Премини към съдържанието
Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Дааа и аз като видях корицата направо онемях!!! Страхотна е и е много (ама много) пъти по-добра от оригиналната!! Сега само дата чакаме!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте новата ни книга "Възраждането на Атлантида"на Алиса Дей....

:)Хайде, хайде, хайдееее искам я тази книгаааааааа! :)

Корицата е уаууу! Оригиналната пасти да яде! Хихихи... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте новата ни книга "Възраждането на Атлантида"на Алиса Дей.

Единадесет хиляди години по-рано, преди моретата да погълнат атлантите, Посейдон възлага на няколко избрани воини да служат като защитници на хората в новия свят. Има само едно правило – беше им забранено да ги желаят. Но правилата са измислени, за да бъдат нарушавани…

Когато тя го призовава…

Райли Доусън е много повече от предана социална работничка във Вирджиния Бийч. Тя е дарена с мисловна връзка, до която единствено атлантите са имали достъп в продължение на хиляди години. Фактът, че е „емпат”, вероятно обяснява нейната изпъленана с копнеж близост с мътните вълни на океана, убежището, което сякаш й осигуряват и сексуалните импулси, които изглежда се излъчват от дълбините му…

Той идва...

Конлан, върховният принц на Атлантида, излиза на повърхността с мисия, да върне откраднатия тризъбец на Посейдон. Но нещо друго го завладява - интимните емоции – и желания – на един човек. Неустоимо привлечен от тайнствената красавица, Конлан скоро споделя с нея повече от своите мисли. Но в разгара на битката за възвръщането на силата на Посейдон, колко дълго може забранената любов да продължи между две различни души от два различни свята?

Хип-хип, ура! :D Корицата е направена страхотно! И сега остава само да чакаме.

Чакам с нетърпение. Много интересен сюжет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ, не ме бийте, ама какъв е размера на книгата.От сайта на издателството не разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предстои да излезе, но все още няма дата:

Публикувано изображение

Обем 336 стр.

Подвързия мека

Цветност черно-бяла

Интернет цена 10.15 лв.

Корична цена 11.95 лв.

Барт Минък, основател на една от най-успешните компании за компютърни холографски игри, е намерен мъртъв в дома си. Лейтенант Ив Далас и екипът й поемат случая. Първоначално разследването сочи, че младият и добродушен милионер Барт не е имал врагове нито сред бизнес партньорите си, нито сред четиримата си най-близки приятели, съоснователи на компанията.

Мистериозният мотив за убийството се усложнява и от странните обстоятелства около случая. В опита си да разбере как някой е проникнал през безупречната защита в дома на Барт, Ив се принуждава да потърси помощта на съпруга си - Рурк.

След броени дни младата Сил, една от главните фигури в компанията на Барт, става жертва на инцидент в дома си и едва оцелява. Ив започва да разплита случая с помощта на новите следи в дома на жената и скоро разбира, че компютърните игри, както всеки голям бизнес, раждат свирепа конкуренция. В този случай обаче изживяването на фантазиите в игра е висок залог, а цената на грешките е смърт.

За да стигне до убиеца, Ив ще трябва да премине през компютърния ад, който той е създал за нея.

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йей, обичам поредицата "В смъртта", дори сега се сещам, че имам 2 книжки недочетени, ще хвана да си ги изчета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквайте на 4 ноември!

Публикувано изображение

Клубът на анонимните шопинг маниачки

Обем 304 стр.

Подвързия мека

Цветност черно-бяла

Интернет цена 10.15 лв.

Корична цена 11.95 лв.

Четири коренно различни жени. Четири шопинг маниачки, които носят обувки тридесет и седми номер. И един клуб за споделяне на зависимостта към пазаруването.

Хелън е омъжена за сенатора с президентски амбиции Джим Захарис. От нея се изисква единствено да изглежда зашеметяващо и да си държи устата затворена. Политическите речи я отегчават до смърт и тя намира отдушник в пазаруването на скъпи дизайнерски обувки.

Сервитьорката Лорна е пристрастена към пазаруването на луксозни обувки, които не може да си позволи. Скоро младата жена се оказва затънала в дългове, но се осмелява да признае проблема си и да потърси помощ.

Като оператор на гореща линия невзрачната Сандра заработва достатъчно за най-изисканите дизайнерски чифтове. Сандра страда от агорафобия и не смее да напусне сигурните стени на дома си, затова пазарува онлайн.

Бавачката Джослин не споделя общата им страст към обувките, но отчаяно се нуждае от хоби и приятелки. Както и от всяко развлечение, което би могло да я откъсне дори за миг от истеричната й шефка.

Четирите жени се събират в Клуба на анонимните шопинг маниачки всеки вторник, за да разменят обувки и преживявания. Сред моделите от последната колекция на „Маноло Бланик“ и „Джими Чу“ те споделят разочарованията, страховете и мечтите си. И намират път една към друга.

Също така: през ноември се очаква да излезе и шестата книга от Братството - Свещена любов.

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте новата ни книга "Възраждането на Атлантида"на Алиса Дей.

Единадесет хиляди години по-рано, преди моретата да погълнат атлантите, Посейдон възлага на няколко избрани воини да служат като защитници на хората в новия свят. Има само едно правило – беше им забранено да ги желаят. Но правилата са измислени, за да бъдат нарушавани…

Когато тя го призовава…

Райли Доусън е много повече от предана социална работничка във Вирджиния Бийч. Тя е дарена с мисловна връзка, до която единствено атлантите са имали достъп в продължение на хиляди години. Фактът, че е „емпат”, вероятно обяснява нейната изпъленана с копнеж близост с мътните вълни на океана, убежището, което сякаш й осигуряват и сексуалните импулси, които изглежда се излъчват от дълбините му…

Той идва...

Конлан, върховният принц на Атлантида, излиза на повърхността с мисия, да върне откраднатия тризъбец на Посейдон. Но нещо друго го завладява - интимните емоции – и желания – на един човек. Неустоимо привлечен от тайнствената красавица, Конлан скоро споделя с нея повече от своите мисли. Но в разгара на битката за възвръщането на силата на Посейдон, колко дълго може забранената любов да продължи между две различни души от два различни свята?

Хип-хип, ура! :bedtime2: Корицата е направена страхотно! И сега остава само да чакаме.

Олеле ама много е хубавааааааааааааа! Браво на издателството, справили са се супер. Нямам търпение, адски много ми се чете нещо такова! Има ли вече някакво инфо за дата на издаване :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеле ама много е хубавааааааааааааа! Браво на издателството, справили са се супер. Нямам търпение, адски много ми се чете нещо такова! Има ли вече някакво инфо за дата на издаване :whist:

Все още издателството не може да се ангажира с дата, но казаха, че правят всичко възможно да я вмъкнат за месец ноември. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нора излиза на 25.11. Коледа ще е през Ноември. То не са Среднощи ловци, то не са воини на Атландида, а сега и Ив Далас. Направо празник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охаа,Ив Далас:)Отдавна чакам нова книга от поредицата.Една от любимите ми героини наред с Рурк разбира се:)))И Алиса Дей....тук изпадам в екстаз от предстоящата книга.Браво на Тиара Букс,че залагат на подобен вид книги.Дано още издателства ги последват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, има ли някаква информация, какво става с излизането на първа книга от поредицата Чикаго старс на Елизабет Филипс.Нали уж трябваше това лято, август месец да е на пазара или аз грешно съм разбрала.Чакам я с огромно нетърпение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Румка, отговор на ИБИС от 11.октомври във Фесбук

Издателство ИБИС Графикът е следния:

Най-скоро ще излезе "С единия крак в гроба" (Джанин Фрост) - в края на октомври. След нея - "Свещена любов" (Дж. Р. Уорд"), в края на ноември и веднага след това "Heaven, Texas" на Сюзан Елизабет Филипс. Книгата е преведена, предстои четене от редактор и коректор. Надяваме се музата да не обърне гръб на художника и скоро да имаме и корица :-)

Много се надявам до края на Ноември,но.......ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, Наде, благодаря ти много, мила за инфото.Дано си удържат на думата и за Коледа да ни зарадват.Ще чакам с нетърпение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, супер. Дано наистина поне тази година да издадат книгата, а не неочаквано да се забавят нещата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Датата за Свещена любов е 7 декември.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-скоро ще излезе "С единия крак в гроба" (Джанин Фрост) - в края на октомври Да не би да съм я пропуснала? Кажете, моля ви. Чаках тази книга твърде дълго, според мен Най-скоро ще излезе "С единия крак в гроба" (Джанин Фрост) - в края на октомври Да не би да съм я пропуснала? Кажете, моля ви. Чаках тази книга твърде дълго, според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-скоро ще излезе "С единия крак в гроба" (Джанин Фрост) - в края на октомври

Да не би да съм я пропуснала? Кажете, моля ви. Чаках тази книга твърде дълго, според мен

Мисля, че излиза на 22 този месец.

Много се радвам, че вече има дата за Братството, излишно е да казвам че нямам търпение, но остава още само месец :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че излиза на 22 този месец.

Много се радвам, че вече има дата за Братството, излишно е да казвам че нямам търпение, но остава още само месец :)

Корицата на Братството е добра , просто имах друга визия за Фюри :)

Ето нещо ново http://www.helikon.bg/books/127/161464_moj-do-polunosht.html

"Мой до полунощ" на Лайзичка :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че книгата на Лайза Клейпас вече е излязла?:))) Това ще е страхотна новина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С единия крак в гроба ще се забави малко и ще излезе на 7 декември. На същата дата по книжарниците ще е и Свещена любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С единия крак в гроба ще се забави малко и ще излезе на 7 декември. А дано вече да е на 7 - ми. (На тази книга просто не и върви.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С единия крак в гроба ще се забави малко и ще излезе на 7 декември. На същата дата по книжарниците ще е и Свещена любов.

Наистина ме изнервят с това туткане....Искам си Боунс :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване