Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Как можем да разбием facebook профил ?

Като за начало ти трябва акъл. После може да прочетеш 2-3-4-5 дебели книги, а после може и да се пробваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

можели някой да ми каже как или от каде мога да сенауча да хаквам саътове благодаря предварително

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe

Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

Продавам софтуер за разбиване на всякакви пароли, от Facebook и Skype до кредитни и дебитни карти. Цена - 9999,99USD.

Симчо първи април мина. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брях,уверен ли си?

Написал съм,че "доколкото съм запознат". Знам,че защити се преодоляват. Но не вярвам,че хората, които го могат си избират "жертвите" на произволен принцип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли как да хакна на някой фейсбука без да му знам емейла. Пробвах с няколко програми, но навсякаде ми иска код. Целта е отмъщение защото няколко деца ме тормозят. :(  Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарим за мерси-то,ама ние тук не се занимаваме с това.Против правилата на форума е.Пък който и да ви тормози,ползвайте опцията "Блокирай".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли как да хакна на някой фейсбука без да му знам емейла. Пробвах с няколко програми, но навсякаде ми иска код. Целта е отмъщение защото няколко деца ме тормозят. :(  Мерси предварително!

Кой те тормози ? От твоя град/село ли са ? На колко си ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става въпрос във фейсбука, а по принцип - Психически турмоз. Може ли да ми кажете как?

Не, не може!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от моя град са. Мислих ги за приятели, ама не са. Е знаете ли как да хакна. А пък не видях някъде хакването да е против форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм... тУрмоз? Турнир по телеграфия и морз ? CQ CQ DX ?

Някаква инициатива на фондация Mozilla ?

Mindf*ck.

Редактирано от programings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от моя град са. Мислих ги за приятели, ама не са. Е знаете ли как да хакна. А пък не видях някъде хакването да е против форума

http://www.cybercrime.bg/bg/cyberbullying - чети тук и веднага разкажи на родителите ти ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Я , какво получих току що  :)  за всички ония които имат и най малките съмнения - тук е истината :D 

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте !

Наскоро комшиите си купиха рутер.. Досега съм използвал интернета на телефона предоставен от оператора, но тъй като техният Wi-Fi е пълен бих желал да го ползвам.. Та.. Ако някой знае програма БЕЗ ВИРУСИ, която може да ми помогне да видя паролата на рутера, бих го помолил да ми я каже... Благодаря предварително :)

Забравих да уточня за къде ми трябва програмата :D Трябва ми за компютър, така че да мога от компа да я видя, за да си я сложа на телефона :)  

Иии.. Още нещо.. НЕ ИСКАТ ДА МИ Я КАЖАТ :|

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такива програми забрави,тук никой няма да ти предложи такава програма,защото това е в разрез с правилата на форума!

Най - вероятно темата ти ще се заключи! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние няма как да ви помогнем в този случай. Хората са си в правото си да не ви я кажат паролата. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Здравейте!

Няма как да ви бъде предоставена такава програма (нарушение на правилата).

Здравейте !

Наскоро комшиите си купиха рутер.. Досега съм използвал интернета на телефона предоставен от оператора, но тъй като техният Wi-Fi е пълен бих желал да го ползвам.. Та.. Ако някой знае програма БЕЗ ВИРУСИ, която може да ми помогне да видя паролата на рутера, бих го помолил да ми я каже... Благодаря предварително :)

Забравих да уточня за къде ми трябва програмата :D Трябва ми за компютър, така че да мога от компа да я видя, за да си я сложа на телефона :)

Програма тук няма как да получиш  ,но искам да те светна ,че ако си купиш  устройство за усилване на  WI-Fi сигнал към комплекта върви диск с нелицензирани софтуерни програми за кражби на пароли и тяхното разбиване .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно безмислено закупуване на подобна антена си диск с хакове. Вече съм докладвал темата за затваряне. А нека постващия да се замисли ако толкоз лесно се хакваха безжични мрежи, защо въобще се продават рутери и се слагат защити.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Темата ви се присъединява към една моя любима тема!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заведи тогава едно дело в съда , осъди ги че влизат във вас под формата на Wi-Fi  :)

Как така няма да ти кажат паролата - заплаши ги че те облъчват  :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

не съм сигурен, че този пост трябва да е в тази категория. И все пак ще пробвам тук :D

Значи, искам да разпитам за хакването на Xbox 360:

- как и къде става

- г/д колко пари

- как да играя всякакви игри (как се записват и пускат)

- работи ли Кинекта

- мога ли да играя оригинални игри на хакнатия Xbox

Благодаря предварително!  :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

не съм сигурен, че този пост трябва да е в тази категория. И все пак ще пробвам тук :D

Значи, искам да разпитам за хакването на Xbox 360:

- как и къде става

- г/д колко пари

- как да играя всякакви игри (как се записват и пускат)

- работи ли Кинекта

- мога ли да играя оригинални игри на хакнатия Xbox

Благодаря предварително!  :help:

Темата ви се присъединява към една друга!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ви се присъединява към една друга!

Тук не става въпрос за разбиване на пароли или сайтове. Става въпрос за възможността да се играят НЕ оригинални игри.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване