Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Колега, не ползвъм дупки, не ползвам нищо просто правя справка и имам информацията. Ще се учудиш колко много информация се намира за даден човек в интернет и то съвсем легално достъпна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, dakata__92 написа:

Колега, не ползвъм дупки, не ползвам нищо просто правя справка и имам информацията. Ще се учудиш колко много информация се намира за даден човек в интернет и то съвсем легално достъпна.

Още ли не си излязол от филма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информацията си е съвсем актуална. Във филми не участвам.

преди 26 минути, Ивайло Костов написа:

Още ли не си излязол от филма?

Рибите, са доста духовити зодии. :P:D

Редактирано от dakata__92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не се сещате, за информация, която можем да намерим за дадено лице в интернет. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да се сещаме - какво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можах да схвана какво точно ти се върти в главата, но няма значение.Ако питаш каква информация можеш да докопаш от нечие егн, ми можеш да разбереш мъж ли е или жена. :) Едва ли има някой който не знае това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, SHANOVr написа:

Не можах да схвана какво точно ти се върти в главата, но няма значение.Ако питаш каква информация можеш да докопаш от нечие егн, ми можеш да разбереш мъж ли е или жена. :) Едва ли има някой който не знае това.

Абе ЕГН как се образува и какво съдържа само в себе си е ясно стига да си чел сайта на ГРАО. Мисълта ми е освен тази информация, трите имена и примерно адрес, какво друго може да се намери за даден човек в интернет? Телефонен номер може ли да се открие, или има ли кола, номер на лична карта и прочие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.08.2016 г. в 0:38, XYconstant написа:

А номер на долни гащи и евентуално дали носят слипове, може ли?

Остроумно, но и леко простоват отговор. Може да се открият снимки, роднини, и други неща за дадено лице в интернет. Интересува ме телефонен номер, номер на лична карта, дали може да се намерят в нечиии регистър на държавна служба публично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, dakata__92 написа:

Остроумно, но и леко простоват отговор. Може да се открият снимки, роднини, и други неща за дадено лице в интернет. Интересува ме телефонен номер, номер на лична карта, дали може да се намерят в нечиии регистър на държавна служба публично.

Специално номера на личната карта няма да е публичен, защото тази информация попада в закона за личната информация.

И както разбирате няма начин да докажете във форума добрите си намерения. Заради това темата се присъединява към една моя любима тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, capnemo написа:

Специално номера на личната карта няма да е публичен, защото тази информация попада в закона за личната информация.

И както разбирате няма начин да докажете във форума добрите си намерения. Заради това темата се присъединява към една моя любима тема

Проблема, е че аз програма не търся, вече съм си я написал собственоръчно, просто искам да разширя кръгозора и. Освен в търсачките, човек може да се намери и по други начини, но ме интересува как примерно да открия по ЕГН информация за дадено лице. Може и по трите имена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, dakata__92 написа:

Проблема, е че аз програма не търся, вече съм си я написал собственоръчно, просто искам да разширя кръгозора и. Освен в търсачките, човек може да се намери и по други начини, но ме интересува как примерно да открия по ЕГН информация за дадено лице. Може и по трите имена.

Вие не осмислихте какво съм написал по-горе. Голямата част от информацията, която търсите не се разпространява свободно. За друг тип достъп търсете на други места!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, capnemo написа:

Вие не осмислихте какво съм написал по-горе. Голямата част от информацията, която търсите не се разпространява свободно. За друг тип достъп търсете на други места!

Напротив, в интернет за България, общо взето свободно се обявява градът/селото в което живеете и областа от него където Ви е адресът. ЕГН-тата и друг тип информация (няма да обяснявам каква) също е свободно достъпна в мрежата за всеки един гражданин. Не е нужно да ми обяснявате каква лична информация е достъпна в нета, а питам има ли някъде интересни справки в дадени сайтове,които персонализират личността?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чекии ли си биеш върху егн-тата и другата информация?

като те хванат в полицията питат как се казваш егн-то ако нямаш лична карта питат и  кой ти е баща и майка и къде живееш  за да ти потвърдят самоличността и те водят до вас  и питат този ваш син ли е ...

всъщност май викаха родителите в управлението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

MOLQ NQKOI да ми сподели регистър на металистите в България. :D
п.п По-специално металистКИ и ако може да се търси по мерки ;)

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Yvan Sergeev написа:

чекии ли си биеш върху егн-тата и другата информация?

като те хванат в полицията питат как се казваш егн-то ако нямаш лична карта питат и  кой ти е баща и майка и къде живееш  за да ти потвърдят самоличността и те водят до вас  и питат този ваш син ли е ...

всъщност май викаха родителите в управлението.

С този си манталитет предполагам си от Софийска област, а там имате опит с викането по управленията. Незнам дали викат вашите в районните, мина ми отдавна времето да се съобразявам с вечереният час като теб. :D:D:D

преди 2 часа, simtech написа:

MOLQ NQKOI да ми сподели регистър на металистите в България. :D
п.п По-специално металистКИ и ако може да се търси по мерки ;)

Неееезнам. В БГ - Мама има много засукани девойки (госпожици) и дами (госпожи), че да се учреждава нов регистър камоли за металистки. Дай на една жена кавала и тя ще почне да ти свири Тракийски мелодии. :P;):D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за разбиване на пароли. Програмата я има в най-известния български тракер и действа чрез настройка на БИОС-а да се бутне. Трябва ми името на програмата спешно (от 3 думи е).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, karadzha написа:

Търся програма за разбиване на пароли. Програмата я има в най-известния български тракер и действа чрез настройка на БИОС-а да се бутне. Трябва ми името на програмата спешно (от 3 думи е).

Темата ви се добавя към една моя любима такава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, capnemo написа:

Темата ви се добавя към една моя любима такава!

OK.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих я - Reset Windows Password:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Отдавна слушалките ме следят по нета, но на последък положението става по-сериозно.

Знаейки, че ме контролират по таблета Самсунг който е на Андроид реших да купя малък нетбук Acer Aspire One и да инсталирам на него Линукс.

Всичко добре, но слушалките ми сменят паролата мисля след влизането ми във Фейсбук или на мейла на Яху и след като го изключа и включа пак компа не ми приема паролата. Ползвам последните версии на Убунту и на Файърфокс.

А, да не забравя, включвам се чрез мобилния ми телефон които е на Андроид, но като по случайност таблета се ъпгрейдна на новата версия Андроид преди около 10 дни, но телефона не иска и да чуе за такъв ъпгрейд.

Някой да може да ми каже какво да направя, че да се зашитя?

Слушалките са най-вероятно от ЦРУ или някаква подобна престъпна организация, та може и да е сложна процедурата ако въобще има такава.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале.Поцинкована кофа а компа на принципа на Йосиф Висарионович-има комп има проблеми.Ако споделиш тук на всеослушание причината да си жертва на преследване-и ний ще фърлим нашите и тогава ще ни хакнат ....

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...