялата работа. Как да знаем например, че не искаш да вкараш вирус в .exe файл, и да го пратиш на някого?...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване