Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Е тогава кой луд ще плаща ако можеше , можеш да гледаш К1 и близу тв :) и темата май ще поеме към една обединена :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

можели някой да ми каже как или от каде мога да сенауча да хаквам саътове благодаря предварително

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe

Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

Теоритично ако имаш DVB-C тунер за компютър, инсталирана програма за емулация на CA модула примерно SoftCAM, USB четец на смарткарти и се намери някой който да ти даде картата си от blizoo може и да се получи. Всичко без последното не е проблем да се намери, но такъв дето ще продължи да си плаща абонамента само за да гледаш "безплатно" 100% няма да намериш. Всъщност като се замисля ако намериш все пак такъв балък - направо да ти даде CA модула заедно с картата и гледай "безплатно" blizoo директно на телевизора за да не харчиш пари за тунери, четци и т.н

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да има начин - никой няма да го каже публично.Я представи си колко маймуни ще се накачат на клона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теоритично ако имаш DVB-C тунер за компютър, инсталирана програма за емулация на CA модула примерно SoftCAM, USB четец на смарткарти и се намери някой който да ти даде картата си от blizoo може и да се получи. Всичко без последното не е проблем да се намери, но такъв дето ще продължи да си плаща абонамента само за да гледаш "безплатно" 100% няма да намериш.

Всъщност като се замисля ако намериш все пак такъв балък - направо да ти даде CA модула заедно с картата и гледай "безплатно" blizoo директно на телевизора за да не харчиш пари за тунери, четци и т.н

Ще намеря кой да ми даде карта, DVB-C тунера е вграден в телевизора. Та как по-точно трябва да стане това с емулирането?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да отключа цифровите програми безплатно(DVB-C тунер)? На blizoo съм.

Темата ви се присъединява към една интересна тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един грамофон Респром и искам да го хакна,Капнемо дай програма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един грамофон Респром и искам да го хакна,Капнемо дай програма!

Имам специална грамофонна плоча за целта. Слагаш я и той почва да чете ДВД-та и да дава 5+1 звук

Ще ти се обадя да ти я пратя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз па искам да хакна една мрежа....рабицова, поцинкована....некви клещи да ми препоръчате по-специални?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз па искам да хакна една мрежа....рабицова, поцинкована....некви клещи да ми препоръчате по-специални?

О, Велер имат прекрасни комплекти за целта, клещи, отвертка, пинсети. И все с изолация за да не те хване ток от мрежата :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Днес брат ми сложи парола на Windows User акаунта и сега не мога да я премахна. Влизам в опциите,които са в контролния панел,но нямам опция,чрез която мога да изтрия паролата на акаунта. Паролата е сложена на главния акаунт - Administrator.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес брат ми сложи парола на Windows User акаунта и сега не мога да я премахна. Влизам в опциите,които са в контролния панел,но нямам опция,чрез която мога да изтрия паролата на акаунта. Паролата е сложена на главния акаунт - Administrator.

Да не би брат ти да я е сложил с някаква цел? Ако ПС работи няма смисъл да я пипаш. Или пък може да ти я каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е имало причина за това. Ако компютъра е на брат Ви, едно вмешателство в чужда собственост, както и спомоществувателството за това е наказуемо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При самата инсталация на ОС слагана ли е парола? Влизаш през Safe Mode и ще се появи още един акаунт наречен ""Администратор".Ако няма парола-влизаш през него и махаш паролата на брата.Ако напишеш в Гугъл "премахване паролата администратор "  ще излязат 1001 начина. 

Забележка:

Помисли ли за последствията от премахването на паролата? Моли се да отнесеш само два-три шамара. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се присъединява към съществуваща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам нужда от програма която да създава списък от наличните имейли на дадена страница и нейните подстранци.

Попаднах на Email Grabber , но само Trial Version  и не се инсталира коректно.

Има ли работещи варианти?

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

Имам нужда от програма която да създава списък от наличните имейли на дадена страница и нейните подстранци.

Попаднах на Email Grabber , но само Trial Version  и не се инсталира коректно.

Има ли работещи варианти?

Благодаря предварително.

Има, но това може да се използва за разпращане на спам. За това темата се присъединява към една друга

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има, но това може да се използва за разпращане на спам. За това темата се присъединява към една друга

Ами сподели коя е де?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Искам да ви попитам какво представляват тези антени за прихващане на интернет ! Ясно ми е,че WI-FI си го улавят, но какви са тези дискове за разбиване на парили ?? На какъв принцип работят ? Ако някой има информация нека да каже !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Искам да ви попитам какво представляват тези антени за прихващане на интернет ! Ясно ми е,че WI-FI си го улавят, но какви са тези дискове за разбиване на парили ?? На какъв принцип работят ? Ако някой има информация нека да каже !

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте !

Искам да  да ви попитам как мога да свържа 1 лаптоп към wi-fi  като съм свързан от друг .Не знам как да искарам паролата от този който е на ХП за да мога да я вкарам към другия и да работят и 2 та свързани .Просто от къде да изведа  паролата от този лаптоп който е на ХП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Искам да  да ви попитам как мога да свържа 1 лаптоп към wi-fi  като съм свързан от друг .Не знам как да искарам паролата от този който е на ХП за да мога да я вкарам към другия и да работят и 2 та свързани .Просто от къде да изведа  паролата от този лаптоп който е на ХП

Няма никакво значение, че другия е свързан.

Паролата само вие си я знаете, така че ние с нищо не можем да ви посъветваме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Няма как да ни докажете намеренията си и факта че всичко е легално и законно. За това темата ви се присъединява към една друга тема!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване