Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Толкова ли са непосилни таксите за интернет абонамент че прибягваме до Ганьовщини ?

Тук не е до това въпроса до колко пари е ... но ако искаш дай ми ти 300 само за свързване и по 40 на месец + това интернета не е добър ! Не си заслужава да ти кажа аз .. иначе тук всеки втори е на антена ! : )
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

можели някой да ми каже как или от каде мога да сенауча да хаквам саътове благодаря предварително

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe

Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

Тук не е до това въпроса до колко пари е ... но ако искаш дай ми ти 300 само за свързване и по 40 на месец + това интернета не е добър ! Не си заслужава да ти кажа аз .. иначе тук всеки втори е на антена ! : )

Ще ти отговоря с един мой цитат точно от днес в един iPhone форум.

Стига сте ревали винаги има по зле. Аз като чета как уж Ви балъчат операторите и се чувствам баси балъка.

300 зора да ми дадат план за iPhone и то с условието да го платя 6 месеца напред и след това да продължа месечно. Защото видите ли телефона бил само за бизнесмени и много се съмнявали дали ще мога да си поддържам плащанията по едногодишния договор. (аз телефон съм си купил не те да ми го дават ФО те за сметките се притеснили )

Та сега съм с план неораничен интернет до 5гб и след това скороста ми е 256/8 кб/с и 500 минути разговори и 500 подарък за скромните около 50 евро месечно. Че аз и 100 минути не мога да изговоря със зор ама хората си ми подаряват.

Това е най ниския план за iPhone другият понеже са само два плана е същия относно интернет трафика само че с 1000 минути и 1000 подарък за около 80 евро.

Да не се и оплаквам от предният ми план който беше без договор с предплатена карта само за данни без разговори ... 3 гб неограничен и след това 256/8 кб/с и понеже е предплатена карта беше малко по скъп 55 евро на месец и задължителен джел на телефона заради различното APN на плановете.

Та чета и си викам къде по добри условия от това да имаш неограничен интернет за 20 лева !!!

Та и аз ли да минавам на антена ???
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та и аз ли да минавам на антена ???

Ама какво ме интересува ти на какъв интернет си и колко плащаш ?! като си богаташ прави каквото искаш ! Аз питам ако има човек който знае такава програмка и да ми помогне в случая а това че ти не го удобряваш не ме вълнува много много ! За това моля те спри да пишеш : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама какво ме интересува ти на какъв интернет си и колко плащаш ?! като си богаташ прави каквото искаш ! Аз питам ако има човек който знае такава програмка и да ми помогне в случая а това че ти не го удобряваш не ме вълнува много много ! За това моля те спри да пишеш : )

Аз ще спра да пиша ... естествено че няма да пиша като ти изтрият или затворят темата или по вероятно я преместят тук

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=131753

не беше лошо да се запознаеш с правилата на форума преди да пускаш подобни теми !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели дайте някакви програми за WEP криптиране ! Живея в Кипър и съм с PC ползвам антена Алфа AWUS036H 802.11g network adapter .. Но има друг проблем има много WiFi мрежи но искат код а не знам как да го намеря имаше един човек дето знае как но иска 50 евро да отвори само 1 а дали ще е добра не го интересува и е малко тъпо за това искам ако може да знам как става да си намирам сам кодовете ! Благодаря предварително : )

както ви споменаха темата се присъединява към една от любимите ми теми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалете новия хак за Skype от тук: www.skypee-hak...

1. за реклама се плаща, а виждам че вие искате да си правите безплатна

2. темата се присъединява към една доста интересна тема по въпроса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли форум-саит където може да "наема" желаещи да хакнат саит?

Разгледайте темата към която прикачих вашата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

искам да прецакам мой приятел с някоя програма ама не знам и една а той вече е намерил такава програма но не ми казва и ИСКАМ ДА СИ ГО ВЪРНА :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да прецакам мой приятел с някоя програма ама не знам и една а той вече е намерил такава програма но не ми казва и ИСКАМ ДА СИ ГО ВЪРНА :wors:

Моля прегледайте темата към която присъединих вашата. И не забравяйте да обърнете внимние на името на раздела в който е темата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ако някой има работещ skype hacker password моля да пише тук.И без вируси разбира се :) .

Моля, прегледайте темата към която добавям вашата. И не забравяте да обърнете внимание на името на раздела в който е темата!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

здравейте, вижте това видео

http://www.youtube.com/watch?v=dt2GQjA1oWY

идеята е да се копира чат историята от един профил на друг, но на един и същ компютър... някой може ли да подсаже как да се направи това между два компютъра, т.е. кои други файлове трябва да се копират и прехвърлят?

благодарим предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което се опитваш да направиш е доста нагло, така че мисля да те посъветвам да си намериш друго занимание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, вижте това видео

http://www.youtube.com/watch?v=dt2GQjA1oWY

идеята е да се копира чат историята от един профил на друг, но на един и същ компютър... някой може ли да подсаже как да се направи това между два компютъра, т.е. кои други файлове трябва да се копират и прехвърлят?

благодарим предварително :)

прочетете темата към която ще добавя вашата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Нуждая се от помощ. Забравих си паролата за скайп, но не само нея.. и за имейла.. и не мога да си я подменя.. Спешно е, така че моля Ви, помогнете!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Нуждая се от помощ. Забравих си паролата за скайп, но не само нея.. и за имейла.. и не мога да си я подменя.. Спешно е, така че моля Ви, помогнете!!

А мармота още ли завива шоколад? Прочетете темата в която ще добавя вашата!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за разбиване на парола в vbox7 някоий можели да ми помогне ?

Моля разгледайте темата към която добавям вашата. И обърнете внимание на раздела в който се намира
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Може да са ти инсталирали чип в мозъка и да ти следят мисълта ? Отиди на ядрено магнитен резонанс да ти направят снимки на черепа... може пък там да е проблема - хардуерен :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нуждая се от малко помощ. Идеята ми е следната: Искам като се постави СД в устройството, автоматично да се копират всички файлове някъде в хард-а, разбира се ще е добре да е hidden самия процес :) машината е на winXP

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване