Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

6 без 10 е истината ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, gorelka написа:

Как да хакна на някой gmaila. Само не ми казвайте да натисна на забравена парола защото нямам нужната информация. Искам да вляза в на един мръсник gmaila. Някой знае ли как ще стане.

Не може да хакнеш Gmail просто така. Нали се сещаш, че никой няма да я използва като поща. Просто забрави за подобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да те сякъш са балъци от гугъл и си оставят SQL уязвимости в gmail-а.. То не, че няма и други начини де ама притежателя на акаунта винаги е слабата брънка.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.04.2017 г. в 12:50, Mr.n0b0dy написа:

Да те сякъш са балъци от гугъл и си оставят SQL уязвимости в gmail-а.. То не, че няма и други начини де ама притежателя на акаунта винаги е слабата брънка.

Като си избират пароли от типа на 123456, никакъв пач на SQL-а не мож' ги спаси. Зат'ва моите акаунти само се опитват да ги хакват, но все неуспешно. Последно няк'ъв сибирски рузняк се опитал да ми влезе във фейсбука, ама с парола от 27 символа не му е било лесно и си е останал само с опита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен речниковите атаки са пълна загуба на време, а и кепчата на фейсбук сигурно го е спряла, едва ли е имало много опити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

То щото паролите се пазят в чист текст :biggrin:
И да забодеш БД,после кво те чака до де разбиеш хешовете...мани бегай :)

на 4/7/2017 в 19:52, Емил Костов написа:

Не може да хакнеш Gmail просто така. Нали се сещаш, че никой няма да я използва като поща. Просто забрави за подобно нещо.

Защо си толкова сигурен?
Идея имаш ли колко пъти е пробивана услугата им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Вacко написа:

То щото паролите се пазят в чист текст :biggrin:
И да забодеш БД,после кво те чака до де разбиеш хешовете...мани бегай :)

Защо си толкова сигурен?
Идея имаш ли колко пъти е пробивана услугата им?

Ами аз им ползвам услугата вече 10 години ,проблеми и оплаквания нямам и за 1 минута. Така, че сам си прави заключенията. И не съм казал, че не е невъзможно. Просто при подобно запитване не виждам какъв коментар да напиша.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, rado84 написа:

с парола от 27 символа не му е било лесно

какво толкова криеш у тоя фейсбук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Ами аз им ползвам услугата вече 10 години ,проблеми и оплаквания нямам и за 1 минута. Така, че сам си прави заключенията. И не съм казал, че не е невъзможно. Просто при подобно запитване не виждам какъв коментар да напиша.

Емчо аз заключенията съм си ги направил,затова те и попитах имаш ли идея колко пъти е пробиван Gmail.:)
разгледай общодостъпни материали
ПС:VRP-то им е с много високи парични награди,така че хората предпочитат да им докладват,вместо да правят общодостъпни бъговете намерени специално в пощата на Гугъл...
Лек ден :)

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Вacко написа:

Емчо аз заключенията съм си ги направил,затова те и попитах имаш ли идея колко пъти е пробиван Gmail.:)
разгледай общодостъпни материали
ПС:VRP-то им е с много високи парични награди,така че хората предпочитат да им докладват,вместо да правят общодостъпни бъговете намерени специално в пощата на Гугъл...
Лек ден :)

На мен нищо не ми е пробивано, но щом всичко се хаква така лесно помагайте на постващия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, Емил Костов написа:

На мен нищо не ми е пробивано, но щом всичко се хаква така лесно помагайте на постващия.

Ти си един от милионите потребители...
Постващия с четенето едва ли ще се оправи,какво остава за разбиването (а и всичко общодостъпно е пачнато) :biggrin:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Вacко написа:

Ти си един от милионите потребители...
Постващия с четенето едва ли ще се оправи,какво остава за разбиването (а и всичко общодостъпно е пачнато) :biggrin:

Ами затова казвам, че няма как да се хакне Gmail и всичко приключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Ами затова казвам, че няма как да се хакне Gmail и всичко приключва.

Ааа недей така...нищо се не знае :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Вacко написа:

Ааа недей така...нищо се не знае :)

Нали се сещаш, че ако постващия чете и се интересува от тези неща, няма да зададе такъв въпрос, а ще пита нещо специфично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Нали се сещаш, че ако постващия чете и се интересува от тези неща, няма да зададе такъв въпрос, а ще пита нещо специфично.

То постващия ако ако има идея за какво става въпрос и тема нямаше да пусне тук :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!Искам да ви поломя за помощ ако е възможно -въпросът ми е има ли начин да се разбере паролата на администратора или един акаунт който е ограничен да стане с администраторски права.За съжаление не мога да създам и нов акаунт,а също и да буутна сд,защото има парола на БИОС.Ако ли пък не става с администраторската парола, как да махна паролата на БИОС-а аз знам само начин с ваденето на батерията.Моля ви помогнете ми ако е възможно спешно ми трябва наистина.
Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А случайно да ти помогнем да разбиеш и банковата сметка на администратора, защото също е спешно. Стига вече глупости. мислете малко. Ако толкоз лесно се разбиваха пароли и акаунти нямаше да се използват въобще. Говорете с администратора и се разберете какво да ви инсталира. Ако пък това са правила на фирмата просто ще се съобразявате с тях.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай 100 лв и че ти кажем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, stunning написа:
Здравейте!Искам да ви поломя за помощ ако е възможно -въпросът ми е има ли начин да се разбере паролата на администратора или един акаунт който е ограничен да стане с администраторски права.За съжаление не мога да създам и нов акаунт,а също и да буутна сд,защото има парола на БИОС.Ако ли пък не става с администраторската парола, как да махна паролата на БИОС-а аз знам само начин с ваденето на батерията.Моля ви помогнете ми ако е възможно спешно ми трябва наистина.
Благодаря предварително!

Темата ви се добавя към една подобна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен не ми е ясно защо изобщо съществува тази тема,след като правилата на сайта забраняват най-общо такива съвети,програми и пр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 24 минути, emil644466 написа:

на мен не ми е ясно защо изобщо съществува тази тема,след като правилата на сайта забраняват най-общо такива съвети,програми и пр.

за забавление уе ...ъ-ъ-ъ...тъй де, майтап да става бре "Уили"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак повтарям темата трябва да се казва "конспирация и още нещо"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам sha1 на парола + сол (поне мисля, че е sha1 - 34 символа е), искам да я декриптирам до string дето има същия хеш... трябва ми декриптираща програма (може и под линукс), а не такава, дето ползва речници...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.06.2017 г. в 12:20, the professor написа:

имам sha1 на парола + сол (поне мисля, че е sha1 - 34 символа е), искам да я декриптирам до string дето има същия хеш... трябва ми декриптираща програма (може и под линукс), а не такава, дето ползва речници...

Явно пазиш архивите на ЦРУ:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкам да намеря на един приятел IP по SKYPE и да му спра нета но не мога да намеря програма за това глевам във YOUTUBE не става можели някой да ми помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...