Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся някаква програма за разбиване на паролите на безжичните мрежи. Има такава, но просто не и знам името. Ако някой я е срещал да помага :rolleyes:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся някаква програма за разбиване на паролите на безжичните мрежи. Има такава, но просто не и знам името. Ако някой я е срещал да помага :rolleyes:)

и тази тема както десетки други отива по предназначение!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли начин да проникна във файловете на някой сайт.

Още едно попълнение по темата. Да, може

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви помоля за програма с която мога да изтрия снимките си в един сайт.тъй като са ми ги откраднали.а в самия сайт не пише контакти с администратора.а ако може и целия сайт да изтрия и целия сайт :ph34r: (да им го върна)за кражбата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Здравейте,искам да ви помоля за програма с която мога да изтрия снимките си в един сайт.тъй като са ми ги откраднали.а в самия сайт не пише контакти с администратора.а ако може и целия сайт да изтрия и целия сайт :ph34r: (да им го върна)за кражбата

Най добре е да помолите майка си и баща си за такава програма. Интернетът явно не е място за Вас.! А темата Ви е за затваряне.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, търся програма с която мога да взема паролата на един акаунт в една browser игра. Открадна ми парите и искам да бъде наказан, така да се каже. Искам да влеза в неговият профил и да му изтрия акаунта. Ако някай може да ми помогне ще му бъда много благодарен. Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, търся програма с която мога да взема паролата на един акаунт в една browser игра. Открадна ми парите и искам да бъде наказан, така да се каже. Искам да влеза в неговият профил и да му изтрия акаунта. Ако някай може да ми помогне ще му бъда много благодарен. Лека вечер!

Не се прави на Господ и не се опитвай да наказваш хората!

Спомни си пословицата: "Който гроб копае другиму..."

Пий една студена вода! По-здравословно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете за по обикновения потребител как например в училище мога да заобиколя паролата на Administratora.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете за по обикновения потребител как например в училище мога да заобиколя паролата на Administratora.

НЕ!!! този компютър не е твой!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз на у-щните компове вече знам паролата на администраторите ...

Редактирано от Фодор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Ще помоля да ми дадете линк за спам програма или скрипт vbs или незнам и аз какво точно. Пробвал съм програмата от тук "Skype Mass Messenger" , обаче ми дава runtime error и не може да продължи . Сигурно, защото съм с win 7 x64. АКо може все пак линк към някоя по - нова версия ли и аз незнам. Пробвал съм и със vbs script за пращане на спам към всички абонати в скайп, но и той не ми работи, защото win7 му пречи явно.. Приемам всякакви програми и предложения, защото спешно ми трябва някаква добра спам програма :whist: Благодаря за вниманието !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеийте!!! Забравих паролата на скайпа ми. За да я сменя трябва да вляза в пощата на която съм го регнал. Но проблема е че незнам паролата на пощата ми. Когато искам да сменя паса на АБВ-то ми ми иска таен въпрос и отоговор но и тях не ги знам. Моля помогнете ми да разбера тайния въпрос на емаила ми. :biggrin::inlove1::blink::speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми то за това се нарича таен въпрос. От къде някой, който не те познава дори, ще знае какво си написал, че и какво си отговорил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеийте!!!

Забравих паролата на скайпа ми. За да я сменя трябва да вляза в пощата на която съм го регнал. Но проблема е че незнам паролата на пощата ми. Когато искам да сменя паса на АБВ-то ми ми иска таен въпрос и отоговор но и тях не ги знам. Моля помогнете ми да разбера тайния въпрос на емаила ми. :biggrin::inlove1::blink::speak:

1. раздела

2. темата заминава на подходящото място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за разбиване на пароли на банкомати.:PКазвали са ми ,че има!Трябват ми пари-безработна съм,моля ви се дайте ми програма за да не стигаме до крайности и да ограбвам банки! Ще се самозапаля! Ще се взривя с газови бутилки! Ще се обеся! Ще се гръмна с воден пистолет или ще се наръгам с дървен нож в сърцето! МОЛЯ,дайте ми програмата за разбиване на банкомати за "да не стане страшно" :phone::mad::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите трябва ми програма с която да мога да ловя WI-FI без да ми иска парола или...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите трябва ми програма с която да мога да ловя WI-FI без да ми иска парола или...

темата отива на подходящото място

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Търся си програма за откриване на Wi-Fi пароли или евентуално прескачане на пароли. Мислех да си купя WIFI усилвател за да мога да се вързвам към мрежи от по-голямо разстояние, но много от тях за Заключени. Благодаря предварително :) НАСКО skype: amgeorgiev

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,

Търся си програма за откриване на Wi-Fi пароли или евентуално прескачане на пароли.

Мислех да си купя WIFI усилвател за да мога да се вързвам към мрежи от по-голямо разстояние, но много от тях за Заключени.

Благодаря предварително :)

НАСКО

А паролите за какво са сложени бе Наско? Да ги откриваш и да ги прескачал ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А паролите за какво са сложени бе Наско? Да ги откриваш и да ги прескачал ли?

Българинът търси келепир.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насе никой няма да ти каже как става. Това е все едно да питаш хората абе как се краде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насе никой няма да ти каже как става.

Това е все едно да питаш хората абе как се краде?

Вероятно трябва да пита в Парламента, може пък някой да се смили.

Там има големи специалисти в занаята. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля ви за помощ знам че наи вероятно нищо не може да се направи но все пак може пак и да получа някои добър съвет някои ми хакна акаунта в facebook i abv.bg сменена ми е паролата и на двете регистраци заедно с таиния въпрос и рождената дата в абв. бг какво може да се напри и как може да се упазя следващия път П.С паролите ми бяха 12 - цифрови имената на наплно непонзат човек и по 3 цифри напално не логични как всяка парола и въпреки това от днес съм горд собственик на абсиолутно нищо в фацебоок и абв помощ как по дяволите го правят и за кво им е моя акаунт преди 2 седмици някои ми прецака фацебоок-а но тогава чрез абв си оправих акаунта е сега вече ми преебаха всичко яд мее мамка му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...