Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз да допълня, че не е като филмите с едно бутонче Hack и тва хаква... И секретни файлове не се декриптират за 60 секунди като ти опрат пистолет до главата... И не всичко next-next-finish...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи на скоро се отвори една верига цс сървъри и аз ги развих и напълних и ме направиха администратор. Но се скарах с на собственика негов приятел и ми премахнаха правата и целят ми труд на вятъра. Реших да и го върна като ги флуудвам. Казвам ви това да не си кажете, че съм някое лапе и флуудвам за най-малкото нещо, знам, че не помагате на подобни атаки, но ще ви помоля за помощ. Повечето от вас знаят какво е да си преебан. :) И така флуудвах ги известно време, а сега когато флуудвам някой, няма значение дали са те ми спира нета, е така от нищото. Когато затворя cmd-то perl-a ми дава error, не винаги, но го дава. Флуудвам ги с Perl, ако някой знае как да го оправя да казва, ако може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи на скоро се отвори една верига цс сървъри и аз ги развих и напълних и ме направиха администратор. Но се скарах с на собственика негов приятел и ми премахнаха правата и целят ми труд на вятъра.

Реших да и го върна като ги флуудвам.

Казвам ви това да не си кажете, че съм някое лапе и флуудвам за най-малкото нещо, знам, че не помагате на подобни атаки, но ще ви помоля за помощ. Повечето от вас знаят какво е да си преебан. :)

И така флуудвах ги известно време, а сега когато флуудвам някой, няма значение дали са те ми спира нета, е така от нищото. Когато затворя cmd-то perl-a ми дава error, не винаги, но го дава.

Флуудвам ги с Perl, ако някой знае как да го оправя да казва, ако може.

Изглежда не сте прочел правилата на форума. Отделете особено внимание на точка 2.10

П.П. И темата ви се присъединява към други подобни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ок, извинявам се. Нещо не виждам раздел правила, както и да е, дано някой да ми помогне в тази тема. :no-no: Мерси предварително :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ок, извинявам се. Нещо не виждам раздел правила, както и да е, дано някой да ми помогне в тази тема. :no-no:

Мерси предварително :D

Ето ви извадка от правилата на форума:

.2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива

Това важи и за софтуер, информация и подобни, които могат да бъдат използвани за незаконни действия

П.П. И погледнете как се нарича раздела в който е темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа това ме накефи отвсякъде :lol6:

Като търсят всички такава програма и все не я намират да вземат по един химикал,а ако нямат може и молив +голям лист от блок номер 4 и да почват да налучкват паролата,най-напред да започнат с рождената дата на абоната,обърнете я многократно ,ако не стане почвате хаотично да пробвате всички възможни комбинации,които ви идват на ум :idea: -все пак има хора печелят от тотото :wow: ,може и вие да налучкате желаната парола :biggrin: ,ако сте достатъчно търпеливи до 3 месеца/представете си колко листа от блок номер 4 трябва да са изписани :))))))/ ще хакнете скайпа на набелязания от вас \"нещастен човечец\"

Успех на хазартните личности :lol6:

Айде почвам! :D

...

Едит: Ден 17 - леееко почвам да се изнервям... Но не губя надежда. ;) Все пак хаквам скайпа на Бат Бойко :hush:

...

Едит2: Ден 74 - ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам съществува ли такова животно като WI FI Cracking Software, с помощна на който бих могъл да разбия някоя WIFIпарола ( на комшиите например). Знам, че има начини да разбиеш парола дори ако е WPA2-PSK, знам също че WEP e по-слабо защитена и може по-лесно да се преодолее. В нета попаднах на някои статии, но за да се направи е нужно много занимавка. Затова въпросът ми е - има ли някой готов софтуер, с който с две три кликвания да става. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Ще разочаровам много хора, но като за начало изтеги си ISO файла от тук.

Има и по-нови версии но нямат програмата grimwepa. Не, че не може да се инсталира, но това е по-мързелива работа. После го изпържваш на диск DVD, купуваш си флашка минимум 8 гб и се свързваш с мен на skype peio_peev2. Даже ще гледаш кой къде влиза с каква парола и юзернейм. Само да ти кажа, че не става с 1-2 кликвания а с голямо търпение. Купи си и антена минимум gsky ( аз съм с такава,а щерката е с signal king ). Ще похарчиш някой лев, но после ще забравиш за плащане на интернет. Флашката ще я направим да запазва всички промени като да инсталираш skype и всичко каквото пожелаеш до запълване на големината и. Направи каквото ти казвам и остави другите да си говорят каквото искат. Действувай.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще разочаровам много хора, но като за начало изтеги си ISO файла от тук.

Има и по-нови версии но нямат програмата grimwepa. Не, че не може да се инсталира, но това е по-мързелива работа. После го изпържваш на диск DVD, купуваш си флашка минимум 8 гб и се свързваш с мен на skype peio_peev2. Даже ще гледаш кой къде влиза с каква парола и юзернейм. Само да ти кажа, че не става с 1-2 кликвания а с голямо търпение. Купи си и антена минимум gsky ( аз съм с такава,а щерката е с signal king ). Ще похарчиш някой лев, но после ще забравиш за плащане на интернет. Флашката ще я направим да запазва всички промени като да инсталираш skype и всичко каквото пожелаеш до запълване на големината и. Направи каквото ти казвам и остави другите да си говорят каквото искат. Действувай.

Мдааа, и как беше там... един мармот завива шоколад....

П.П. И следващия път, когато пуснете линк към неофициален сайт или хранилище ще последва наказание!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :ohmy: търся програма, която да извади всички въведени на компютъра ми пароли през последните 2-3 седмици(за Skype, ABV....). Предполагам, че такава информация не се афишира, но ще бъда много благодарна ако някои реши да ми помогне. Трябва ми ужасно много, за да си възстановя стария Skype. Моля помогнете миПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усещам, как темата ще се премести в създадената за тази цел :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Паролите не се съхраняват някъде и не може да бъдат извадени, ако преди това няма инсталиран шпионски софтуер, който да ги засече. 2. Няма ка да се гарантира, че не искате да видите паролите на компютъра на гаджето си и няма да ви с епомогне. 3. Паролите не се съхваняват като думи "парола". Съхранява се техен математически еквалент, прекаран през редица алгоритми. И реално паролата е едно число. Когато се въвежда парола тя минава през цялата тази обработка и на кра яполученото число от въведената се сравнява с числото на зададената. Реално не се извличат така, както по филмите. Като казвам "не се съхраняват никъде" е много грешно! Да се чете по-добре точка 3. И нищо не записва въведените пароли някъде, без да е инсталирано преди това така нареченият шпионски софтуер. Като това изключва бисквитките. Но там и положението е друго.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои пароли, които могат да се видят, например администраторската парола, ако си влезнала като администратор. Могат да се видят и паролите, запаметени в браузърите. Имайте го предвид, когато ползвате компютър в някое кафе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2. Няма ка да се гарантира, че не искате да видите паролите на компютъра на гаджето си и няма да ви се помогне.

От къде си сигурен, какви са намеренията на автора? Може да си търси старата парола на скайпа както е написал или да си върне стария профил в някой сайт или в друга програма. А и не се споменава никъде, че ще го използва на друг компютър тъй че нямаш доказателство, че ще го използва за незаконни цели. Няма причина който разбира да не помогне. Темата и искането не нарушават правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде си сигурен, какви са намеренията на автора? Може да си търси старата парола на скайпа както е написал или да си върне стария профил в някой сайт или в друга програма. А и не се споменава никъде, че ще го използва на друг компютър тъй че нямаш доказателство, че ще го използва за незаконни цели. Няма причина който разбира да не помогне. Темата и искането не нарушават правилата на форума.

Вярваш ли си? А относно правилата, вземи пак ги прочети, ама този път и се опитай да вникнеш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :magnifier: търся програма, която да извади всички въведени на компютъра ми пароли през последните 2-3 седмици(за Skype, ABV....). Предполагам, че такава информация не се афишира, но ще бъда много благодарна ако някои реши да ми помогне. Трябва ми ужасно много, за да си възстановя стария Skype. Моля помогнете миПубликувано изображение

Темата се добавя към съществуващата такава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :magnifier: търся програма, която да извади всички въведени на компютъра ми пароли през последните 2-3 седмици(за Skype, ABV....). Предполагам, че такава информация не се афишира, но ще бъда много благодарна ако някои реши да ми помогне. Трябва ми ужасно много, за да си възстановя стария Skype. Моля помогнете миПубликувано изображение

Стар Skype акаунт се възстановява чрез имейла, с който е регистриран. Всичко останало е измишльотини. Оправдания от рода "Забравих си имейла" са смешни, това е все едно в реалния свят да си забравиш името и фамилията.

Като сте толкова разсеяни - купете си едни лично тефтерче, и си записвайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От опит. И практиката такива "молби" да бъдат отхвърляни. В края на крайщата без абсолютно доказателство за намеренията никой няма да си мръдне пръста, най-малкото, защото е незаконно според законите на Република България. Мисля, че те са над правилата на форума? Или греша? Некоа се докаже точните ѝ намерения и тн и мое да се поговори. Като цяло в 99% тези молби се отхвърлят, защото 70% са измама или с нечисти помисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да разбера адресът (квартал/улица) на потребителя по ИП. Става дума за това, че в един блог едно ИП постоянно пише коментари под различни имена. Преди да му изтрия коментарите искам да разбера точно името на потребителя. Единственното, което намерих е името на интернет доставчика ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако се окаже жилищен блок, ще ти трябва и етаж и апартамент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само на полис се дава такова инфо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако се окаже жилищен блок, ще ти трябва и етаж и апартамент.

Питам дали изобщо има начин, ако знаете нещо можете да споделите ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам дали изобщо има начин, ако знаете нещо можете да споделите ...

Няма начин, забрави.

Интернет доставчика дава данни само и единствено на МВР при подадена жалба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...