Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пароли малко трудно се хакват, но затова пък хронологията много лесно може да се чете.

и как мога да прочета хорнологията на приятелката ми  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и как мога да прочета хорнологията на приятелката ми  ?

Моля, проверете в кой раздел е темата. И внимавайте защото с някои свои действия можете да нарушите законите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да припомня два случая от миналата година - единият когато разпространиха незаконните записи на Борисов, Найденов и Кокинов и другият, при който разпратиха до медиите сканирани секретни документи по делото "Костинброд". И в двата случая изпращането на тези данни съставляваше престъпление (незаконно подслушване и издаване на държавна тайна). Въпреки това и досега извършителите не са открити - още повече че във втория случай това беше къртица в ДАНС и там търсенето трябва да е било съвсем под дърво и камък. Много ми е любопитно по какъв начин тези са успели да останат анонимни...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да припомня два случая от миналата година - единият когато разпространиха незаконните записи на Борисов, Найденов и Кокинов и другият, при който разпратиха до медиите сканирани секретни документи по делото "Костинброд". И в двата случая изпращането на тези данни съставляваше престъпление (незаконно подслушване и издаване на държавна тайна). Въпреки това и досега извършителите не са открити - още повече че във втория случай това беше къртица в ДАНС и там търсенето трябва да е било съвсем под дърво и камък. Много ми е любопитно по какъв начин тези са успели да останат анонимни...?

Ако се налага да пренасяте такива документи ще намерите начин.И темата ви излиза от областта на простата любознателност и се присъединява към една моя любима тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е любопитно по какъв начин тези са успели да останат анонимни...?

Нема такъв филм ...анонимни са само за фереджетата в родопите,които някак си не успяха да си подкарат цифроватата телевизия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Айде още един, които иска да хаква скайпове,фейсбуци и т.н. :D  Ако не съм му помогнел, щял съм да си имам големи проблеми с него, включително да ми пращта само вируси на компютъра. Както и щял да хакне сайта/форума на калдата   :lol6:  :lol6: 

Публикувано изображение

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бях в испания и всеки втори разбива паролата на съседа,

та затова попитах,  питах там те ми казаха че ставало с някаква програма.

(Да) вярно е,  особенно акo е нa tel*fon*ca/m*vi*tar

На никой не му пука за тебе, дават ти рутера, прават ти договора, плащаш си по 50 60 Euro на месец  и доволни/недоволно си цъкаш (ко-да правиш като си гол и боз) плащаш си като поп, а бедното момче (най често имигрант че) светнато на хиляди схеми, дебне тихо-мълком с въдицата за лесни плачки (като теб).

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся програма за създаване на друга. Искам да създам hack на помагало.бг. Ако някой знае такава програмка моля да ми помогне.  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много. Ще видя как работи и ще постна коментарчето тук.  :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как можем да разбием facebook профил ? Добре ще съм благодарен на всякаква информация. :) А да и моля без обиди хулене псувни и т н. Благодаря на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как можем да разбием facebook профил ? Добре ще съм благодарен на всякаква информация. :) А да и моля без обиди хулене псувни и т н. Благодаря на всички.

С чука пробвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни теми трябва да бъдат изтривани веднага!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни теми трябва да бъдат изтривани веднага!

Защо ? Просто ще я преместят при друга такава и там ще падне майтап. Точно за раздела си.п.п. Имам една идея ама да питам все пак автора. На момичето от снимката на аватара ли е профила ? Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да те хуля, но нали се сещаш, че ако толкоз лесно се разбиват FB профили никой нямаше да използва и да се регистрира в този сайт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На момичето от снимката на аватара ли е профила ?

И аз щях да попитам същото, но се отказах, защото вече май е ясно на кого е. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Да хвърли боб - може и да се получи :giggle1:

Само да попитам автора:

- Сериозно ли очаквате да получите помощ за осъществяване на вашето начинание????

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Да хвърли боб - може и да се получи :giggle1:

Само да попитам автора:

- Сериозно ли очаквате да получите помощ за осъществяване на вашето начинание????

Сериозно те пита колега. Може да ми се обидят, но сегашната младеж гледа филми как хайери просто минават през всякакви пароли и защити и си мислят, че хоп всичко е възможно за 2 мин и всеки може да го направи. А никой не помисля, че ако това е възможно няма да има въобще интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)  :)  Като го видях това пукнах да се смея  :).Това не е някакъв хакерски форум.Все едно да питаш как да превземеш живота на някой момиче  :).Имам предвич че повечето момичета живеят буквално в фейсбук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно те пита колега. Може да ми се обидят, но сегашната младеж гледа филми как хайери просто минават през всякакви пароли и защити и си мислят, че хоп всичко е възможно за 2 мин и всеки може да го направи. А никой не помисля, че ако това е възможно няма да има въобще интернет.

Да ти кажа, колега, че на мен ми хакнаха веднъж профила във фейса. Даже беше посочено и откъде е дошъл пробива - беше от Хонг-Конг. Явно някое китайче се беше упражнявало и беше успяло все пак. Аз сам съм си виновен тогава де, защото паролата ми беше много лесна. Една сутрин ме събуди пък смс от Гугъл, в който ме уведомяваха, че е имало опит за прониквене в джи.майла ми. Опитът този път беше нейде от Щатите. Там паролата ми беше добра, но явно и хакерът е бил по-добър. Добре, че системата на гугълци е достатъчно интелигентна и се е "усъмнила", как така до сега в тази поща е влизано все от БГ. а сега изведнъж се прави опит за влизане от САЩ, и не бяха позволили това влизане. Както и да е...С това искам да кажа, че в интернет бродят всякакви хора и има буквално "магьосници", които могат да разбият почти всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, колега, че на мен ми хакнаха веднъж профила във фейса. Даже беше посочено и откъде е дошъл пробива - беше от Хонг-Конг. Явно някое китайче се беше упражнявало и беше успяло все пак. Аз сам съм си виновен тогава де, защото паролата ми беше много лесна. Една сутрин ме събуди пък смс от Гугъл, в който ме уведомяваха, че е имало опит за прониквене в джи.майла ми. Опитът този път беше нейде от Щатите. Там паролата ми беше добра, но явно и хакерът е бил по-добър. Добре, че системата на гугълци е достатъчно интелигентна и се е "усъмнила", как така до сега в тази поща е влизано все от БГ. а сега изведнъж се прави опит за влизане от САЩ, и не бяха позволили това влизане. Както и да е...С това искам да кажа, че в интернет бродят всякакви хора и има буквално "магьосници", които могат да разбият почти всичко.

Няма как човек да пробие някаква защита без да знае нейно слабо място, бъг или да има информация за самата система. Така от нищото никой не може да те хакне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как човек да пробие някаква защита без да знае нейно слабо място, бъг или да има информация за самата система. Така от нищото никой не може да те хакне. 

ама ти сериозно ли ?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надали хакерът може да прочете отнякъде паролите на готово. До колкото съм запознат с хеширането, дори да ги види, няма да може да ги разчете(освен ако не знае хеш-функцията на сайта). Според мен атаката е била насочена към определена машина. А това от къде е идвала атаката, IP и MAC адрес могат да се променят. Това е много по-лесно от разбиването на защитите на сайт от такова ниво и за това ми звучи по-реално.

Редактирано от g060dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...