Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Протестирах против едно доживотно наказание (то не беше казано, че е доживотно, ама щом не беше посочен срок...заради дреболии ми беше казано, че присъствието ми в сайта е нежелано; започнах да правя нови профили и да протестирам...опитвах се да се разбера с тях...предложих голямо наказание да ми наложат, но да не е завинаги, но вместо това ми банваха профилите, а накрая ми спряха и достъпа до сайта им - така че, който желае нека ми обясни начини за преодоляване на бан...)...

П.П. : Щом не насърчавате подобни прояви, тогава ако не публично, то поне на лични съобщения, който желае и може, би могъл да ми даде търсената информация. Аз обещавам да не я разпространявам публично, та да не насърчаваме подобни прояви. :)

Редактирано от Иво Администратора (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестирах против едно доживотно наказание (то не беше казано, че е доживотно, ама щом не беше посочен срок...заради дреболии ми беше казано, че присъствието ми в сайта е нежелано; започнах да правя нови профили и да протестирам...опитвах се да се разбера с тях...предложих голямо наказание да ми наложат, но да не е завинаги, но вместо това ми банваха профилите, а накрая ми спряха и достъпа до сайта им - така че, който желае нека ми обясни начини за преодоляване на бан...)...

П.П. : Щом не насърчавате подобни прояви, тогава ако не публично, то поне на лични съобщения, който желае и може, би могъл да ми даде търсената информация. Аз обещавам да не я разпространявам публично, та да не насърчаваме подобни прояви. :)

1. темата ви няма нищо общо със Сигурност и за това отива в по-подходящ раздел и се присъединява към една друга подобна тема

2. Вие продължавате да настоявате за помощ, въпреки че ви беше казано че в този форум подобни неща не се адмирират!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ви пробвах колко сте съвестни. :)

И какъв е смисъла да ни "тестваш"????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един файл които е архивиран но има парола която не я знам . Има ли начин да се махне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един файл които е архивиран но има парола която не я знам . Има ли начин да се махне ?

Щом не знаете паролата този файл не е ваш или не е за вас. В този форум няма да получите информация по въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам има ли такава програма с която да мога да гледам през веб камерата на друг компютар без собственика на компютара да се усети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам има ли такава програма с която да мога да гледам през веб камерата на друг компютар без собственика на компютара да се усети

Поста ви е преместен в друга тема, сетете се сам защо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да се запиша на уроци по хакерство :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да се запиша на уроци по хакерство :D

Потърси CEH материали, там могат да се научат добри неща. Само прочети внимателно етичния кодекс: http://www.eccouncil.org/about_us/code_of_ethics.aspx :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поста ви е преместен в друга тема, сетете се сам защо!

В коя тема е преместем можеше да се постне линк не всички сме специалисти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В коя тема е преместем можеше да се постне линк не всички сме специалисти

В тази, в която е поста ви. И обърнете внимание и на раздела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

къде да задам тъп въпрос и да се изкефя че са ми го преместили тука ??? :tease:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

къде да задам тъп въпрос и да се изкефя че са ми го преместили тука ??? :tease:

Където и да е из форума :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от значение е разбрах дължината на паролата , а дебелината ,???ъ ??? тя има ли значение :shock11: Някой да ми отговори компетентно с точната терминология , щото да ми е дълго и интересно за четене :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага се заемам със задачата , мдаааааа, ще трябва да отида в раздел където нищо не отбирам и да избия рибата с познание ....... :giggle1: Нааках една тема, ся да видя кой ша ма премести, и финно да бъде :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от значение е разбрах дължината на паролата , а дебелината ,???ъ ??? тя има ли значение :shock11: Някой да ми отговори компетентно с точната терминология , щото да ми е дълго и интересно за четене :wub:

Всъщност "дебелината" на една парола може да се измери в битовете, които образуват една дума. За да се предаде текст през телекс са достатъчни 5 бита (тънко :) ) ако става дума за символи на латиница (ASCII) можем да се задоволим със 7 бита, ако включим разширена ASCII таблица става 8 бита (стандартна "дебелина"). А ако заложим на UTF-8 кодиране ще имаме от 8 до 48 бита (променлива "дебелина") :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага се заемам със задачата , мдаааааа, ще трябва да отида в раздел където нищо не отбирам и да избия рибата с познание ....... :giggle1:

Нааках една тема, ся да видя кой ша ма премести, и финно да бъде :wub:

Прочети си отговора. Колкото и да ти е странно въпроса ти има смисъл от определена (не тази, която ти имаш предвид) гледна точка :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ъм , мноооого съм удовлетворена от отговора с тези битове, и дебели и тънки, /голеееемо разнообразие/ :lol6: но се изложих в съществото на истинския ми пъклен замисъл ......тц, тц,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си призная, че забравих къде си плеснах въпроса, в кой раздел беше .......брей една работа не мога да свърша правилно ! :( :( намерих си темата и отговора, я си промени гледната точка , а ??? ч :lol6: :lol6: :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ъм , мноооого съм удовлетворена от отговора с тези битове, и дебели и тънки, /голеееемо разнообразие/ :lol6: но се изложих в съществото на истинския ми пъклен замисъл ......тц, тц,

То ИТ-то е такава работа, пречупено през определение може да обясни всичко. И си нямаш представа конкретния ти въпрос колко интересни възможности дава. И колко интересна гледна точка на въпроса (с ентропията и хеширането). Надявам се да се намери още някой желаещ да ти обясни тънкостите на въпроса :P

П.П.Но нека все пак да продължим дискусията в подходящия раздел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

урааа :wors: :wors: :handshake: все пак успях, да се поразходя из форума ........и да ме преместят , направо съм гоооооорда със себе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За скайпа можеш да пуснеш един netstat -a и после netstat -n и готово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах на едни антени от този сорт:http://prodavalnik.com/signal-king-300000n-2000mw-wi-fi-adapter-s-16dbi-nasochvascha-antena-moschen-chip-ralink-3070-wifi-adapter-i8481661

Та въпроса ми е дали може да хване мрежи на 1500-3000 метра(много филмарско ми се струва някак си)?

А също за диска който разкодира паролите(тука двойно по-филмарско).Това възможно ли е?

Питам защото при баба ми няма интернет и като отидем,ако мога са хвана от някоя бензиностанция ще бъдед супер!!!

Поздрави :)

ПС:Извинявам се ,ако вече има такава тема,но просто не открих и затова пуснах една тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...