Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Паролата е : **********  Дерзай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази и аз я знам,но сега наистина мога да кажа че няма никакъв договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Просто само три букви малко желание и си готов.  

siw

http://www.gtopala.com/

Редактирано от Myhito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

да верно е и аз като ме вързаха дойдоха от нета свързаха го

и единпат имаше авария и ми казаха тогава паролата по телефона

Погледни заглавието на темата!  "

Как да разбера паролата на нета си

Отговори на човека, защото той не те пита какво са ти казали на теб по телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се присъединява към една друга подобна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом нямаш договор те могът да си правят каквото искат.Не може да нямат телефон и да им се обадиш и да им кажеш проблема.Обаче ако чисто и просто искаш паролата на съседа няма как да стане. И това "нямам договор" вече става ясно.

Редактирано от tux (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом нямаш договор те могът да си правят каквото искат.Не може да нямат телефон и да им се обадиш и да им кажеш проблема.Обаче ако чисто и просто искаш паролата на съседа няма как да стане. И това "нямам договор" вече става ясно.

Темата е приключена,звъннах им,казах че искам да го вържа временно на друг комп и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам - как става това нещо? Доколкото знам - по IP адреса, който е адреса на интернет връзката - нали така?

Ако обаче с мобилно устройство се свържа към публичен Wi-fi (заведение/гара и пр.) или към незащитен частен (примерно съседски) и направя... нещо, за което службите да поискат да ме намерят - как могат да разберат кой съм? Предполагам - като проследят MAC адреса ми след това към кои други мрежи се е свързвал (ако сред тях е домашния ми нет да речем)? Ами ако не бъда толкова глупав и си сменя MAC адреса преди да се свържа към своята мрежа - има ли начин да ме открият?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начини за проследяване много, но едва ли е толкова лесно чрез MAC адреса да те проследят, камо ли през публична мрежа където на ден се свързват десетки хора. Ползването на VPN би била добра защита, но пак казвам не е лесно проследяване по MAC. Вече по-друг начин стоят нещата с проследяване по IP адрес или GPS.

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хехехе.. виждам че си посъбрала инфо за мен.. интересно какво друго би могла да научиш? По IP-то най-малкото можеш да се ориентираш и от кой град съм, нали?  :)

Както и да е, да се върнем на тая хипотеза - отивам на обществен Wi-fi с лаптопа и сменен MAC, правя нещото, отвързвам се от мрежата, сменям нанова MAC-a, изтривам бисквитките и папка %TEMP%, изключвам го и си тръгвам.

Оттам нататък - има ли начин да ме открият и какъв е? 

* не ми се вярва да имам вграден GPS в лаптопа  :D  Но... знае ли човек. Откъде ще му дойде.  :D

Редактирано от Krasimir Trifonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хехехе.. виждам че си посъбрала инфо за мен.. интересно какво друго би могла да научиш? По IP-то най-малкото можеш да се ориентираш и от кой град съм, нали?  :)

Както и да е, да се върнем на тая хипотеза - отивам на обществен Wi-fi с лаптопа и сменен MAC, правя нещото, отвързвам се от мрежата, сменям нанова MAC-a, изтривам бисквитките и папка %TEMP%, изключвам го и си тръгвам.

* не ми се вярва да имам вграден GPS в лаптопа  :D  Но... знае ли човек. Откъде ще му дойде.  :D

Не правете нищо незаконно и ще спите спокойно! Темата ви се присъединява към една голяма и интересна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изписано тук е пълна глупост!Има един уникален номер на всяко устройство,който не се променя.Направиш ли беля,по него ще те открият.Никакви изтривания и сменяване на адреси няма да те спасят,ако телефона е включен в мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам - как става това нещо? Доколкото знам - по IP адреса, който е адреса на интернет връзката - нали така?

Ако обаче с мобилно устройство се свържа към публичен Wi-fi (заведение/гара и пр.) или към незащитен частен (примерно съседски) и направя... нещо, за което службите да поискат да ме намерят - как могат да разберат кой съм? Предполагам - като проследят MAC адреса ми след това към кои други мрежи се е свързвал (ако сред тях е домашния ми нет да речем)? Ами ако не бъда толкова глупав и си сменя MAC адреса преди да се свържа към своята мрежа - има ли начин да ме открият?

Малее, е от такива ще взема да си заключа мрежата :)  Оставил съм я свободна , гледам вечер се събират дечица по пейката - нека да ползват , няма да ми увеличат сметката :D но поне да го ползват разумно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ти разбият вратата, ония с маските, да не се чудиш що :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ти разбият вратата, ония с маските, да не се чудиш що :clown:

Иди доказвай че нямаш сестра :)

А , и вратата не е заключена :D ще спестя за майстори :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тъй кажи е мой.. ще те посетят маскирани  :)  само ми кажи адреса си и кога с жена ти сте на работа да ви дойда на гости  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Преди време бях попаднал на програмка, която изкарваше паролите на всички, които са се логвали във фейсбук от броузера ми. ( Тогава беше Хром, сега използвам Firefox)

Можете ли да ми кажете някоя подобна ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбъркал си форума новобранец :)

Аз имам друга програма.Ако се логнат през тоят баузър,показва паролите на сайпа,фейсбука,пощите,и на  paypal-a,независимо от къде се логват.

Download: http://AzSamMaloumen.com

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбъркал си форума новобранец :)

Аз имам друга програма.Ако се логнат през тоят баузър,показва паролите на сайпа,фейсбука,пощите,и на  paypal-a,независимо от къде се логват.

Download: http://AzSamMaloumen.com

Господи вземи си версиите :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте   Преди време бях попаднал на програмка, която изкарваше паролите на всички, които са се логвали във фейсбук от броузера ми. ( Тогава беше Хром, сега използвам Firefox)   Можете ли да ми кажете някоя подобна ??

"PasswordFox" Програмата показва всички запаметени пароли в браузъра.Може и без програма да видиш какви пароли има запаметени.Натискаш на "Инструменти" >> "Настройки" >> "Сигурност" >> "Показване на паролите".Друг е въпроса, дали някой който ползва чужд компютър, ще натисне на "запамети паролата".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма с която на даден компютър да мога да активирам микрофона от друг компютър и да мога да слушам разговора може и без да записва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма с която на даден компютър да мога да активирам микрофона от друг компютър и да мога да слушам разговора може и без да записва?

Няма да намериш безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При така поставен въпроса темата ви се присъединява към една интересна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене също ми се е случвало да чувам други гласове и тн. но според мен е просто преплитане на линиите. Един път слушах 10 минути едни бабички как си бъбреха :biggrin:

хахахахаха :D

Може ако не се лъжа да изтриеш акаунта си има такава услуга от скайп ;) само че как ще ги убедиш найстина,че е твой :whist:

да ти кажа може да се докаже. като видят старото ИП което е ползвало скайпа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...