Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Май няма начин! Ти какво...Администратор на форум ли си? ---------------------------------------- Адрес по ИП... :* няма начин! Има банн...и вече няма какво да четеш. ------------------------------------------------- Ако в блог - игнорирай, трябва да има нормален начин ------------------------------------------- Адрес домашен...защо ти е? Ръкопашен бой безсмислен. Просто да забраниш достъп до блога!

Редактирано от Alain_Delon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма начин!

Ти какво...Администратор на форум ли си?

Почти... става дума за блог ... "съответното ИП" прави анти-реклама на един човек и реклама на друг.

Беше ми интересно дали ИП-то е на този, който е рекламиран ...

По принцип съм разрешил да се споделят всякакви мения за съответната статия ... но не приемам този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е като хич да няма начин. Както вече ти казаха - неговия провайдър може да ти каже - ти вече знаеш кой е. Отиваш при него - подкупваш го, биеш го, съблазняваш го...или всичко това накуп, и си готов. Не че нещо ти давам съвети де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да разбера адресът (квартал/улица) на потребителя по ИП.

Става дума за това, че в един блог едно ИП постоянно пише коментари под различни имена.

Преди да му изтрия коментарите искам да разбера точно името на потребителя.

Единственното, което намерих е името на интернет доставчика ...

Темата се присъединява към още много подобни. Само не разбрах искате ли да знаете какво вечеря в момента или какво е обядвал ви стига Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей нов съм тук!!!Имам мн сериозни съмнения че гаджето ми си има нещо с някой във Фейса,моляте ако можеш да ми помогнеш да разбия паролата и?Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей нов съм тук!!!Имам мн сериозни съмнения че гаджето ми си има нещо с някой във Фейса,моляте ако можеш да ми помогнеш да разбия паролата и?Благодаря предварително

Моля като начало проверете какво е имено на раздела в който се намира тази тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли накой, който е завършил тази и или по-миналата година! Интересуваме на матурите преписвахте ли съчиненията и ако да как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет - не се занимавай с глупости. Матурите са на ужасно ниско ниво и ако просто си внимавал в час и знаеш за какво става въпрос, в общия случай ще имаш над петица. А се сещаш какво става, ако те изловят да преписваш, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта на матурите и е да ти проверят знанията. Нямаш ли ги положението е лошо. Аз съм бил учител 4 години и мога да ти кажа, че не може да се препише никак.Всичко се вижда като на длан Друг е въпроса ако самият учител си затвори очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелееее, как ли се оцелява без преписване? Аз не знам другите как си взимат матурите, ужас... Не бих дал такъв съвет никога! Не се знаимавай с глупости ми си седни на мързеливият задник и учи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли накой, който е завършил тази и или по-миналата година! Интересуваме на матурите преписвахте ли съчиненията и ако да как?

Понеже преписването е незаконно темата ви ще се присъедини към една доста интересна и забавна тема!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох статията, но нещо не разбрах как да кракна защитата и да ползвам нета..

като си платите за достъп. И темата ви се присъедиява към плеяда подобни теми :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!! Проблемът ми е следния, преди време едно момче ми разбра паролата на скайпа, влезе и я промени. Сега нямам достъп до стария си скайп. Знаете ли някакъв начин как да разбера паролата ??? Благодаря ви предварително!!!:):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменил е паролата но при регистрация сте дали е-мейл.Ако е същия,тоест момчето не я е сменило - цъкате на забравена парола и ви я пращат на е-мейла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!!! Проблемът ми е следния, преди време едно момче ми разбра паролата на скайпа, влезе и я промени. Сега нямам достъп до стария си скайп. Знаете ли някакъв начин как да разбера паролата ??? Благодаря ви предварително!!! :):) :)

Най лесният начин е да попитате....това момче!

Защо сте му я казали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хакнаха ми скаипа :halloween9:.И не мога да си влеза.Но дочух че има някяква програма Password Hask. Но не знам от каде да я изтегля.ако можете да дадете линк за безплатна такава програма.Ще съм ви много благодарен. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хакнаха ми скаипа :).И не мога да си влеза.Но дочух че има някяква програма Password Hask. Но не знам от каде да я изтегля.ако можете да дадете линк за безплатна такава програма.Ще съм ви много благодарен.

Благодаря предварително

Моля, прегледайте темата към която съм добавил вашата (и обърнете внимание на името на раздела)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля имали програма за разбиване на пароли???Моля че ми е спешно!! :wink12:

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля имали програма за разбиване на пароли???Моля че ми е спешно!! :wink12:

За каква цел ви трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...