Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Наистина е невероятно, че през 2011 год. може да има толкова прости и ограничени хора! Къде ли са растли-в джунглата ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де, заменете "шефа ми" с "бившата ми жена". сега по-добре ли изглеждат нещата или не?? :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да имаш сексуални интереси към шефа си? Пък той да не ти пуска на меката китка и да искаш да го изнудиш, да му отмъстиш, че и да го обереш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния хващам една безжична мрежа която не е заключена:сварзвам се с нея с много добър сигнал:обаче немога да отворя една страница: дори и GOOGLE:как мога да оправя тва нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно рутера филтрира връзките по MAC адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това, че виждате много добре тази мрежа и не виждате да е криптирана, съвсем не значи, че може да ползвате интернета. Вие виждате много добре само Рутера на който Мак адреса на ползвателя му е разрешен. И да сменяте Вашият, няма никакъв смисъл. Рутерът филтрира всички останали за да няма "чужда намеса" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смених МАС адреса и се сварзвам обаче пак няма никакав нет

прочетете внимателно точка 2.10 от правилата на форума. Това, което искате е незаконно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че виждате много добре тази мрежа и не виждате да е криптирана, съвсем не значи, че може да ползвате интернета. Вие виждате много добре само Рутера на който Мак адреса на ползвателя му е разрешен. И да сменяте Вашият, няма никакъв смисъл. Рутерът филтрира всички останали за да няма "чужда намеса" .

ами ако се пипнат малко настроиките на рутера нямали да стане

прочетете внимателно точка 2.10 от правилата на форума. Това, което искате е незаконно!

не е незаконно защото ако хвана тоя нет ще има деление на паричките::

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ако се пипнат малко настроиките на рутера нямали да стане

не е незаконно защото ако хвана тоя нет ще има деление на паричките::

Тогава говорете със собственика да настроите нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава говорете със собственика да настроите нещата

е да ама нали твае лроблема че един пат пипнах малко настроиките смисал махнах паролите и пак не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да ама нали твае лроблема че един пат пипнах малко настроиките смисал махнах паролите и пак не става

и какво друго сте променял?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво друго сте променял?

само тва друго не сам пипал

ако имаш нещо напредвид кажи че сега работя с един МТЕЛСКИ модем и скороста е невъобрзимо бавна направо изнервяща::

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш нещо напредвид кажи че сега работя с един МТЕЛСКИ модем и скороста е невъобрзимо бавна направо изнервяща::

какъв е резултата от тези команди когато си вързан към проблемия маршрутизатор

ipconfig /all

pause

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния хващам една безжична мрежа която не е заключена:сварзвам се с нея с много добър сигнал:обаче немога да отворя една страница: дори и GOOGLE:как мога да оправя тва нещо

Ако има защита по мак адрес има начини за пробиване на тази защита, но ТОВА Е ПРОТИВ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА, затова няма да споменавам как става. Ако има такава защита и не сте се договорили със собственика на мрежата, нищо няма да се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв е резултата от тези команди когато си вързан към проблемия маршрутизатор

ipconfig /all

pause

ipconfig /all

pause

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ipconfig /all

pause

РЕЗУЛТАТА ОТ ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА КОМАНДИТЕ!!!

АКо не искате да ви се помага кажете за да не се занимаваме повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има защита по мак адрес има начини за пробиване на тази защита, но ТОВА Е ПРОТИВ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА, затова няма да споменавам как става. Ако има такава защита и не сте се договорили със собственика на мрежата, нищо няма да се получи

то гаранция има защита по МАС адреса ::: кажиго тоя начин ::аз сам се договорил със собственика::ама тои неразбира нищо затва пиша тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то гаранция има защита по МАС адреса ::: кажиго тоя начин ::аз сам се договорил със собственика::ама тои неразбира нищо затва пиша тук

НЕ! По никакъв начин не можете да докажете че имате договорка със собственика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

РЕЗУЛТАТА ОТ ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА КОМАНДИТЕ!!!

АКо не искате да ви се помага кажете за да не се занимаваме повече

каде да ги тарся тия команди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каде да ги тарся тия команди

Start->Run->cmd

и след това командите, които написах. Но ги изпълнявате в момента в който сте се вързали към въпросния маршрутизатор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Хакове и тем подобни са против правилата на форума.

2.Откъде да съм сигурен, че човека знае, че ще споделяте интернета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Хакове и тем подобни са против правилата на форума.

2.Откъде да съм сигурен, че човека знае, че ще споделяте интернета

по принцип знае ама ако нямаш желание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип знае ама ако нямаш желание

Не, ако още веднъж поискате такова нещо темата ще замине в коша. Предупреден сте!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...