Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте не знам дали тук трябваше да пиша,ама съм нова и не мога да се ориентирам все още.Искам да питам как става да видя паролите на децата си къде влизат и какво правят защото не са запеметени има ли начин?С програма ли става или от самия уиндос.Благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте не знам дали тук трябваше да пиша,ама съм нова и не мога да се ориентирам все още.Искам да питам как става да видя паролите на децата си къде влизат и какво правят защото не са запеметени има ли начин?С програма ли става или от самия уиндос.Благодаря!!!

Публикувано изображение

Това е в случай, че използват Mozilla Firefox и в случай, че няма Master Password, която да предпазва останалите пароли.

Предполагам, че и другите браузъри работят на същия принцип.

За историята: всеки браузър пази историята по default. Пак за Firefox: File -> History -> Show All History

Ако децата ви са достатъчно хитри, няма да намерите нищо. Има безброй начини за окриване на пароли, история и всякаква информация за потребителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ще видя какво ще направя ние сме с гугъл хром 

За Chrome е следното: Натискаш на "Персонализиране и управление" (иконката с гаечния ключ)  >>  "Опции"  >> "Лични неща" >> "Показване на запазените пароли".Ако не са запаметени няма как да се видят.

От "Персонализиране и управление" (иконката с гаечния ключ) >> "История" може да видиш кои сайтове са посещавали.Ако предварително са изчистили "история" - няма как да се разбере какво са правили в глобалната мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря ще видя какво ще направя ние сме с гугъл хром 

Вие може и да сте но децата може да са с FirefoxPortable от USB флашка или от някое закътано кътче от хард диска.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам, защо Firefox има толкова фенове. На мен лично интерфейсът й ми се видя много неприятен. И Хром, и Опера са къде къде по-хубави според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, при мен в апартамента имам 4-5 силни сигнала и много на 2-3 чертички, но с парола рутери. Има ли някаква цака или програма, с която да мога да разбия някои от тях, понеже като има авария интернета, да си пусна крадения. :)

Някоя програма която да опитва разни комбинации от пароли съществува ли, там нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, при мен в апартамента имам 4-5 силни сигнала и много на 2-3 чертички, но с парола рутери. Има ли някаква цака или програма, с която да мога да разбия някои от тях, понеже като има авария интернета, да си пусна крадения. :) Някоя програма която да опитва разни комбинации от пароли съществува ли, там нещо?

Вижте към коя тема и раздел е прибавено вашето запитване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам, защо Firefox има толкова фенове. На мен лично интерфейсът й ми се видя много неприятен. И Хром, и Опера са къде къде по-хубави според мен.

Докато си инсталирам операта рамта ми беше готова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някоя програма която да опитва разни комбинации от пароли съществува ли, там нещо?

Аз търся подобна за тотото ;) и започвам да играя :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, при мен в апартамента имам 4-5 силни сигнала и много на 2-3 чертички, но с парола рутери. Има ли някаква цака или програма, с която да мога да разбия някои от тях, понеже като има авария интернета, да си пусна крадения. :)

ама ти гледай после съседа да не намери програма с която да разбере кой си, че тогава да видиш  :D  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да flood minecraft server?Дайте ми програма с която да го флоодна или да хакна или крашна.Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да flood minecraft server?Дайте ми програма с която да го флоодна или да хакна или крашна.Благодаря! :)

Не, няма да получите. И темата ви ще се присъедини към една много интересна тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,ако беше попитал как да хакнеш сайта на NASA щяхме да ти кажем.К'во аджеба е т'ва mine..who ?? -нещо на немски ли е ?

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е толкоз ли не намери някой хахорски канал да питаш там ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте искам да питам как мога да шпионирам определено лице или да му открадна пароли и  емаил адреси надявам се да не ми изтрият темата ако някои може да помогне нека пише :)

Редактирано от feik95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте искам да питам как мога да шпионирам определено лице или да му открадна пароли и  емаил адреси надявам се да не ми изтрият темата ако някои може да помогне нека пише :)

1. заглавието

2. Няма да получите такава информация тук защото е в противоречие със закона за специалните разузнавателни средства

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива бисери е противофорумно да се трият, само ги преместват за да се посмеем !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеи да ти кажа чесно невъзможно е да се разбере парола на емаил адрес всичко са празни приказки ето един от моите емаили пробваи те се всчки хакери  [email protected] и да не забравите да ми пратите новата парола на друг мои емаил [email protected] успех на хакерите да се посмея с вас и празните ви приказки 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеи да ти кажа чесно невъзможно е да се разбере парола на емаил адрес всичко са празни приказки ето един от моите емаили пробваи те се всчки хакери  [email protected] и да не забравите да ми пратите новата парола на друг мои емаил [email protected] успех на хакерите да се посмея с вас и празните ви приказки 

От къде си пък сигорен ти че, неможе да ти се хакне емайла? 

@Аbv какво да не си плащат на хакерите :)

Това че, си напълнил абв-то с глупости и не си желан за хакване, не значи че неможе.

Кажи го това на некой Нигериец и ще ти се исмее. 

Понеже можеби 70% от СПамовете и вируси те по пощите идват от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

feik95, на 16 Юли 2013 - 2:18 PM, написа:Публикувано изображение

Тия двамата слагат точки само преди .bg .net .com , а за запетайки не са и чули :)

Името не могат си напишат правилно,хакери ще стават :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся програма за хакване паролата на Wi Fi  мрежа.Ако някои има работеща , нека ми прати на личната поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся програма за хакване паролата на Wi Fi  мрежа.Ако някои има работеща , нека ми прати на личната поща.

Вижте темата към която беше прибавена вашата, както и раздела... Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убавец :)

Момченце младо, бегай да четеш вместо да пишеш глупости по форумите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Собственичка съм на блога ТЕЛЕНОВЕЛАС НОВИНИ в blogger. Вчера някой е влезнал, незнайно как, и е отметнал административните ми права. Въпросът ми е дали знаете как може да става отново АДМИНИСТРАТОР, тъй като както може би знаете, правата на АВТОРите са ограничени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...