Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

с насочена антена може би относно паролата и там може би

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПС:Извинявам се ,ако вече има такава тема,но просто не открих и затова пуснах една тема!

Не си открил друга тема защото няма. Тук няма да намериш никой който да ти каже как да откраднеш и с какво интернет или да разбиеш парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си открил друга тема защото няма. Тук няма да намериш никой който да ти каже как да откраднеш и с какво интернет или да разбиеш парола.

Не бързай да отчайваш човека може някой който има подобно нещо да сподели нещо все пак . За съжаление аз с нищо не мога да помогна в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А също за диска който разкодира паролите(тука двойно по-филмарско).Това възможно ли е?

Че той от много отдавна си го има. Само че изглежда доста съм пропуснал. Помня Backtack 3. А гледам че вече има 5/6/7.

Каквато и да е версията, не мисля че са я докарали до там само да си натискаш Next,Next,Nexst, и накрая да получиш готова парола.

Има много команди които трябва да поставяш. За целта ще ти трябва, ама много четене.

Не вярвам, каквито и да са инструкциите, без малко познание да можеш да се справиш. И все пак успех, ако решиш да минеш на този вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитана не е видял тая тема за да я прати при другата :) а автора като мисли да хваща от бензиностанция нет - мисля че не е с парола :( Само ми не е ясно ако бензиностанцията е примирно на километър , как така ще хване нещо което го няма , като тоя рутер покрива максимум 50 метра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И темата заминава на подходящото място :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А също за диска който разкодира паролите(тука двойно по-филмарско).Това възможно ли е?

Нали се сещаш, че в една такава връзка има 2 страни: изпраща и приемаща. ОК, ти ще ловиш Wi-Fi на 3000 метра, но когато рутера не може да прати на повече от 300 метра? 10 пъти по-малко... Как изпратената от теб заявка да отвити abv.bg ще се върне при теб с отворен този сайт в браузъра ти?

Законодателството на България ограничава мощността на антените и рано или късно ще те хванат, защото ще нарушаваш/заглушаваш други сигнали.

Разбиването на пароли и тн е наказуемо според българското законодателство... Не случайно темата ти е преместена към тази тема!

Поздрави и лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че в една такава връзка има 2 страни: изпраща и приемаща. ОК, ти ще ловиш Wi-Fi на 3000 метра, но когато рутера не може да прати на повече от 300 метра? 10 пъти по-малко... Как изпратената от теб заявка да отвити abv.bg ще се върне при теб с отворен този сайт в браузъра ти?

Законодателството на България ограничава мощността на антените и рано или късно ще те хванат, защото ще нарушаваш/заглушаваш други сигнали.

Разбиването на пароли и тн е наказуемо според българското законодателство... Не случайно темата ти е преместена към тази тема!

Поздрави и лека вечер!

Разбран съм погрешно .

Далеч съм от мисълта да крада интернет с този диск.Питах просто информативно.

Исках да разбера просто дали е възможно да хвана интернета от някоя бензиностанция наблизо когато не съм вкъщи.Иначе то ния в нас си плащаме интернета като белите хора,ама проблема е навън!Но сега вече ми е ясно за какво иди реч и съм доволен ,че не се прецаках с покупка на тази рекламана измама!

ПС:Благодаря на quickJO ,че все пак ми обясни ,че няма как да се хване интернет от километри.

Поздрави и лек ден!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли по какъв начин мога да науча парола на друг човек? Например като си пишем по скайп и т.н.??? Просто искам да знам най-лесния начин за научуване на парола, в сайтове, които се логва човека... Най-лесния и най-простия. И най-важното е - човека да не се сети, че го правя? ДОПЪЛВАМ, че е просто, за да видя едни интересни работи. Недейте се сеща за кредитни карти и такива глупости. Нещо безобидно, но много нужно в момента... Да му пратя някакъв файл с некви снимки или видео например и той да не разбере?

Редактирано от nbs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледайте темата към която добавям вашата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми отговорът е простичък Иди И на гости и ......се покажи реалити! Това разбива пароли! :footinthemouth:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми отговорът е простичък

Иди И на гости и ......се покажи реалити! Това разбива пароли! :footinthemouth:

Ще взема и аз да ти дойда на гости :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ееее, откога чакааааам, само лАААААажеш :shy11::tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ееее, откога чакааааам, само лАААААажеш :shy11::tongue2:

А тоя месец сме на тиймбилдинг точно покрай вас :P Ще прескоча аз :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охоо, елъ ми елъ :lipstick: , ще съм послушна , обещавам! :dancing18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕИТЕ .. На всички участници в този форум искам да създам една тема в която главният елемент/и са GPS софтуер/и интересували ви дали може да се проследи GSM апарат .Даречем че това е телефона на женави ? Която е на пазар с маика си или копува чифт нови обувки с причтелки или играе тенис с твоета сестра .Незначителни на пръв поглед но доста интересни теми . Зная че има софтуери и то свободни за теглене има много и онлаин ако някои има има в предвид интересен софтуер нещо истинско и интригуващо нека сподели :wink12::D :D :D :D

Редактирано от gaucho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам колко е интригуващо да следиш някой. Постави се на неговото място ти, за да видим дали ще ти е добре. И още нещо. Моля те оправи си правописа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да зная за правописа си но ас живея в италиа от 24 години а сега сам на 33 почти с никои не разговаря на родниа си език и ми е трудно да общувам на него мерси все пак а що е до темата е просто интереси ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

да зная за правописа си но ас живея в италиа от 24 години а сега сам на 33 почти с никои не разговаря на родниа си език и ми е трудно да общувам на него

мерси все пак а що е до темата е просто интереси

;)

Явно ти е млада и хубава женичката а пък Берлускони се слави със своята похотливост към чуждото и затова си решил да попиташ. Не е лошо. Хващай я за полата и след нея. Не ти трябва ни GSM ни софтуер! Това е написано в шеговит тон, но не забравяй, че е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕИТЕ .. На всички участници в този форум искам да създам една тема в която главният елемент/и са GPS софтуер/и интересували ви дали може да се проследи GSM апарат .Даречем че това е телефона на женави ? Която е на пазар с маика си или копува чифт нови обувки с причтелки или играе тенис с твоета сестра .Незначителни на пръв поглед но доста интересни теми . Зная че има софтуери и то свободни за теглене има много и онлаин ако някои има има в предвид интересен софтуер нещо истинско и интригуващо нека сподели :wink12::D :D :D :D

Аз си следя телефона на жената!...Софтуер никакъв не е нужен!Изискването е телефона да има GPS,някоя по нова версия на Android,да има интернет в него,да има акаунт в Гугъл,да знаеш неговия IMEI. После трябва да си направиш на компютъра регистрация в някой работещ GPS трекер и да импортираш в него телефона,който искаш да си следиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решавайте човешки проблеми с човешки средства!! Темата се добавя към една друга!

Аз си следя телефона на жената!...Софтуер никакъв не е нужен!Изискването е телефона да има GPS,някоя по нова версия на Android,да има интернет в него,да има акаунт в Гугъл,да знаеш неговия IMEI. После трябва да си направиш на компютъра регистрация в някой работещ GPS трекер и да импортираш в него телефона,който искаш да си следиш.

Някой ден ще ти излезе през носа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той явно си мисли че така гарантирано я следи със сигурност :D :D .. ех невежи невежи ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мислчя че съвсем не е ло6о да следи жена си 6то ти неиска6 ли или само много лае6 всички знаем че би го правил дори и таино далбоко в себе си ти си както всички останали това което казва6 е лъжа разбери тъка сме устроени просто а и да следи6 нечии телефон не е ло6о Особено ако това е GSM/a на член от семеиството ти. Ас и женами следим дъщеричката ни коиато е на 13 и се чуствам не сигурен ,но много повече от това ако да речем не го правим, и когато я питам с кои и каде е била да ме лъже

Редактирано от gaucho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мислчя че съвсем не е ло6о да следи жена си 6то ти неиска6 ли или само много лае6 всички знаем че би го правил дори и таино далбоко в себе си ти си както всички останали това което казва6 е лъжа разбери тъка сме устроени просто но и да следи6 нечии телефон .За6то ? Особено ако това е GSM/a на член от семеиството ти никак не е ло6о.Ас и женами следим дъщеричката ни коиато е на 13 и се чуствам не сигурен ,но много повече от това ако да речем не го правим, и когато я питам с кои и каде е била да ме лъже

Не, никога не съм чувствал подобна необходимост. Аз дадох на децата си достатъчната свобода за да не се налага да ме лъжат

Свободата, Санчо, е най-великия дар, даден на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, препоръчайте ми програма за хакване/кракване на WI-FI мрежи. С Windows 7, 32 бита, вградена карта за безжичен интернет и искам да разбия WPA2, WEP, WPA. Препоръчайте ми програма/и, сигурни, може и да се отнася само за 1 защита, важното е да работи, за да не си губя времето напразно.

БЛАГОДАРЯ! :angel19:

Моля, някой главен да премести темата в правилният раздел.

Редактирано от ELEK7RO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...