Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Или пък например да си пуснеш програмка, която да ти показва картинки и да ти пуска песен, а всъщност в нея да има вградена друга програмка, която да ти трие файловете от харддиска? :)

Добре е вече да обясниш за какво е цялата работа. Как да знаем например, че не искаш да вкараш вирус в .exe файл, и да го пратиш на някого?...

Благодаря за комплимента :) Явно изглеждам доста напреднал в материята и вирусите :) Става въпрос за keylogger изпратен на момиче,което иначе не би си признало някой неща :)) Само нз как да направя да не изписва .exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за комплимента :) Явно изглеждам доста напреднал в материята и вирусите :) Става въпрос за keylogger изпратен на момиче,което иначе не би си признало някой неща :)) Само нз как да направя да не изписва .exe

За не замине в коша а вие да получите наказание темата се добавя в съществуваща такава. Обърнете моля внимание на името на раздела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спомням си преди време , даже мисля че тук в тоя форум я намерих. Става въпрос за една програма която помни пароли. Смисъл примерно някой мой приятел дойде в нас и си влезе в "skype" , след като си тръгне отварях тази програмка и там му я имаше паролата. Сеща ли се някой за тази програма.. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, ако някога ме поканиш на гости у вас, обещавам да ти форматирам C:-то !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако съм у вас не само Ц-то, ами и ракията ще ти изпия.....Верно, тука пълно с пишман хакери.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз направо ще му взема твърдия диск...Хакерите от ден на ден стават все повече за съжаление (особено на CS).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спомням си преди време , даже мисля че тук в тоя форум я намерих. Става въпрос за една програма която помни пароли. Смисъл примерно някой мой приятел дойде в нас и си влезе в "skype" , след като си тръгне отварях тази програмка и там му я имаше паролата. Сеща ли се някой за тази програма.. ?

Искането ви звучи прекалено нахално. И целта че е чиста. Темата се добавя в съществуващата такава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искането ви звучи прекалено нахално. И целта че е чиста. Темата се добавя в съществуващата такава

Няма да стигнат страниците бе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как мога аз да подслушвам даден човек? И струва ли пари или е безплатно? Искам да подслушвам един на вивател и един на глобул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как мога аз да подслушвам даден човек? И струва ли пари или е безплатно? Искам да подслушвам един на вивател и един на глобул.

Темата е време да се присъедини към голямата тема в специалния раздел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях открил една програма подобна на google earth обаче на нея се виждаха и самите сгради улици и пр.Та някой сеща ли се за нея.Май започваше с "Б" или "В" но не съм сигурен точно.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях открил една програма подобна на google earth обаче на нея се виждаха и самите сгради улици и пр.Та някой сеща ли се за нея.Май започваше с "Б" или "В" но не съм сигурен точно.Благодаря.

и каква е връзката с темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове..някой ми хакна паролата във фейсбук и Абв... смени ми ги и 2-те.. проблемът е там,че съм от ... потребителите който имат важна информация.. ако може да разбия своя профил наново ... ще съм ви благодарен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам съществува ли такова животно като WI FI Cracking Software, с помощна на който бих могъл да разбия някоя WIFIпарола ( на комшиите например). Знам, че има начини да разбиеш парола дори ако е WPA2-PSK, знам също че WEP e по-слабо защитена и може по-лесно да се преодолее. В нета попаднах на някои статии, но за да се направи е нужно много занимавка. Затова въпросът ми е - има ли някой готов софтуер, с който с две три кликвания да става. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам съществува ли такова животно като WI FI Cracking Software, с помощна на който бих могъл да разбия някоя WIFIпарола ( на комшиите например). Знам, че има начини да разбиеш парола дори ако е WPA2-PSK, знам също че WEP e по-слабо защитена и може по-лесно да се преодолее. В нета попаднах на някои статии, но за да се направи е нужно много занимавка. Затова въпросът ми е - има ли някой готов софтуер, с който с две три кликвания да става. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

темата ще се присъедини към подобните й

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! незнам дали ще е справедливо да пиша точно тук и да искам това от вас но е доста сериозно.! Значи брат ми гл*пака пратил някакъв смс да станел админ в играта цс-ес .... есемеса струва 69 лева ... направо ми е лошо. Моля ви дайте ми някаква програма да блокирам сайта или сарвара да го крашна нещо моля ви се наистина!? нещо просто да го бъгна сървара .... моля ви !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо май послъгваш кой е този сървар? Максимум съм чувал до 4.80 смс да струва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам къде е пратил тоя смс незнам нищо .... само знам че изведнаж дойде смс че за 1 мин. е направил 69 лв. сметка ... пък към 14:00 му изчистих сметката .... Здравейте на всички! незнам дали ще е справедливо да пиша точно тук и да искам това от вас но е доста сериозно.! Значи брат ми гл*пака пратил някакъв смс да станел админ в играта цс-ес .... есемеса струва 69 лева ... направо ми е лошо. Моля ви дайте ми някаква програма да блокирам сайта или сарвара да го крашна нещо моля ви се наистина!? нещо просто да го бъгна сървара .... моля ви !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам къде е пратил тоя смс незнам нищо .... само знам че изведнаж дойде смс че за 1 мин. е направил 69 лв. сметка ... пък към 14:00 му изчистих сметката ....

Здравейте на всички! незнам дали ще е справедливо да пиша точно тук и да искам това от вас но е доста сериозно.!

Значи брат ми гл*пака пратил някакъв смс да станел админ в играта цс-ес .... есемеса струва 69 лева ... направо ми е лошо.

Моля ви дайте ми някаква програма да блокирам сайта или сарвара да го крашна нещо моля ви се наистина!? нещо просто да го бъгна сървара .... моля ви !!!!

съжалявам, но темата ви се присъедини към десетки други на подходящото място.

И прочетете правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще помогне ли ?

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще помогне ли ?

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

същото важи и за софтуер и съвети, предназначени за незаконни действия!!!

Следващия път, когато повторите искането си ще получите наказание!!!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...