Премини към съдържанието
Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Даринда Джоунс Първият гроб отдясно

Чарли вижда мъртъвци. Точно така, тя вижда мъртъвци. Работата ѝ е да ги убеди „да влязат в светлината". Но когато тези мъртъвци са починали при далеч не идеални обстоятелства (иначе казано, били са убити), понякога искат от Чарли да потърси сметка на лошите. Нещата се усложняват от изпълнените с гореща страст сънища на Чарли за някой, който я е следвал цял живот. Оказва се, че той май не е мъртвец. Нищо чудно да се окаже нещо съвсем различно...

Публикувано изображение

Издателство Ибис започват да издават няколко интересни поредици.Тази специално е доста интересна и забавна.

Ето и откъс от книжката:

Първият гроб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даринда Джоунс Първият гроб отдясно

Чарли вижда мъртъвци. Точно така, тя вижда мъртъвци. Работата ѝ е да ги убеди „да влязат в светлината". Но когато тези мъртъвци са починали при далеч не идеални обстоятелства (иначе казано, били са убити), понякога искат от Чарли да потърси сметка на лошите. Нещата се усложняват от изпълнените с гореща страст сънища на Чарли за някой, който я е следвал цял живот. Оказва се, че той май не е мъртвец. Нищо чудно да се окаже нещо съвсем различно...

Публикувано изображение

Издателство Ибис започват да издават няколко интересни поредици.Тази специално е доста интересна и забавна.

Ето и откъс от книжката:

Първият гроб...

Преди ден прочетох книгата, страхотна е! Лека, забавна, изпълнена с много хумор, главната е шемет отвсякъде :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди ден прочетох книгата, страхотна е! Лека, забавна, изпълнена с много хумор, главната е шемет отвсякъде :blink:

Попрегледах я на английски и много ми хареса,та сега ще я дебна по книжарниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди ден прочетох книгата, страхотна е! Лека, забавна, изпълнена с много хумор, главната е шемет отвсякъде :)

Аз чакам финансиране,демек заплатка и веднага ще се заимам с книжката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не се чудете.Днес си я купих и я глътнах за отрицателно време.Много е забавна и свежа.

Чарли е страхотна героиня,а Рейес(главния) вече е в списъка с топ 10 любими герои.

Ибис са ударили в десетката с тая книга.

Доколкото зная са планувани общо 3 книги,но по описанието на 3-та ми се струва,че ще има повече.

От една страна добре-книгата е много добра,но от друга колко ще трябва да чакаме да се съберат двамката главни.

Май предпочитам да са най-много 4,освен ако авторката не намери начин да ги събере и да продължи да пише за тях.

Хм,на страницата на Ибис пише,че е трилогия....:)

Втората книга ще се появи в е вариант на 16 август.Но с меки корици чак декември.Аз ли не загрявам нещо,но ми е странна такава разлика,а за бг пазара ще се чака още.

Разбрах,че Даринда Джоунс е написала кратичка история между първа и втора книга,която има вероятност Ибис да публикуват на сайта си(преведена,при разрешение от авторката).

Ето линк за нея на английски:

For I have sinned

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно ново творение на Джоана Линдзи.Корицата е страхотна.

Публикувано изображение

Assassin Leonard Kastner agrees to commit an abhorrent crime for an astronomical sum - kill the infant heir to the European kingdom of Lubinia. Just as he is about to carry out the heinous deed, the baby awakens.and smiles at him. Losing his heart to tiny Alana Stindal, Leonard sweeps her out of their homeland to safety in England where he conceals her true identity from her and gives her an education fit for a queen. Eighteen years later, when the king of Lubinia faces a revolt because he has not produced another legitimate heir, Leonard knows he must take Alana home to prevent a civil war. But at the Lubinian palace no one believes Alana is the missing princess. Christoph Becker, the captain of the palace guards, arrests Alana because he suspects she is a pretender or a seductive assassin. When the king recognizes Alana as his long-lost daughter he proudly betroths her to the one man he believes is capable of protecting her and eliminating the shadowy figures who are determined to destroy his dynasty - Christoph Becker.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Заглавие Страст Автор Бегшоу, Луиз Анотация Мелиса Елмет, дъщеря на гениален професор по физика в Оксфорд, и израсналият в сиропиталище Уил Хайд се влюбват лудо като тийнейджъри. Двамата се женят тайно, но след намесата на семейството й бракът е анулиран. Мелиса е отчаяна и се затваря в себе си. Години по-късно, прехвърлила тридесетте и все още неомъжена, тя се е превърнала в скучен университетски преподавател. Скоро след раздялата Уил постъпва в школа за офицери и веднага се откроява сред останалите кадети. Две години по-късно привлича вниманието на МИ-6, където бързо се издига в йерархията благодарение на невероятните си анализаторски способности. Той притежава и отличен бизнес нюх, който не след дълго го превръща в милионер и желана партия за брак сред местния хайлайф. След преживяното Уил и Мелиса не вярват, че някога ще се срещнат отново. Тогава започва серия загадъчни убийства. Единствено Уил прави връзката между четирите убийства на известни личности и покойния баща на Мелиса. Професор Елмет загива при мистериозен инцидент с моторница край Венеция, докато работи по поверителен проект. Уил се страхува, че следващата мишена ще бъде Мелиса... ако не успее пръв да стигне до нея. Преследвани от хладнокръвен наемен убиец, двамата са принудени да бягат от Ню Йорк през Лондон до Ротердам и Рим. Но дали ще се преборят с неудържимия прилив на желание и изгарящата страст, която таят в себе си от години? Заглавие Изневяра Автор Плейн, Белва Анотация Лора е пълно копие на съвършената си баба – отлична домакиня, грижовна майка и любяща съпруга. Мъдра и уравновесена, тя е емоционална опора за близките си. Никой обаче не подозира, че зад фасадата на идеалното й семейство се крият неразрешими проблеми. Съвсем млада, Лора се омъжва за неподходящия човек - амбициозния археолог Роби, който въпреки смелите си планове за бъдещето, така и не се издига в научните среди. След раждането на дъщеричката им Лора открива компания за кетъринг в родния си град - Ню Йорк. Скоро бизнесът й процъфтява, но успехът събужда завист у съпруга й. Независимо от очевидното му неодобрение, тя работи упорито и получава предложение да напише книга. По време на снимките за изданието Лора среща привлекателния фотограф Ник и двамата се влюбват. Лора съзнава колко ще разочарова праволинейната си майка - Айрис, ако си позволи да се поддаде на изкушението. Тя е твърдо решена да съхрани брака си, макар вече да не изпитва чувства към Роби. Разкриването на дълбоко пазена семейна тайна за съвършената й баба обаче помага на Лора и Айрис да се отърсят от предразсъдъците си, да се научат да живеят за мига и да се борят за правото си да бъдат щастливи.

Редактирано от BellaBass (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие: "Завладяно сърце"

Автор: Катрин Сътклиф

Издателство: Ирис

Цена:8.00лв

Вече на пазара

Публикувано изображение

Шушука се, че лорд Никълъс Уиндъм е убил съпругата си, че е безнадеждно луд, че изпада в неконтролируеми пристъпи на гняв. Уединен в голямото си имение, той се е отделил от света, рисува и се опитва да си спомни миналото. Една злополука му е отнела паметта и сред загубените спомени е и лицето на жената, която е обичал...

Две години Ариел Ръшдън е била затворена от жестокия си настойник в санаториума "Кралските дъбове", изоставена и от любовника си Никълъс Уиндъм. След като успява да се измъкне, тя замисля отмъщение срещу лорда, който е отнел невинността й и я е осъдил да живее в кошмар.

Но от момента, когато отново среща Ник, Ариел вижда мъката в очите му. Тя е научила тайната на тази къща. Узнава истината за смъртта на съпругата му. И ще го накара да си спомни всичко - дивата им страст, свещените им клетви... детето им...

Много ми наподобява книгата, която е продължение на "Вярност", макар да не е същата. Главните в края на "Вярност" се разделят, в следващата книга той я търси много време, а тя беше в лудница, където бе родила детето им, но тук той я откри и тя беше тази с изгубената памет. Ама като цяло двете много приличат една на друга :wors:

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие: Майки и дъщери

Автор: Делински, Барбара

Обем: 344 стр.

Корична цена: 11.95 лв.

Вече на пазара.

Публикувано изображение

Анотация

Сюзън Тейт е шокирана, когато седемнайсетгодишната й дъщеря – Лили, й съобщава, че е бременна. Сюзън е директор на местната гимназия и представлява олицетворение на отговорността. Добро и възпитано момиче и отлична ученичка, Лили е най-хубавото нещо, което й се е случвало в тридесет и пет годишния й живот.

Сюзън е изумена, когато разбира, че бременността не е случайна, а Лили и двете й най-добри приятелки –Мери Кейт и Джесика - са се наговорили да имат деца едновременно. Пактовото поведение на трите скромни момичета скандализира малкото градче Заганак и поставя под въпрос компетентността на Сюзън. Ще успее ли да превърне проблема в урок за учениците? Самата тя е родила Лили съвсем млада и е успяла да завърши колеж и да се устрои без ничия помощ.

Макар винаги да е искала по-добър живот за дъщеря си, Сюзън я подкрепя напълно и се опитва да си отговори на въпроса: „Какво означава да си добра майка?”.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие: "Завладяно сърце"

Автор: Катрин Сътклиф

Издателство: Ирис

Цена:8.00лв

Вече на пазара

Публикувано изображение

Шушука се, че лорд Никълъс Уиндъм е убил съпругата си, че е безнадеждно луд, че изпада в неконтролируеми пристъпи на гняв. Уединен в голямото си имение, той се е отделил от света, рисува и се опитва да си спомни миналото. Една злополука му е отнела паметта и сред загубените спомени е и лицето на жената, която е обичал...

Две години Ариел Ръшдън е била затворена от жестокия си настойник в санаториума "Кралските дъбове", изоставена и от любовника си Никълъс Уиндъм. След като успява да се измъкне, тя замисля отмъщение срещу лорда, който е отнел невинността й и я е осъдил да живее в кошмар.

Но от момента, когато отново среща Ник, Ариел вижда мъката в очите му. Тя е научила тайната на тази къща. Узнава истината за смъртта на съпругата му. И ще го накара да си спомни всичко - дивата им страст, свещените им клетви... детето им...

Много ми наподобява книгата, която е продължение на "Вярност", макар да не е същата. Главните в края на "Вярност" се разделят, в следващата книга той я търси много време, а тя беше в лудница, където бе родила детето им, но тук той я откри и тя беше тази с изгубената памет. Ама като цяло двете много приличат една на друга :blink:

Ужасно направена корица! Ще каже човек, че жената е лепната върху фона. Ужас!! А иначе книгата изглежда интересна, но направо ми се отщява да си я закупя заради визията....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно направена корица! Ще каже човек, че жената е лепната върху фона. Ужас!! А иначе книгата изглежда интересна, но направо ми се отщява да си я закупя заради визията....

Не ще каже човек, то си е така. Личи й че мадамата е изрязана от другаде и е лепната на туй зеленото :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Elizabeth Boyle

Coming June 2012

Along Came A Duke

The Duke of Preston is about to take a Bride . . . or so he thinks.

The Duke of Preston has ruined more young ladies than Society can tolerate and turns their collective back to him and his family. In order to retake their place in Society, his aunt insists he take a bride to regain their respectability.

What Preston never imagines is that he will fall in love with the most unlikely of ladies--Miss Tabitha Timmons, a vicar's daughter who is cursed in love and vowed never to marry. Now it is up to the notorious duke to change her mind and teach her lesson in love--before the infamous Kempton curse catches up with them.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Elizabeth Boyle

Coming June 2012

Along Came A Duke

Само дразниш такива като мен, дет вика колежкта "моночетящи" :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале, надявам се, че няма само да дразня народа, а някой ден ще имаме ако не всички, то поне повечето любими авторки на роден език :yanim:

Още и една предстояща книжка, този път на Лайза Клейпас - Rainshadow road, номер 2 в поредицата Friday Harbor. Ето линк към откъс от романа:

http://www.lisakleypas.com/bookRainshadowRoad.asp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета ето я корицата за новата книга на "Плеяда", на Джуд Деверо, за която знаем отдавна, но все още няма дата за издаването й. Придържат се към оригинала.

Публикувано изображение

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте през юли: "Освободена любов", книга пета от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ на Дж. Р. Уорд.

Това беше във фейса на Ибис, ох нямам търпение :blink::P:clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През юли:

Публикувано изображение

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За "Триумфа на сукубата" - страхотна е, просто ми останаха очите - супер замисъл и изпълнение, а за "Освободена любов" - първоначалната ми радост от факта че книгата излиза до 30 дни ме заблуди, че и корицата ми харесва, но колкото повече я гледам толкова повече се разочаровам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малеее... "Освободена любов"! Направо ще направя циганско колело. Тази книга я чакам с такова нетърпение. Още от сега и заделям парите. :whist::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте през юли: "Освободена любов", книга пета от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ на Дж. Р. Уорд.

Това беше във фейса на Ибис, ох нямам търпение :):eek::clap: :clap:

Невероятна е! OMG... аз съм влюбена :love: :love: :love:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелееееееееее, нямам търпение за книгите! Край, край, край!!! Откачам тотално!! Ох, ох... Ви... моят... спиращ дъха ми... брат... Ах... *стои екзалтирана*

За съжаление и аз съм разочарована от корицата. Смятам я за по-добра от тази на четвъртата книга, но пак и намирам доста грешки и някак си отгоре-отгоре е направена. Имам предвид, че гърлото на жената е прелято с фона прекалено рязко, отсечено. Няма го това плавно сливане на тоновете, което създава впечатлението за ефирност и фантазия. Лицето е подбрано доста добре, според мен подхожда напълно на героинята. Относно Ви... е, просто нямам думи! Може би му трябваха съвсем малко по-оформени плочки на корема, но му е простено, хихих.

Относно корицата на Джорджина нямам никакви забележки, защото е перфектна и дори е по-красива от първата. Грешка, всъщност везните са уравновесени. Секси, мистериозна и гореща корица. Браво за страхотно свършената работа на "Ибис"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми наподобява книгата, която е продължение на "Вярност", макар да не е същата. Главните в края на "Вярност" се разделят, в следващата книга той я търси много време, а тя беше в лудница, където бе родила детето им, но тук той я откри и тя беше тази с изгубената памет. Ама като цяло двете много приличат една на друга :ph34r:

Може ли да ми дадеш повече информация за продължението на "Вярност" - мога ли да я намеря някъде? Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш повече информация за продължението на "Вярност" - мога ли да я намеря някъде? Мерси предварително :ph34r:

В нета я има на английски само, не е превеждана. Иначе ако е само за да задоволиш любопитството си, бях я преразказала подробно в темата "Кой любовен роман четете в момента? май бешще в част 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нета я има на английски само, не е превеждана. Иначе ако е само за да задоволиш любопитството си, бях я преразказала подробно в темата "Кой любовен роман четете в момента? май бешще в част 2

Мога ли да те помоля за линк, тъй като не я намерих. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване