Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Знам, че тази книга не излиза на българския книжен пазар, но нямах търпение да я споделя за всички фенове на поредицата!!! Страхотно, невероятно, нямам търпение да излезе. На вашето внимание, дами.... книга десета от поредицата на Братството... "Преродена любов"!

Публикувано изображение

Книгата за Тор, Тор, Тор, излиза на 27 март, 2012г. За съжаление ще трябва да почакаме хубавичко, но пък вече със сигурност ще има и за него друга история и ще има шанс за нова любов!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ... Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие… К

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в после

Публикувани изображения

Много ми харесва корицата на Тор. :D Ще чакам да излезе на английски и да си я прочета възможно най-бързо. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми харесва корицата на Тор. :love: Ще чакам да излезе на английски и да си я прочета възможно най-бързо. :)

Малеее,УНИКАЛНО и прекрасно!!!

Джени ,мило ,нали си знаеш,че после ще искам да попреразкажеш :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За съжаление все още няма анотация или поне аз не намерих такава....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че тази книга не излиза на българския книжен пазар, но нямах търпение да я споделя за всички фенове на поредицата!!! Страхотно, невероятно, нямам търпение да излезе. На вашето внимание, дами.... книга десета от поредицата на Братството... "Преродена любов"!

Публикувано изображение

Книгата за Тор, Тор, Тор, излиза на 27 март, 2012г. За съжаление ще трябва да почакаме хубавичко, но пък вече със сигурност ще има и за него друга история и ще има шанс за нова любов!!! :yanim:

Оле, Тор :inlove1: :inlove1: :inlove1: Коя ли ще е дамата му. Надявам се да е достойна, защото аз лично много обичах Уелси :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох,ох,ох :cool: Това вече е страхотно. Само че 27 март догодина ми се струва тооолкова далече. Никъде ли няма инфо за книгата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да я прочета... Просто нямам търпение! Книгата за Вишъс, която излиза този месец (дай Боже!), ще ме залъже за кратко, но Тор и на мен ми е любимец. (Защо съм останала с впечатлението, че жена ще му стане дъщерята на Бъч и Мелиса??? )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да я прочета... Просто нямам търпение! Книгата за Вишъс, която излиза този месец (дай Боже!), ще ме залъже за кратко, но Тор и на мен ми е любимец. (Защо съм останала с впечатлението, че жена ще му стане дъщерята на Бъч и Мелиса??? )

Бъч и МАРиса имат дъщеря :whist: не знаех :speak: Ама едва ли дори да имат ще е тя, защото ще минат доста години, докато порасне :biggrin:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Зи и Бела имат дъщеря - Нала. Но ме съмнява, че Нала ще му стане съпруга.... Само Зи и Бела имат дъщеря - Нала. Но ме съмнява, че Нала ще му стане съпруга....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Зи и Бела имат дъщеря - Нала. Но ме съмнява, че Нала ще му стане съпруга....

Само Зи и Бела имат дъщеря - Нала. Но ме съмнява, че Нала ще му стане съпруга....

За Нала знам, ама тъй като не съм чела останалите книги, които още не са публикувани у нас, знам ли, може да има изненада. Иначе в английските форуми повечето фенови се надяват като при Дариъс да вземат да преродят Уелси, честно казано и аз така се надявам, защото много харесвах Уелси и ако главната е друга ще трябва доста да се потруди, за да я харесам :ph34r:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях чела някъде, че Уелси не иска да се върне при живите заради бебето си. Но не съм сигурна дали е достоверно.

Но наистина, ако не е Уелси доста ще трябва да се потруди новото момиче, за да спечели Тор след половин дузина книги страдания по Уелси. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо съм останала с впечатлението, че жена ще му стане дъщерята на Бъч и Мелиса??? )

Защото си чела фен-фиг от http://www.deeper-than-blood.com/ този форум ако не се лъжа.

Иначе, доколкото помня, новата любов (казва се Но’Уан) на Тор е първата му любов, познава я преди Уелси. Дали не се бъркам, но май въпросната е майката на Хекс.

Който чете на руски - тук http://jrward.ru/publ/intervju_s_uord/cpojlery_serii_bratstvo_chernykh_kinzhalov/2-1-0-118 има доста спойлери.

Редактирано от Бобока (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Семейни връзки

Даниел Стийл

Роман

излиза на 18.07.2011г.

320 страници

мека корица

цена 12.99лв.

Бурите, които ни връхлитат...

Ани Фъргюсън е млада архитектка в Манхатън. Започнала е работа, сдобила се е с нов апартамент и с нов приятел. Тя е на върха. Но едно телефонно обаждане променя живота й. Внезапно се превръща в майка на трите осиротели деца на сестра си.

Години по-късно, вече на четирийсет и две, все така независима и неомъжена, тя има процъфтяваща кариера и семейство. Ани се чувства чудесно и не възнамерява да си търси мъж. Племенниците й вече са пораснали. Най-голямата, двайсет и осем годишната Лиз, редакторка във “Вог”, не си позволява да се сближи с мъж, за да не бъде наранена. Тед, на двайсет и четири години, студент по право, е омагьосан от много по-възрастна жена с две деца, която го води по нежелана от него пътека. А най-младата, двайсет и една годишната Кейт, артистична бунтарка, е навлязла в напълно различен свят, за който обаче не е подготвена.

А една случайна среща променя живота на Ани отново.

И една новина, която се надявам да е истина - Лайза Клейпас е написала в официалната си страница във фейсбук, че заради големия интерес към Джо Травис, той също ще се сдобие със своята история. Това ще стане, когато напише останалите книги от поредицата Friday Harbor. Ето и съобщението (написала го е на 26 март, така че не е ново, просто аз сега го открих):

The question I'm asked most often these days is "Will there be a book about Joe Travis?" I hope so, and I think so! But I have three other books in the works right now, so there's nothing planned about Joe yet. I have been surprised and delighted by the interest in a character who made such a brief appearance in Smooth Talking Stranger--so thank you, dear friends!

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Nicholas Sparks

The best of me (октомври 2011)

THE BEST OF ME is the heart-rending story of two small-town former high school sweethearts from opposite sides of the tracks. Now middle-aged, they've taken wildly divergent paths, but neither has lived the life they imagined . . . and neither can forget the passionate first love that forever altered their world. When they are both called back to their hometown for the funeral of the mentor who once gave them shelter, they will be forced to confront the choices each has made, and ask whether love can truly rewrite the past.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли кога излиза "Щастливи завинаги" на Нора Робъртс. Книгата е №4 от поредицата "Сватбена агенция"

Редактирано от galety_94 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли кога излиза "Щастливи завинаги" на Нора Робъртс. Книгата е №4 от поредицата "Сватбена агенция"

На панаира на книгата на 24-ти май от щанда на Хермес споменаха, че имат намерение да я пускат август месец. Остава да чакаме и да се надяваме да не я забавят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А някой да знае какво става с Любов на разсъмване на Лайза Клейпас? Преди време господинът от Ергон беше писал (не си спомням на кого обаче), че скоро ще я издават, а още няма никакво инфо http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой да знае какво става с Любов на разсъмване на Лайза Клейпас? Преди време господинът от Ергон беше писал (не си спомням на кого обаче), че скоро ще я издават, а още няма никакво инфо http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Нищо не става, преди време писах и господин Сергей (може и да бъркам името) заяви, че се готви за юли, ама като гледам няма да ни огрее.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да ни изненадат и да я пуснат скоро :)

Аз обичам Париж (I heart Paris)

Автор: Линдзи Келк

Дата на издаване 18 Юли 2011 г.

Жанр: чиклит

300 стр.

Корица: мека, корична цена 12.00 лв.

Ръцете долу, той е мой!

Анджела Кларк в Града на любовта.

Анджела Кларк е в Париж, Града на любовта. Но нейният любовен живот може би е объркал посоките...

Анджела Кларк заменя родния си Лондон с прекрасния Ню Йорк, където вече има всичко и живее мечтите си.

Но когато приятелят на Анджела Кларк – Алекс, й предлага пътуване до Париж, и същевременно магнатът и собственик на модното списание „Belle” я кани да напише статия за тях, тя не закъснява да се възползва от този невероятен шанс.

Анджела се озовава сред очарователните парижки улици, пълни с дизайнерски бутици. Опиянява се от вкуса на горещия шоколад и ароматните френски кроасани и се влюбва все повече в безгрижния и весел живот на Града на любовта. Но някой крои планове да я провали и да отнеме работата й. А когато зърва Алекс да води разговор на четири очи с бившето си гадже в местен бар, мечтите на Анджела за парижка страст започват една по една да се топят.

Лондон и старият й живот са само на час път с влака и за пръв път от много време Анджела изпитва носталгия.

Тя трябва да реши дали да остане и да се пребори с предизвикателствата, или да побегне към дома...

А къде всъщност е нейният дом?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нещо ново, преиздават, но май не я мернах в предишните страници:

Публикувано изображение

дата на издаване: 25.07.2011 г.

416 страници

мека корица, цена 11.99 лв.

Клюкарските колони на вестниците са пълни с описания на живота на Адриан, дъщерята на известна холивудска киноактриса и на прочут арабски шейх, която се движи сред обществото на супербогатите. Но дали това е истинската Адриан, или тя се прикрива под маската на безгрижна светска „пеперудка", за да постигне определена цел? Тайната й е в безопасност до момента, когато към нея проявява интерес Филип Чембърлейн - някогашен крадец, а сега й служител на Интерпол. Единствената му грешка е, че попада под очарованието на прелестната Адриан.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен това си е голяма новина.

Издателство Ибис пускат книгите за Братството в електронен вариант.На мен ми звучи просто чудесно.

Книгите са на цена от 6 лева и така повече хора могат да ги прочетат.Надявам се и другите издателства да поемат в тази посока.

Библио

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то това вече е излязло, ама.....

Ревенант, книга 1: Обречени на безсмъртиеСлед смъртта на родителите си Кейт пристига в Париж и се потапя в света на книгите, изкуството и самотата.

Тогава среща Венсан...

Съсипана от загубата на любимите си хора, Кейт не иска да допуска никого близо до себе си, но мистериозният французин успява да пропука леда около сърцето й само с един поглед. Тя се разкъсва между желанието да се отдаде на чувствата си и страха, че може отново да бъде наранена. А когато започва да го опознава, Кейт открива, че той съвсем не е обикновено момче.

Преди десетилетия Венсан губи живота си, за да спаси друг човек. След три дни се събужда като от сън и разбира, че е ревенант – "призован да се върне". От тогава съдбата му е да жертва себе си отново и отново, за да спасява невинни хора от смъртта.

Ревенантите водят вековна война със злите нума, които съществуват благодарение на убийства и предателства. В най-романтичния град на света Кейт и Венсан повеждат битка, от чийто изход зависи не само животът им...

В трилогията "Ревенант" Ейми Плъм успява да избяга от "оковите" на жанра и да създаде нови, изключително оригинални паранормални герои. В "Обречени на безсмъртие" тя по уникален начин вплита екшън и романтика на фона на неповторимата атмосфера на Париж!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване