Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Приготви си 10000лв и веднага ти пращам програма.(майтап бе Уили)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..имам регистрация в Гепиме сайта..и от там някой е направил фалшив профил и ми е сложил мойте снимки..Въпросът ми е как мога да му разбера IP-адреса и да го проследя ? Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уведомяваш администрацията на сайта. Помоли ги да премахнат неправомерно създадения профил. Те ще ти кажат какво може да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В тоя сайт какво се  Гепи ? :clown:

:offtopic_s:

Какво може да се гепи от такива сайтове освен кукушинки - или на компютъра, или в...гащите! В 21 век , при такава висока комуникация,жени и мъже седнали пред компютрите и си пишат както едно време - Пушкин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, вас какво Ви интересува, какво се "гепи" в този сайт или трупате мнения?

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А, вас какво Ви интересува, какво се "гепи" в този сайт или трупате мнения?

Никъде не личи "нас" да ни интересува. Даваме си личните мнения и си трупаме постове за да ни гонят такива като "вас".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не личи "нас" да ни интересува. Даваме си личните мнения и си трупаме постове за да ни гонят такива като "вас".

Когато човек няма какво да каже е по-добре да не казва нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво може да се гепи от такива сайтове освен кукушинки - или на компютъра, или в...гащите! В 21 век , при такава висока комуникация,жени и мъже седнали пред компютрите и си пишат както едно време - Пушкин!

Разбрахме, че старата школа сте били големи женкари. И без задръжки. Само като погледнем отношението на образованието към сексуалността по това време и поставянето на нещата като табу - става ни на всички ясно. Точно в 21 век комуникацията може да е много трудна, понеже колкото по-напреде отиваме, хората очевидно стават по-заети, натоварен и стресирани. А и не всички имаме Вашите финансови възможности, та да обикаляме из цяла България и да си гукаме на по кафе във всяко селце и паланка с всяка мадама, която видим.---Всичко това по-горе да се приеме като чист 100% сарказъм. Нямам нищо общо, нито искам да имам общо с подобни сайтове. А и самото IP да се научи, то нищо не значи, не дава конкретна информация, особено ако е динамично и в различни моменти различни хора могат да стоят зад него. И да се вземе, без съдействие от доставчика и логовете му, не може да се намери чие е било и къде е в даден момент абоната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега никой не ми е отговорил а писахте толкова много...Искам да попитам как мога да разбера на някой IP -адресът му ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега никой не ми е отговорил а писахте толкова много...Искам да попитам как мога да разбера на някой IP -адресът му ?

С две думи - няма как!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ти е отговорил, защото не би трябвало да можеш да го разбираш. То затова IP-тата не ги пише с големи букви под профила на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две думи - няма как!

Не може да няма как казаха ми докато си пиша с някой да напиша в cmd -netstat...Но ми излизат супер много адреси...

На някой от вас Ip-адресът му да е 37.252.162.218 ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да няма как казаха ми докато си пиша с някой да напиша в cmd -netstat...Но ми излизат супер много адреси...

Глупости!До сега можеше да си решиш проблема няколко пъти, Като се обърнеш към админитрацията на сайта както те посъетваха а не да се правиш на хакер.

На някой от вас Ip-адресът му да е 37.252.162.218 ?

:D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой от вас Ip-адресът му да е 37.252.162.218 ? :)

Публикувано изображение

Как ми разбра IP-то ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам дали има такава програма, за разбиване на кодове на зашитена връзка на рутер, извинявам се предварително ако въпросът ви прозвучи неуместен ,спорим с една приятелка и аз викам че има, тя вика че няма, та рекох да се допитам до специалисти ., мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има,нарича се ХАКЕР и се преследва от закона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам дали има такава програма, за разбиване на кодове на зашитена връзка на рутер, извинявам се предварително ако въпросът ви прозвучи неуместен ,спорим с една приятелка и аз викам че има, тя вика че няма, та рекох да се допитам до специалисти ., мерси .

Има програми за подобна цел. Но темата ви се присъединява към една друга тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има,нарича се ХАКЕР и се преследва от закона.

В България убийците не се преследват от закона, ти хакерите искаш да се преследват. Оптимист! :D

То софтуер има, но с няколко клика не става. Изискват се определени сериозни познания. И едва ли тук някой ще помогне. Ориентирай си въпроса към някой малко по-малко легален форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България убийците не се преследват от закона, ти хакерите искаш да се преследват. Оптимист! :DТо софтуер има, но с няколко клика не става. Изискват се определени сериозни познания. И едва ли тук някой ще помогне. Ориентирай си въпроса към някой малко по-малко легален форум.

бях в испания и всеки втори разбива паролата на съседа,

та затова попитах,  питах там те ми казаха че ставало с някаква програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бях в испания и всеки втори разбива паролата на съседа,

Да. Но мисля че ви отговориха недвусмислено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

бях в испания и всеки втори разбива паролата на съседа, та затова попитах,  питах там те ми казаха че ставало с някаква програма.

Ако в Испания ползват WEP защита - тя се разбива без значение от дължината на ключа за не много повече от 1 час. В България повечето обаче ползват WPA/WPA2 с TKIP/AES, като TKIP е малко по-стар шифър и има една идея повече уязвимости от AES. За 802.11N обаче често се ползва AES, който е неизмеримо по-сложен за дешифриране от WEP и се изискват специфични познания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм в Гърция и някой съседи ползват защита wep и разбих 3 сигнала с 8 цифри код с wifislax за 5,10 минути! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bях в испания и всеки втори разбива паролата на съседа,

Aз съм в Испания,не е точно така,но карай да върви.Трябваше да ти кажат,че системата е различна от Уиндоус.А програмите са си инсталирани в нея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да хаквам сайтове пощи и подобни, искам до споделя с вас един мейл на спамер който продава бази данни с половин милион мейла за 200лв.

[email protected] 

Понеже много обичам подобен род спам му обещах че ще му разпространя мейл адреса из форумите.

И нищо чудно някой ден да се озове в собствената му база данни и собственоръчно да започне да се залива със спам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...