Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Start->Run->cmd

и след това командите, които написах. Но ги изпълнявате в момента в който сте се вързали към въпросния маршрутизатор

а по принцип кво трябва да излезе че сега е изключен рутера

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

можели някой да ми каже как или от каде мога да сенауча да хаквам саътове благодаря предварително

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe

Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

по принцип знае ама ако нямаш желание

Всъщност знам начина на отваряне, но не мисля, че е удачно да се разбира от "хакерчета", които да го използват само за своя сметка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а по принцип кво трябва да излезе че сега е изключен рутера

Излиза надпис:

Ако искате да ползвате интернет, платете си го!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност знам начина на отваряне, но не мисля, че е удачно да се разбира от "хакерчета", които да го използват само за своя сметка

кажи да пробвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи да пробвам

Предупредих ви> темата заминава при друга подобна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи да пробвам

Да ти държа ли ръката, докато го правиш http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Редактирано от Tenda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза надпис:

Ако искате да ползвате интернет, платете си го!

start>run>logout :- е тва излиза

Да ти държа ли ръката, докато го правиш http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

ама маи неискате да помогнете: а за раката коя от трите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаа, я му дайте на това момче малко плод, че иначе няма да се оправи .... старт рун и Логоут http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледнете как се казва темата в която е обединена вашата и какво е името на раздела :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаа, я му дайте на това момче малко плод, че иначе няма да се оправи .... старт рун и Логоут http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

кви плдове тука маи е форум за заяждания

logout-"изход" горе в десния ъгал на монитора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм докладвал на моделаторския екип за този ваш израз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да се спрете. Ще ви дам едни ръце, логаути и могаути. А потребителят Тончо явно не е разбрал, че в този форум подобни молби не се толерират и са в разрез с правилата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко, всички разбрахме какво ти е излязло, май е най добре да последваш примера с логоут и тук , ако мислиш да я караш все с тази тема само ( пак е горе вдясно, на български обаче ) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто в този форум спазваме определени правила, които вие явно не сте чели. И вместо да с еопитвате да крадете интернета на съседа да бяхте наблегнали на правописа!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да се спрете. Ще ви дам едни ръце, логаути и могаути. А потребителят Тончо явно не е разбрал, че в този форум подобни молби не се толерират и са в разрез с правилата.

Ето това вече е строг тон, харесва ми :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да допълня и подобни изрази

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе изнервих сЪ, пуцам на една игра и все ме трепят, та сега съм нервен :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я натисни там кадето ми каза да видиш кво ще стане

Не, просто в този форум спазваме определени правила, които вие явно не сте чели. И вместо да с еопитвате да крадете интернета на съседа да бяхте наблегнали на правописа!!!

дали нещо бъркаш какво питах какво стана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе изнервих сЪ, пуцам на една игра и все ме трепят, та сега съм нервен :ph34r:

Кънтър ли ? И ако да, в кой сървър пуцаш...

П.С Дайте му направо линка към правилата, че нещо не го виждам, дано момчето все пак вземе да ги прочете...

Опс, намерих го ... http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Редактирано от Hamza (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я натисни там кадето ми каза да видиш кво ще стане

дали нещо бъркаш какво питах какво стана

и колко пъти поискахте нещо забранено от правилата на форума след като толкова хора ви казаха че е против правилата?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кънтър ли ? И ако да, в кой сървър пуцаш...

Не, кънтъра като студент навремето го джуркахме яко,хахах.... Някаква пуцалка съм си пуснал друга и си гърмя, за сваляне на напрежението. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, кънтъра като студент навремето го джуркахме яко,хахах.... Някаква пуцалка съм си пуснал друга и си гърмя, за сваляне на напрежението. :ph34r:

ОК, и аз отдавна не съм играл кънтъра ... не че има какво да се играе вече там, все се намират някакви хакерчета като този, с разни аими и тем подобни да развалят всичко.... бесни че иначе не оцеляват никак :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, и аз отдавна не съм играл кънтъра ... не че има какво да се играе вече там, все се намират някакви хакерчета като този, с разни аими и тем подобни да развалят всичко.... бесни че иначе не оцеляват никак :ph34r:

Ааа, пишман хакери... един вчера искал да ползва air-crack, ама не знаел как да си запише линукса на флашка :hush:

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване