Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Обръщате се към администрацията на blogger. Нито един друг начин предприет от Вас по наш съвет няма да е в рамките на закона, което значи че такива съвети няма да бъдат давани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обръщате се към администрацията на blogger. Нито един друг начин предприет от Вас по наш съвет няма да е в рамките на закона, което значи че такива съвети няма да бъдат давани.

Темата ви се присъединява към една друга, защото няма как да докажете чистите си намерения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бихте ли ме упътили към администрацията на blogger, откъде мога да им пиша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бихте ли ме упътили към администрацията на blogger, откъде мога да им пиша?

А, не бях забелязал че Гугъл са ги сложили под крилото си. Ето вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, не бях забелязал че Гугъл са ги сложили под крилото си. Ето вариант.

да, но и на другите членове на са им отнети права, значи няма начин, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)  Някой може ли да ми помогне да вляза в заключен комп ,понеже в фирмата в която работя на компа има парола и само го гледам :D  Значи не искам да махна паролата а да я заобиколя. Преди съм го правил ,но не си спомням как беше точно .Влизах някак си в Command pront ,После команда CMD ,net user  и до тук помня .Някой ако знае какви бяха командите да помогне ако може : 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно се касае за работна група/домейн. Попитайте администратора за потребител и парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)  Някой може ли да ми помогне да вляза в заключен комп ,понеже в фирмата в която работя на компа има парола и само го гледам :D  Значи не искам да махна паролата а да я заобиколя. Преди съм го правил ,но не си спомням как беше точно .Влизах някак си в Command pront ,После команда CMD ,net user  и до тук помня .Някой ако знае какви бяха командите да помогне ако може :

Вижте темата, към която е прибавена вашата и забележете и раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Търся програма за намиране на парола на архив по зададени от мен знаци, защото си заключих един архив и не поня точно как беше паролата, но знам кои символи съм използвал за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Архив" е доста широко понятие...

Направих си 7з архив и го криптирах с парола, за да мога да го кача на клоуд стораге, че да си преинсталирам уиндолса, че ми се скапа геймарския комп и ползвам старата щайга, но забравих точно паролата която сложих на архива, но помня знаците, който съм използвал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си 7з архив и го криптирах с парола, за да мога да го кача на клоуд стораге, че да си преинсталирам уиндолса, че ми се скапа геймарския комп и ползвам старата щайга, но забравих точно паролата която сложих на архива, но помня знаците, който съм използвал

Нали разбирате че по никакъв начин не можете да докажете горното твърдение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали разбирате че по никакъв начин не можете да докажете горното твърдение

Значи можеш да ми кажеш откъде мога да изтегля два архива с едно и също име единия, от които е със почти същата парола като втория и разбита на части от по 4.4 гб и е точно 40 гб и съм се старал да го кача на мега.со.нз, а не съм го изтеглил отново от където и да си мислиш че съм го изтеглил. Да не го ворим, че знам точно кои символи се използват и че паролата е точно 20 знака с последните 13 с цифри, които им знам точната последователност дори. :no-no:  :no-no:  :huh:

Редактирано от anedkow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи можеш да ми кажеш откъде мога да изтегля два архива с едно и също име единия, от които е със почти същата парола като втория и разбита на части от по 4.4 гб и е точно 40 гб и съм се старал да го кача на мега.со.нз, а не съм го изтеглил отново от където и да си мислиш че съм го изтеглил. Да не го ворим, че знам точно кои символи се използват и че паролата е точно 20 знака с последните 13 с цифри, които им знам точната последователност дори. :no-no:  :no-no:  :huh:

лошо Седларов.... лошо... Първи линк от чичко гугъл, при търсене за "bruteforce on 7zip archive" (без кавичките)

http://encode.ru/threads/1201-m7zRepacker

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лошо Седларов.... лошо... Първи линк от чичко гугъл, при търсене за "bruteforce on 7zip archive" (без кавичките)

http://encode.ru/threads/1201-m7zRepacker

Не ми трябва чиста "bruteforce", както вече казах знам кои символи позвам за паролата на архива, но не знам в каква последователност съм я написал или просто дали не съм изпуснал някой символ от първите седем символа или от някоя от цифрите, а ми трябва програма, на която мога да и задам точно символите, които аз ползвам, че не знам колко години ще ми трябват, за да я "bruteforce"-на с 20 символи, от които имаме големи и малки букви, цифри в точно определена конфигурация и знаци :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваме ти, че както говориш за твой ZIP, то така може и да нямаш чисти помисли и да искаш да видиш нечий чужд архив. Предвид, че няма как да ни докажеш добронамереност, то няма да ти помогнем. Виж темата, към която беше добавена твоята, както и раздела, виж и предните мнения и коментари и ще ти се изясни. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва чиста "bruteforce", както вече казах знам кои символи позвам за паролата на архива, но не знам в каква последователност съм я написал или просто дали не съм изпуснал някой символ от първите седем символа или от някоя от цифрите, а ми трябва програма, на която мога да и задам точно символите, които аз ползвам, че не знам колко години ще ми трябват, за да я "bruteforce"-на с 20 символи, от които имаме големи и малки букви, цифри в точно определена конфигурация и знаци :eek:

епа разтърси се малко... програми бол има за тая цел. тая която съм посочил може и да няма такава функционалност, ама все ще има някоя дето да отговори на очакванията ти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер! Искам да попитам мога ли да декриптирам файла (съдържанието му) от Google Chrome "Login Data".

Защото когато го сложа в папката на Chrome и го заместя влизам в логините а не виждам паролите НИКЪДЕ (с програми и от настройките на самия браузър),Търсих из нета но съм малко зле с Английския език :D

Ще се радвам да ми помогнете и да споделите своят опит.

Лека Вечер! :)

Редактирано от VoLMaX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер! Искам да попитам мога ли да декриптирам файла (съдържанието му) от Google Chrome "Login Data". Защото когато го сложа в папката на Chrome и го заместя влизам в логините а не виждам паролите НИКЪДЕ (с програми и от настройките на самия браузър),Търсих из нета но съм малко зле с Английския език :D Ще се радвам да ми помогнете и да споделите своят опит. Лека Вечер! :)

Темата се добавя към вече съществуваща такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся програма за разбиране на пароли на WIFI с двойна защита. WPA/WPA2 PSK, не ми давайте предложения за BackTrack. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Търся програма за разбиране на пароли на WIFI с двойна защита. WPA/WPA2 PSK, не ми давайте предложения за BackTrack. Благодаря!

Най добре е да прочетеш правилата на форума а не да търсиш под вола теле! Със сигурност темата ще бъде затворена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добре е да прочетеш правилата на форума а не да търсиш под вола теле! Със сигурност темата ще бъде затворена!

Вече не ги затварят, само ще я преместят в една друга !

Ще отиде в тази важна тема

http://www.kaldata.com/forums/topic/131753-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%BA/

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях я темата, но сякаш нищо не намерих там и заради това реших да пусна собствена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...