Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте !

Искам да  да ви попитам как мога да свържа 1 лаптоп към wi-fi  като съм свързан от друг .Не знам как да искарам паролата от този който е на ХП за да мога да я вкарам към другия и да работят и 2 та свързани .Просто от къде да изведа  паролата от този лаптоп който е на ХП

Аааа паролата е лесна бре.

Обикновено е 4 или 6 звездички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички компютърджии. На скоро забравих паролата на единия от емайлите си в абв, някой знае ли начин по който мога да хакна емайла си че забравих всичките си данни, моля ви много е спешно. НЕ ИСКАМ ДА ХАКВАМ ВАШИТЕ ПОЩИ, НЯМАМ ЗЛОНАМЕРЕНИ ПЛАНОВЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За толкова ли елементарни ни мислиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паролата си забравил,всички данни,какво означава и името ли!Всяка поща си има функция „забравена парола„ ,но не и забравено име!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички компютърджии. На скоро забравих паролата на единия от емайлите си в абв, някой знае ли начин по който мога да хакна емайла си че забравих всичките си данни, моля ви много е спешно. НЕ ИСКАМ ДА ХАКВАМ ВАШИТЕ ПОЩИ, НЯМАМ ЗЛОНАМЕРЕНИ ПЛАНОВЕ.

На сайта има процедура за въстановяване. И никак не можете да докажете добрите си намерения. Темата ви се присъединява към една друга подобна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме има ли начин да подслушвам разговорите между двама skype абоната? Имам паролата на единия и мога да чета хронологията му, но не чувам когато говори по микрофона. Ако може да пропуснем подигравателните "ако теб те подслушваха" и др.  Имам си лични причини, които не са свързани с бивши и настоящи. Ако някой желае да ми помогне, Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме има ли начин да подслушвам разговорите между двама skype абоната? Имам паролата на единия и мога да чета хронологията му, но не чувам когато говори по микрофона. Ако може да пропуснем подигравателните "ако теб те подслушваха" и др.  Имам си лични причини, които не са свързани с бивши и настоящи. Ако някой желае да ми помогне, Благодаря!

Съжалявам, но въпроса ви попада в зоната на действие на точка 2.10 от правилата. И темата ви се присъединява към една много интересна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но въпроса ви попада в зоната на действие на точка 2.10 от правилата. И темата ви се присъединява към една много интересна тема

Извинявам се, разбирам ви. Само, ако може да ми отговорите, има или няма начин, без подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, разбирам ви. Само, ако може да ми отговорите, има или няма начин, без подробности.

Има, но не и по начина по който си мислите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, но не и по начина по който си мислите

Нямах конкретен начин, но вашия явно е за доста напреднали и дори няма да ви трябва парола :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За господата хакери. Ето от тук може да започнете с основите на мрежите и как работят тези неща: http://en.wikipedia.org/wiki/OSI_model . Ако толкова пък наистина искате да разберете как се взимат пароли от wifi, skype, как да може да чуете разговор и така нататък. В интернет има доста лекции на CISCO. Ако пък не може да намерите пишете и аз ще ви дам. Ето така се хакват нещата. Иначе в интернет има доста тулчета стига да знаете как се работи с тях и да ги използвате и можете да хакнете и свалите или каквото и да е. Давайте господа хакери вие сте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За господата хакери. Ето от тук може да започнете с основите на мрежите и как работят тези неща: http://en.wikipedia.org/wiki/OSI_model . Ако толкова пък наистина искате да разберете как се взимат пароли от wifi, skype, как да може да чуете разговор и така нататък. В интернет има доста лекции на CISCO. Ако пък не може да намерите пишете и аз ще ви дам. Ето така се хакват нещата. Иначе в интернет има доста тулчета стига да знаете как се работи с тях и да ги използвате и можете да хакнете и свалите или каквото и да е. Давайте господа хакери вие сте :)

Tи пък,който не си разбрал,въобще,какво се коментира,защо набутваш тази линк с wikipedia ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз акцентирах първо върху заглавието на темата и второ върху последният пост. Мисля, че с този линк отговарям на поне 90% от питащите или преместени въпроси/теми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз акцентирах първо върху заглавието на темата и второ върху последният пост. Мисля, че с този линк отговарям на поне 90% от питащите или преместени въпроси/теми. 

Голямо акцентиране,няма що!Заглавие на 4-годишна тема и последен пост,който си е бил чист спам,извън темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за наблюдение на земята от спътник, но не сателитни снимки или трафик камери.

Колкото и често да се ъпдеитва базата снимки,няма да е като да гледаш на живо как се разкарват хората в еди коя си страна :)

Редактирано от tyrboman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за наблюдение на земята от спътник, но не сателитни снимки или трафик камери.

Колкото и често да се ъпдеитва базата снимки,няма да е като да гледаш на живо как се разкарват хората в еди коя си страна :)

Колко милиона сте готов да дадете на месец?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко милиона сте готов да дадете на месец?

Ако е толкова евтино, може да почнем бизнес... Гугъл мапс ряпа да ядат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не намерих друг подобен форум за подслушватели, реших да ви попитам тук дали разбирате от тези флашки с подслушватели http://www.donsoft-bg.com/category.php?id_category=108 и дали си струва да си купя такава.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не намерих друг подобен форум за подслушватели, реших да ви попитам тук дали разбирате от тези флашки с подслушватели http://www.donsoft-bg.com/category.php?id_category=108 и дали си струва да си купя такава.

Благодаря предварително

Ааа, има място за темата ;) и то е тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич , става със чаша :) не ти трябва техника :no-no:

А с няколко чаши , и гласове от други планети може да чуеш. Препоръчвам, вместо да следиш комшийката.... И без това стените са тип "доломе", ....пенсионерски работи..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравена  скайп  парола .Не  се знае  и  имейл  адрес . Необходимодт от  разбиване на парола  . На въпросния  скайп адрес има 21  много важни скайп  адреси  .   Как да се препишат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравена  скайп  парола .Не  се знае  и  имейл  адрес . Необходимодт от  разбиване на парола  . На въпросния  скайп адрес има 21  много важни скайп  адреси  .   Как да се препишат

Изчетете темата към която е добавена вашата и най-вече, раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли възможнос Mozila Firefox да запомня паролите автоматично, без да пита ? Ако няма такава възможност има ли такава пограма с която да се запомнят пароли написани в браузъра. Разбрах че ставало с Keylogger, но пробвах много версии и нищо не става... Моля ви помогнете. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...